Протипролежневі матрациКод товару: 18536
Медичний матрац MAT-80 Revolution
Топ продаж

Медичний матрац MAT-80 Revolution

Зручний і практичний для використання в домашніх і лікарняних умовах, медичний матрац незамінний у період пасивного відновлення після травм і захворювань різного походження, а також після складних операцій. Рекомендований для повних людей, оскільки не має обмежень щодо навантаження.Внутрішній наповнювач матраца - піноматеріал, досить м'який для ком..

2 999 грн

 0

Код товару: 19583
Секційний матрац з функцією статики з ПВХ OSD-F-501
-4%

Секційний матрац з функцією статики з ПВХ OSD-F-501

Секційний матрац з компресором для профілактики і лікування пролежнів 1-3 ступеня.Матрац рівномірно розподіляє вагу пацієнта, запобігаючи виникненню пролежнів і сприяючи загоєнню пролежнів при тривалому нерухомому положенні тіла. Полегшує хворобливі відчуття.Основа матраца виконана з неалергенного і нетоксичного полівінілхлориду (ПВХ). Легко миєтьс..

5 759 грн 5 999 грн

 0

Код товару: 12108
Протипролежневий секційний матрац Gi-emme TKS-2012B

Протипролежневий секційний матрац Gi-emme TKS-2012B

Секційний протипролежневий матрац Gi-emme TKS-2012B розроблений італійською компанією Gi-emme S.R.L. - Провідним виробником протипролежневі систем в Італії.Матрац дуже ефективний для профілактики і лікування пролежнів 1 і 2 ступеня. Його можна використовувати, як в стаціонарі, так і вдома.Застосування у пацієнтів:з ураженнями опорно-рухового апарат..

5 490 грн

 1

Код товару: 11458
Ячеїстий матрац з функцією статики OSD-QDC-300
-4%

Ячеїстий матрац з функцією статики OSD-QDC-300

Ячеїстий протипролежневий матрац з компресором призначений для людей, які тривалий час знаходяться в лежачому положенні. Рекомендований фахівцями як ефективний засіб для профілактики і лікування пролежнів 1-2 ступеня.Основні функції:зменшує тиск на виступаючі ділянки тіла лежачої людини;сприяє повноцінному кровопостачанню м'яких тканин;забезпечує о..

2 399 грн 2 499 грн

 0

Код товару: 11622
Протипролежневий секційний матрац, OSD-QDC-500
-4%

Протипролежневий секційний матрац, OSD-QDC-500

Протипролежневий секційний матрац, OSD-QDC-500Секційний матрац з компресором OSD-QDC-500 застосовується в цілях профілактики і лікування пролежнів 1-3 ступеня, коли пацієнт тривалий час змушений перебувати в лежачому положенні.Основні переваги:висота матраца 9,5 см дозволяє ефективніше розподілити тиск від ваги користувача;змінний тип роботи компре..

4 799 грн 4 999 грн

 0

Код товару: 11456
Ячеїстий матрац з компресором OSD-QDC-303
-4%

Ячеїстий матрац з компресором OSD-QDC-303

Протипролежневий ячеїстий матрац з компресором рекомендований для людей з низьким ризиком виникнення пролежнів. При регулярному використанні перешкоджає появі та розвитку пролежневих ран, що вже утворилися до 2 ступеня включно.Ключові функції:зменшує тиск на виступаючі ділянки тіла лежачої людини;сприяє повноцінному кровопостачанню м'яких тканин;за..

1 727 грн 1 799 грн

 0

Код товару: 10777
Протипролежневий ячеїстий матрац GMA 5 з компресором, Gi-emme

Протипролежневий ячеїстий матрац GMA 5 з компресором, Gi-emme

Протипролежневий ячеїстий матрац GMA 5 з компресором, Gi-emmeМатрац призначений для профілактики і лікування пролежнів 1-2 ступеня. Рекомендовано до використання пацієнтам з важкими захворюваннями опорно-рухової та центральної нервової системи. Матрац можна використовувати як в домашніх, так і в стаціонарних умовах.Ідеальне рішення для лежачих хвор..

1 899 грн

 3

Код товару: 12398
Ячеїстий матрац з компресором OSD-F-103
-4%

Ячеїстий матрац з компресором OSD-F-103

Протипролежневий ячеїстий матрац з компресором рекомендований для людей з низьким ризиком виникнення пролежнів. При регулярному використанні перешкоджає появі та розвитку вже утворилися пролежневі рани до 2 ступеня включно.Ключові функції:зменшує тиск на виступаючі ділянки тіла лежачої людини;сприяє повноцінному кровопостачанню м'яких тканин;забезп..

1 631 грн 1 699 грн

 0

Код товару: 11623
Протипролежневий секційний матрац з функцією статики, OSD-QDC-505
-4%

Протипролежневий секційний матрац з функцією статики, OSD-QDC-505

Секційний матрац з компресором OSD-QDC-505 застосовується як ефективний засіб профілактики і лікування пролежневих ран 1-3 ступеня у лежачих пацієнтів в домашніх або лікарняних умовах.Основні переваги:Висота секцій матраца складає 12,8 см, така "повітряна подушка" допомагає більш рівномірному розподілу тиску від ваги користувачаКомпресор поперемінн..

9 599 грн 9 999 грн

 0

Код товару: 11464
Секційний матрац з компресором і системою A / B, OSD-QDC-501
-4%

Секційний матрац з компресором і системою A / B, OSD-QDC-501

Секційний матрац з компресором OSD-QDC-501 застосовується як ефективний засіб профілактики і лікування пролежневих ран 1-3 ступеня у лежачих пацієнтів в домашніх або лікарняних умовах.Основні функції:оптимальний розподіл ваги користувача;нормалізація кровообігу в м'яких тканинах;ефективна терапевтична дію;комфорт для пацієнта і зручний догляд для а..

5 759 грн 5 999 грн

 0

Код товару: 11465
Секційний матрац з системою A / B / C, OSD-QDC-501B
-4%

Секційний матрац з системою A / B / C, OSD-QDC-501B

Секційний матрац з компресором OSD-QDC-501B застосовується з метою профілактики і лікування пролежнів 1-3 ступеня, коли пацієнт тривалий час змушений перебувати в лежачому положенні.Основні функції:максимальний комфорт і ефективний розподіл ваги користувача, ефект масажу м'яких тканин;кровопостачання тканин підтримується на оптимальному рівні;висок..

10 559 грн 10 999 грн

 0

Код товару: 18026
Секційний матрац з функцією статики, OSD-F-600
-4%

Секційний матрац з функцією статики, OSD-F-600

Секційний матрац з компресором для профілактики і лікування пролежнів 1-3 ступеня. Матрац рівномірно розподіляє вагу пацієнта, запобігаючи виникненню пролежнів і сприяючи загоєнню пролежнів при тривалому нерухомому положенні тіла. Полегшує хворобливі відчуття.Особливості:Основа матраца виконана з неалергенного і нетоксичного полівінілхлориду та ней..

6 335 грн 6 599 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 55 (всього сторінок: 5)

Протипролежневі матраци

Неправильне лікування і малорухливий спосіб життя можуть призвести до утворення виразок.

Тому створено такий ефективний виріб, як протипролежневий матрац, спрямований на профілактику та лікування пролежнів.

У разі важких травм хребта, інсультів потерпілий може тривалий період перебувати в положенні лежачи. У цей період важливо його вберегти від непередбачених ускладнень. Механізм допомагає запобігти утворенню виразок, підтримує правильну поставу.

Показання до застосування

Терапевтичний ефект досягається завдяки зміні опори точок тулуба. У результаті кровообіг нормалізується, судини розширюються. Таким чином відбувається запобігання появі трофічних виразок.

Вироби благотворно впливають на організм людини:

  • покращують кровообіг у тканинах;
  • перешкоджають скутості м'язів під час відпочинку;
  • протидіють виникненню виразкових утворень;
  • перешкоджають появі порушень опорно-рухового апарату;
  • масажують тіло;
  • нормалізують сон.

Рекомендовано купити протипролежневий матрац літнім людям, інвалідам, лежачим хворим із порушеннями опорно-рухового апарату. Це пов'язано з небажаними наслідками для організму після тривалого постільного режиму.

Види протипролежневих матраців

Надмірний тиск на виступаючі ділянки тулуба усувається за рахунок пересувань. Якщо інвалід не може повернутися на бік або на спину в ліжку, тоді необхідно скористатися компресором. Він усуває натиск на одну й ту саму ділянку тіла протягом тривалого періоду часу.

Досягається такий ефект завдяки поперемінному надування повітряних камер. Якраз протипролежневі матраци складаються саме з таких камер.

Існує два види виробів для профілактики та лікування виразкових утворень:

  • балонні, в яких повітря поперемінно нагнітається в камерах;
  • комірчасті, де під тиском повітря утворюється в сотах.

Балонні складаються з кількох поперечних секцій-балонів. Їх рекомендують інвалідам, у яких є порушення серцево-судинної системи.

Комірчасті - за допомогою компресора заповнюються в сотах у шаховому порядку.

Як правильно вибрати виріб?

Балонні - ефективні для терапії проти пролежнів від першого до четвертого ступеня. Вони довговічні, оскільки передбачають заміну зношеного елемента запасним.

Комірчасті - використовують для масажу, який ефективно впливає на обмін речовин, кровообіг.

Вони благотворно впливають на очищення пролежневих виразок, що сприяє їх швидкому загоєнню.

Комірчастий матрац від пролежнів, купити можна в нашому магазині, забезпечивши тим самим комфортний догляд хворому. Він спрямований на лікування трофічних виразок, усуває пролежні на ранніх стадіях.

Винахід проти виразкових утворень можна придбати з компресорами, так і без них. Моделі без компресора прийнятні за ціною, і що дуже важливо для літніх людей - безшумні. Це може бути система QDC OSD, яка спрямована на профілактику й усунення пролежнів першого та другого ступеня.

Також у нашому магазині представлені моделі виробників Orthoforma і Армед.

Правила застосування

Для пацієнта після реабілітації необхідна особлива турбота. Потреби інваліда змінюються, все має бути адаптовано до його стану в домашніх умовах.

Тому протипролежневий винахід розміщують поверх ортопедичної основи. Сам компресор розташовують на спинці ліжка. Для зручності шланги кладуть біля ніг.

Якщо матрац протипролежневий комірчастий, тоді краї розправляють і загинають всередину. Потім його наповнюють повітрям, регулюючи компресію.

Застеляють поглинаючою плівкою, яка входить у комплект або застосовують бавовняне простирадло. Проводять тест системи, регулюють тиск щодо маси тулуба.

Що вища вага потерпілого, то вища компресія в комірках. Проводять облік розподілу ваги на одиницю площі.

Коригують пружність розташування людини на поверхні. Вона має розташовуватися рівно, не прогинаючись.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Використання виробів не рекомендується постраждалим із надмірною вагою.

Огрядна людина не зможе правильно розміститися на поверхні, що не дає позитивної результативності під час терапії.

Неприпустимо використовувати такий предмет для тих, у кого є травма хребетного стовпа. Використання особливо небезпечне у випадках, коли зачеплено кістковий мозок. Їм необхідна фіксація до жорсткої площини.

Не можна застосовувати в разі скелетно-м'язових розтягнень, оскільки здування і надування камер призведе до травмування цього відділу.

Жорсткий тип винаходів краще вибрати для людей з великою масою. Із середньою статурою підійдуть усі варіанти. Для худих - знадобиться модель із м'яким наповнювачем.

Expand
Collapse