Інфрачервоні лампиКод товару: 14634
Синя лампа KVARTSIKO-СЛ Настільна

Синя лампа KVARTSIKO-СЛ Настільна

Лампа синя KVARTSIKO настільна призначена для лікування різних захворювань шляхом інфрачервоного опромінення частин тіла людини. Практично немає протипоказань для застосування, тому використовують для дорослих і дітей.При нагріванні лампа продукує інфрачервоні промені, які обігрівають ділянки тіла і активізують процеси організму, які спрямовані на ..

0 грн

 0

Код товару: 14635
Синя лампа KVARTSIKO-СЛ Ручна

Синя лампа KVARTSIKO-СЛ Ручна

Апарат інфрачервоного опромінення KVARTSIKO Кварц-ІК призначений для опромінення тіла людини. Опромінення активізує біологічні процеси в організмі людини за допомогою теплового ефекту під впливом інфрачервоного випромінювання.Опромінювач синя лампа (рефлектор Мініна) може з успіхом використовуватися для лікувальних і профілактичних опромінень дорос..

0 грн

 0

Код товару: 13119
Інфрачервона лампа Beurer IL 11

Інфрачервона лампа Beurer IL 11

Компактна інфрачервона лампа корисна при лікуванні простудних захворювань, розтягнень, відновленні шкіри, помірна потужність дозволить проводити м'яку терапію з комфортною температурою для тіла...

1 199 грн

 0

Код товару: 13120
Інфрачервона лампа Beurer IL 21

Інфрачервона лампа Beurer IL 21

Потужна інфрачервона лампа ідеально підходить для домашнього використання. Ефективна при лікуванні застуди, відновленні м'язів після травм, поліпшення стану шкіри, зручна підставка з п'ятьма рівнями нахилу...

1 999 грн

 0

Код товару: 13121
Інфрачервона лампа Beurer IL 35

Інфрачервона лампа Beurer IL 35

Тепло інфрачервоної лампи IL 35 від німецької компанії Beurer має лікувальні та заспокійливі властивості.Основні особливості:Безпечна колба з пресованого скла3-ступінчастий електронний таймер зі світлодіодними індикаторамиВимкнення за таймеромЕксклюзивний дизайнРегульований екран: 5 позицій нахилу..

2 159 грн

 0

Код товару: 10533
Синя лампа d 180 рефлектор Мініна

Синя лампа d 180 рефлектор Мініна

Давно вже відомо, наскільки благотворно впливає на самопочуття людини синє світло. У сучасному світі його вже давно навчилися застосовувати в медицині, оздоровлюючи при цьому дихальні шляхи пацієнта, загальний стан організму, причому можна це робити як в лікарнях, так і в домашніх умовах, якщо у людини є потрібна для цього синя лампа D 180 (рефлект..

323 грн

 15

Код товару: 10532
Рефлектор Мініна d 159 cиня лампа

Рефлектор Мініна d 159 cиня лампа

Рефлектор Мініна: світлотерапія, перевірена поколіннямиФізіотерапія володіє безліччю ефективних методик, здатних допомогти впоратися з хворобами, які супроводжуються запальними процесами і болями. Одна з них - це світлотерапія, тобто вплив на тканини організму за допомогою світла певного спектру. Популярним і дієвим методом визнано вплив синім світ..

317 грн

 17

Код товару: 11431
Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-100Р ручна 100 Вт

Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-100Р ручна 100 Вт

Інфрачервона лампа для прогрівання КР-100Р Kvartsiko. Потужність лампи 100 ват - підходить для всієї родини.Інфрачервоне випромінювання (ІК) являє собою електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні від 1 мм до 0,74 мкм (740 нм). Найвищого рівня проникнення ІЧ-випромінювання в шкіру людини досягає при довжині хвиль (0,95-1,2 мкм). Мак..

737 грн

 0

Код товару: 11429
Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-100Н настільна 100 Вт

Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-100Н настільна 100 Вт

Інфрачервона лампа для прогрівання КР-100Н Kvartsiko. Зручна конструкція у вигляді настільної лампи. Потужність лампи 100 ват - підходить для всієї родини.Інфрачервоне випромінювання (ІЧ) являє собою електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні від 1 мм до 0,74 мкм (740 нм). Найвищого рівня проникнення ІЧ-випромінювання в шкіру людин..

658 грн

 0

Код товару: 10166
Апарат світлової терапії Дюна-Т

Апарат світлової терапії Дюна-Т

Апарат для фототерапії Дюна-ТЛікування світлом червоного та інфрачервоного спектрів - один з найпопулярніших методів фізіотерапії. Антибактеріальний вплив ІЧ-випромінювання з успіхом використовують під час лікування інфекційних захворювань різної локалізації. Так, апарат для фототерапії допоможе впоратися з вірусними інфекціями, застудними захворюв..

1 388 грн

 1

Код товару: 11430
Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-75Н настільна 75 Вт

Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-75Н настільна 75 Вт

Інфрачервона лампа для прогрівання КР-75Н Kvartsiko. Зручна конструкція у вигляді настільної лампи. Потужність лампи 75 ват - підходить навіть для самих маленьких.Інфрачервоне випромінювання (ІЧ) являє собою електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні від 1 мм до 0,74 мкм (740 нм). Найвищого рівня проникнення ІЧ-випромінювання в шкі..

622 грн

 0

Код товару: 11428
Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-75Р ручна 75 Вт

Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-75Р ручна 75 Вт

Інфрачервона лампа для прогрівання КР-75Р Kvartsiko. Потужність лампи 75 ват - підходить для всієї родини.Інфрачервоне випромінювання (ІК) являє собою електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні від 1 мм до 0,74 мкм (740 нм). Найвищого рівня проникнення ІЧ-випромінювання в шкіру людини досягає при довжині хвиль (0,95-1,2 мкм). Макси..

690 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 24 (всього сторінок: 2)

Інфрачервоні лампи

Світлотерапія: комфортне лікування для душі й тіла

Світло не просто радує око і звеселяє душу. Зібране людськими руками в робочий блок медичного апарату, воно надійно профілактує й ефективно лікує найрізноманітніші захворювання людського організму.

Світлолікування давно вже виділилося в самостійний фізіотерапевтичний напрям. Апарат світлотерапії (фототерапії) широко застосовується як у медичних установах, так і вдома. Він здатний нормалізовувати життєві процеси (кровообіг, утилізацію токсичного білірубіну, природне вироблення необхідного для розширення судин і стійкості до кисневого голодування окису азоту) і відновлювати зруйновані хворобою біологічні структури. Це багаторазово доведено клінічною практикою і приватним досвідом людей, які лікуються світлом самостійно.

Яскраве світло видимого спектра покликане боротися з депресивними станами. Зокрема тими, що спричинені скороченням світлового дня і зменшенням одержуваної дози денного світла.

Терапевтичні можливості інфрачервоних випромінювачів дуже широкі й не обмежуються однією тільки сезонною депресією. Вони чинять лікувальну дію в разі захворювань дихальної (трахеїт, бронхіт, бронхіальна астма, ГРВІ), серцево-судинної (гіпертонія, ІХС, ВСД) та опорно-рухової системи (артрит, артроз, радикуліт, остеохондроз). Успішне їхнє застосування в галузі стоматології, неврології, отоларингології, урології та гінекології.

Дуже виражений лікувальний результат фототерапії, спрямований на усунення дефектів шкіри. Апарат світлотерапії добре працює як із травматичними ушкодженнями шкірного покриву (гематоми, опіки, післяопераційні рани), так і з дерматологічними захворюваннями (юнацький вугровий висип, нейродерміт, псоріаз, екзема, простий герпес).

Коли йдеться про шкірні дефекти - маються на увазі не тільки проблеми косметологічного характеру. Також маються на увазі пошкодження шкіри внаслідок патологічного процесу. Тобто, внаслідок порушення місцевої трофіки тканин, іннервації та локального кровообігу.

До таких захворювань належать периферична нейропатія, порушення периферичного кровообігу (ангіопатії) і діабетичні виразки нижніх кінцівок, що розвиваються на тлі цукрового діабету. Сюди слід віднести і трофічні виразки на тлі варикозної хвороби. А також облітеруючий ендартеріїт.

Грамотна фізіотерапія у всіх цих випадках може зіграти вирішальну роль. Опромінення інфрачервоним світлом веде до помітного поліпшення кровотоку і загальної позитивної динаміки. Ці лікувальні властивості ріднять апарат світлотерапії з терапевтичними інфрачервоними лазерами, які допомагають навіть найзапущенішим хворим.

Магазин медичної техніки Озонет пропонує своїм покупцям малогабаритний і легкий апарат світлотерапії з красивою і теплою назвою Дюна-Т. Його вартість прийнятна для більшості українських сімей із середнім доходом. А широкий спектр показань до застосування дуже скоро виправдає довіру і принесе користь кожному члену сім'ї.

Апарат світлової терапії Дюна-Т - це оригінальна високотехнологічна розробка від російської науково-виробничої компанії Невотон (Санкт-Петербург). З 1991 року лікарі-фізіотерапевти, інженерний і конструкторський склад цієї компанії займаються створенням медичної техніки для професійного і домашнього використання. У вигляді лікувального апарату Дюна-Т вони втілили в життя ідею безпечного й ефективного самостійного світлолікування.

Ніби виправдовуючи свою теплу назву, апарат для світлотерапії Дюна-Т задуманий як генератор інфрачервоного випромінювання. Адже саме ІЧ-випромінювання супроводжується виділенням тепла. Тому його називають ще тепловим.

Прилад являє собою ергономічну єдність світловипромінювальних діодів, зібраних на одній робочій площині. Світлодіоди відрізняються довжиною хвилі та спектром випромінювання. Домінуюча частина діодів (21 штука) виробляє червоне випромінювання з довжиною хвилі 660 нанометрів. Інша частина (16 штук) випромінює в інфрачервоному спектрі на довжині хвилі 950 нанометрів. Усі світлодіоди з'єднані між собою в правильній послідовності.

До апарата додається не тільки інструкція, а й методичка з практичними рекомендаціями. Її розписали лікарі-фізіотерапевти спеціально для спрощення і більшої ефективності лікувального процесу.

Апарат світлотерапії Дюна-Т у комплексі з фармпрепаратами здатний помітно скоротити період лікування і прискорити одужання. Його застосування допустиме в терапії навіть маленьких дітей.

У київському магазині медичної техніки Озонет Ви завжди зможете купити портативний апарат домашньої світлотерапії за хорошу ціну. Якщо Ви проживаєте в іншій області України - ми оперативно відправимо Вам товар Новою поштою з безкоштовною доставкою.

Світлотерапія - це комфортне лікування, яке зігріває тіло і радує душу.

Expand
Collapse