Нітрат тестери, дозиметриКод товару: 14413
Нітрат-тестер Новатор

Нітрат-тестер Новатор

Нітрат-тестер Новатор - портативний прилад для оцінки відносного вмісту солей нітратів у свіжих овочах і фруктах в домашніх умовах, на ринку, в супермаркеті.Нітратометр Новатор дуже зручний в експлуатації, має просте і інтуїтивно зрозуміле управління.Нітрат-тестер Новатор - автономний і компактний прилад - легко поміщається в долоні!Експрес-тест за..

2 375 грн

 0

Код товару: 13865
Нітрат тестер GreenTest

Нітрат тестер GreenTest

Нітрат-тестер GreenTest допомагає швидко і легко визначати кількість нітратів, що містяться в овочах і фруктах, інформує про наявність неприпустимої концентрації шкідливих речовин.Особливості:Визначення кількості нітратів (солей азотної кислоти) в продуктах харчування особливо актуально в наш час. Надлишок добрив, порушення технологій вирощування о..

6 435 грн

 1

Код товару: 18328
Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА

Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА

Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА - всесвітньо відомий продукт торгової марки ECOTEST, який експортується в більш ніж 70 країн. Свого часу ТЕРРА успішно використовувалася під час миротворчої місії на Близькому Сході. Це професійний дозиметр для здійснення офіційних замірів рівня гамма-фону, бета-забруднення, накопиченої дози і часу її накопичення. Оп..

21 359 грн

 0

Код товару: 13866
Нітрат-Тестер і вимірювач жорсткості води GreenTest mini

Нітрат-Тестер і вимірювач жорсткості води GreenTest mini

Нітрат-Тестер і вимірювач жорсткості води в одному приладі Greentest mini - це прилад який максимально адаптований під домашнє використання і призначений для швидкого визначення рівня нітратів у свіжих овочах і фруктах і визначення рівня жорсткості води.Відображення результатів вимірювання проводиться на мобільний телефон, планшет або будь-яке інше..

5 805 грн

 0

Код товару: 18324
Дозиметр гамма-випромінення індивідуальний ДКГ-21 EcotestCARD

Дозиметр гамма-випромінення індивідуальний ДКГ-21 EcotestCARD

Індивідуальний дозиметр для контролю дозового навантаження персоналу. EcotestCARD може використовуватися автономно або в складі автоматизованої системи індивідуального дозиметричного контролю АСІДК-21. Відповідає вимогам міжнародного стандарту ІЕС 61526.Дозиметр дозволяє запам'ятовувати в незалежній пам'яті історію накопичення дози з прив'язкою до ..

16 020 грн

 0

Код товару: 13869
Нітрат-Тестер і дозиметр GreenTest mini ECO

Нітрат-Тестер і дозиметр GreenTest mini ECO

Дозиметр, Нітрат-Тестер і вимірювач жорсткості води в одному приладі Greentest mini ECO - це прилад який максимально адаптований під домашнє використання і призначений для швидкого визначення рівня нітратів у свіжих овочах і фруктах, визначення рівня радіоактивного фону (радіації), виявлення предметів, продуктів харчування, будівельних матеріалів т..

7 200 грн

 0

Код товару: 18322
Детектор радіоактивності побутовий Ecotest VIP

Детектор радіоактивності побутовий Ecotest VIP

Детектор радіоактивності призначений для вимірювання іонізуючих випромінювань (радіації) включаючи потужність дози гамма-випромінювання і накопичену дозу гамма-випромінювання. Додатково в дозиметрі реалізовано функції годинника і будильника. Є режим економії батареї (сплячий режим). В дозиметрі програмується значення порогового рівня потужності доз..

13 349 грн

 0

Код товару: 18329
Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА з блютус

Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА з блютус

Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА з блютус - ТОП-продукт торгової марки ECOTEST, який експортується в більш ніж 70 країн. Це професійний дозиметр для здійснення офіційних замірів рівня гамма-фону, бета-забруднення, накопиченої дози і часу її накопичення. Оперативна оцінка гамма-фону здійснюється протягом 10 секунд. За допомогою програми GS Ecotest ре..

23 477 грн

 0

Код товару: 18326
Дозиметр-радіометр побутовий МКС-05 ТЕРРА-П

Дозиметр-радіометр побутовий МКС-05 ТЕРРА-П

Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА-П призначений для вимірювання іонізуючих випромінювань (радіації) включаючи потужність дози гамма-випромінювання і накопичену дозу гамма-випромінювання. Додатково в дозиметрі реалізовано функції годинника і будильника, а також можливість виявлення бета-випромінювання (без його кількісної оцінки). Є режим економії бат..

12 550 грн

 0

Код товару: 18327
Дозиметр-радіометр побутовий МКС-05 ТЕРРА-П+

Дозиметр-радіометр побутовий МКС-05 ТЕРРА-П+

Дозиметр-радіометр МКС-05 Терра-П+ - це надійний дозиметр українського виробництва, що випускається в жовтому корпусі та вимірює кілька величин - потужність дози гамма-випромінювання, накопичену дозу опромінення, і густину потоку бета-випромінювання (ця величина не вимірюється побутовою версією дозиметра цієї ж серії МКС-05 Терра-П). Додатково в пр..

14 819 грн

 0

Код товару: 13868
Нітрат-Тестер і дозиметр GreenTest ECO

Нітрат-Тестер і дозиметр GreenTest ECO

Дозиметр та нітрат-тестер Anmez Greentest Eco - побутовий вимірювальний прилад адаптований для домашнього використання і призначений для швидкого визначення рівня нітратів у свіжих овочах і фруктах, а також для визначення рівня радіоактивного фону (радіації). За допомогою Greentest Eco можна легко визначити радіаційний фон в предметах побуту таких ..

8 100 грн

 0

Код товару: 13870
Нітрат-Тестер, дозиметр і вимірювач жорсткості води GreenTest ECO 5

Нітрат-Тестер, дозиметр і вимірювач жорсткості води GreenTest ECO 5

Дозиметр, нітрат-тестер і вимірювач жорсткості води в одному приладі Anmez GreenTest ECO 5 - це прилад, максимально адаптований під домашнє використання, призначений для швидкого визначення рівня нітратів у свіжих овочах і фруктах, визначення рівня радіоактивного фону (радіації), виявлення предметів, продуктів харчування, будівельних матеріалів та ..

9 945 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 39 (всього сторінок: 4)