Соляні лампиКод товару: 13021
Соляна лампа Ангел 3,5 кг

Соляна лампа Ангел 3,5 кг

Соляний світильник "Ангел" від виробника Планета солі - природний іонізатор повітря і гармонизатор енергії у Вашому домі. Соляні лампи в керамічному підставі найбільш сильно іонізують повітря, складаються з керамічних ваз різних форм і розмірів, наповнені дрібними шматочками кам'яної солі, саме вони надають позитивний ефект. Керамічні світильники б..

245 грн

 0

Код товару: 13003
Соляна лампа Биття серце 3 кг

Соляна лампа Биття серце 3 кг

Соляний світильник "Биття сердець" від виробника «Планета солі» - природний гідроаероіонізатори атмосфери і гармонізатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогенової лампою;в ході випаро..

238 грн

 0

Код товару: 13040
Соляна лампа Будиночок 4,2 кг

Соляна лампа Будиночок 4,2 кг

Соляний світильник "Будиночок" від виробника Планета солі - природний іонізатор повітря і гармонизатор енергії у Вашому домі. Соляні лампи в керамічному підставі найбільш сильно іонізують повітря, складаються з керамічних ваз різних форм і розмірів, наповнені дрібними шматочками кам'яної солі, саме вони надають позитивний ефект. Керамічні світильни..

252 грн

 0

Код товару: 13011
Соляна лампа Гора мала 1,5 кг

Соляна лампа Гора мала 1,5 кг

Соляний світильник "Гора мала" від виробника Планета солі - природний гідроаероіонізатори атмосфери і гармонизатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогенової лампою;в ході випаровуванн..

168 грн

 0

Код товару: 13010
Соляна лампа Гора середня 2,6 кг

Соляна лампа Гора середня 2,6 кг

Соляний світильник "Гора середня" від виробника Планета солі - природний гідроаероіонізатори атмосфери і гармонизатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогенової лампою;в ході випаровув..

210 грн

 0

Код товару: 13039
Соляна лампа Далматинці 4,2 кг

Соляна лампа Далматинці 4,2 кг

Соляний світильник "Далматинці" від виробника Планета солі - природний гідроаероіонізатори атмосфери і гармонизатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогенової лампою;в ході випаровуван..

252 грн

 0

Код товару: 13027
Соляна лампа Дерево 3 кг

Соляна лампа Дерево 3 кг

Соляний світильник "Дерево" від виробника Планета солі - природний іонізатор повітря і гармонизатор енергії у Вашому домі. Соляні лампи в керамічному підставі найбільш сильно іонізують повітря, складаються з керамічних ваз різних форм і розмірів, наповнені дрібними шматочками кам'яної солі, саме вони надають позитивний ефект. Керамічні світильники ..

245 грн

 0

Код товару: 13026
Соляна лампа Дерево грошове 3 кг

Соляна лампа Дерево грошове 3 кг

Соляний світильник "Дерево грошове" від виробника Планета солі - природний іонізатор повітря і гармонизатор енергії у Вашому домі. Соляні лампи в керамічному підставі найбільш сильно іонізують повітря, складаються з керамічних ваз різних форм і розмірів, наповнені дрібними шматочками кам'яної солі, саме вони надають позитивний ефект. Керамічні світ..

245 грн

 0

Код товару: 13017
Соляна лампа Елегант 3,5 кг

Соляна лампа Елегант 3,5 кг

Соляний світильник "Елегант" від виробника Планета солі - природний гідроаероіонізатори атмосфери і гармонизатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогенової лампою;в ході випаровування ..

210 грн

 0

Код товару: 13001
Соляна лампа Жирафик 3,5 кг

Соляна лампа Жирафик 3,5 кг

Соляний світильник "Жирафик" від виробника «Планета солі» - природний гідроаероіонізатор атмосфери і гармонізатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогеновою лампою;в ході випаровування..

245 грн

 0

Код товару: 13037
Соляна лампа Заєць малий 3,5 кг

Соляна лампа Заєць малий 3,5 кг

Соляний світильник "Заєць малий" від виробника Планета солі - природний гідроаероіонізатори атмосфери і гармонизатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогенової лампою;в ході випаровува..

238 грн

 0

Код товару: 13032
Соляна лампа Кіт 4,2 кг

Соляна лампа Кіт 4,2 кг

Соляний світильник "Кот" від виробника Планета солі - природний іонізатор повітря і гармонизатор енергії у Вашому домі. Соляні лампи в керамічному підставі найбільш сильно іонізують повітря, складаються з керамічних ваз різних форм і розмірів, наповнені дрібними шматочками кам'яної солі, саме вони надають позитивний ефект. Керамічні світильники біл..

252 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 59 (всього сторінок: 5)

Соляні лампи

Лікувальна сіль для здорової атмосфери вдома

Нестача мікроелементів призводить до ослаблення імунітету, зниження працездатності та вразливості до хвороб. Для необхідного насичення крові Калієм, Натрієм, Хлором, Магнієм і Кальцієм потрібно, щоб вони містилися не тільки в їжі, а й у повітрі. Відомо, що морське повітря й атмосфера соляних печер насичена повною мірою важливими для здоров'я компонентами, тому відпустка на морі або терапія в соляній кімнаті сприятливо впливає на самопочуття.

Проте для оздоровчих процедур галотерапії не обов'язково їхати кудись далеко, адже можна влаштувати лікування "солоним повітрям" просто вдома і допоможе в цьому соляна лампа з креативним дизайном.

Сольова лампа проти інфекцій і хвороб

Виготовлений із натуральної солі, видобутої в гірських печерах, плафон нагрівається від електричної лампи, внаслідок чого відбувається іонізація повітря. Іони макро- і мікроелементів потрапляють у дихальні шляхи, взаємодіють із кров'ю та іншими тканинами організму. Так, соляний світильник забезпечує комплексний лікувально-терапевтичний вплив на імунну, кровоносну, дихальну та нервову системи організму. Насичене повітря не тільки благотворно впливає на здоров'я, а й стає неприйнятним для росту й розмноження патогенних мікроорганізмів, що ефективніше захищає від інфекційних захворювань.

Додатковий заспокійливий ефект надає колір самої лампи. Червоний, жовтий, білий, коричневий, синій або білий колір плафона позитивно впливають на настрій, доповнюють дизайн приміщення, налаштовують на продуктивний і приємний день.

Універсальний аксесуар із терапевтичним ефектом

З огляду на те, що галотерапію призначають у разі хвороб респіраторної та нервової систем, соляні світильники будуть корисними як для тих, хто просто хоче оздоровити атмосферу будинку, так і для тих, хто страждає на такі захворювання:

 • Астма
 • Бронхіт
 • Алергічні реакції
 • Порушення роботи щитоподібної залози
 • Розлади нервової системи
 • Уразливість до інфекцій
 • Шкірні хвороби

Приємне, м'яке освітлення, затишний дизайн заспокоюють нерви, знімають стрес і втому, гармонізують душевний стан. Ба більше, якщо повітря досить вологе, воно насичується іонами навіть за того, що лампа вимкнена. Для посиленого ефекту сольові лампи ставлять поруч із працюючою технікою: комп'ютером, телевізором, ноутбуком. 

СТИЛЬНЕ ТА КОРИСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ДОМУ

Лікувальну дію соляних ламп доведено і продемонстровано, тому їх рекомендують терапевти, неврологи і психологи. Багатий асортимент моделей, з різними розмірами й оформленнями плафона дають змогу підібрати й купити сольову лампу для будь-якого смаку та гаманця.

Обраний колір світильника й освітлення залежить від інтер'єру приміщення та бажаних психологічних ефектів:

 • білий - налаштовує на роботу, сприяє дезінфекції
 • помаранчевий - нормалізує нервову систему, нейтралізує стрес і втому
 • червоний - стимулює роботу серця і судин, сприяє романтичному настрою
 • жовтий - благотворно впливає на роботу печінки, жовчовивідних шляхів
 • синій - підвищує стресостійкість, знімає безсоння
 • фіолетовий - розкриває творчі та розумові здібності

Догляд за такими виробами гранично простий: достатньо протирати плафон сухою тканиною, не ставити його поруч із чайником або електроплитою і вчасно міняти електролампочку. Для гармонійної та здорової атмосфери рекомендується купити соляну лампу за вигідною ціною з доставкою по Києву або по всій території України.

Expand
Collapse