Про магазин

Інтернет-магазин "Ozonet" на сьогоднішній день є одним з найбільш популярних магазинів товарів для здоров'я в Україні. Такого статусу нам вдалося досягти завдяки розумній ціновій політиці та відмінному сервісу.

У Вас велике замовлення?

Якщо у Вас велике замовлення, Ви можете зв'язатися з нами й обговорити можливість надання оптових знижок. У будь-якому разі ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

Вигідно

Ми впевнені, що вам сподобаються наші ціни і зручність купівлі товарів з доставкою, система персональних знижок для постійних клієнтів, акції та спеціальні пропозиції і багато інших переваг нашого магазину. Але ми хочемо нагадати вам про головне: роблячи покупку в інтернет-магазині "Ozonet", ви зберігаєте найцінніше - свій час. Приділіть цей час собі і своїм близьким, своїй роботі. Досягайте видатних успіхів, даруйте радість оточуючим вас людям і поспішайте отримувати задоволення від життя! А інтернет-магазин "Ozonet" буде радий вам у цьому допомогти. Ми дбаємо про високу якість нашої роботи і намагаємося приділяти максимум уваги покупцям. Ми любимо, коли у наших клієнтів гарний настрій, тому робимо все, щоб покупка в інтернет-магазині "Ozonet" викликала тільки приємні враження. У нас, Вам завжди раді!

Виникли питання?

Ви можете вписати свій номер телефону в поле "Зворотній дзвінок" і ми самі Вам передзвонимо, а також поспілкуватися з нами "наживо" можна за телефоном: +38 (044) 361-54-59, Пн-Пт.: з 09:00 до 19:00, Сб-Вс. 10:00-17:00 - будь-які консультації по товарах, представлених у нашому магазині; +38 (093) 507-03-08, +38 (099) 148-60-91 Пн-Пт.: з 09:00 до 19:00, Сб-Вс. 10:00-17:00 - технічні питання роботи магазину, а також допомога в разі виникнення будь-яких складнощів під час роботи з сайтом.

Висока якість

Ми турбуємося про нашу репутацію і тому намагаємося підтримувати високу якість обслуговування клієнтів нашого магазину. Ми дбаємо про те, щоб нашим клієнтам було вигідно і зручно. Низькі ціни! Ми підтримуємо низькі, конкурентоспроможні ціни на всю нашу продукцію. У нашому магазині часто відбуваються різноманітні акції.