ГлюкометриКод товару: 15016
Глюкометр Longevita Smart

Глюкометр Longevita Smart

Глюкометр Longevita Smart - зручний і компактний, завжди з тобою. Глюкометр відразу готовий до використання, не потрібно кодувати.Особливості:Унікальна опція "Персональне нагадування" - автоматичне щоденне нагадування про наступний вимірТест-смужка - всього за 1 секунду самостійно втягує необхідний обсяг краплі для проведення аналізудезінфекціяМожл..

585 грн

 0

Код товару: 12119
Глюкометр Abbott FreeStyle Optium Neo

Глюкометр Abbott FreeStyle Optium Neo

Глюкометр FreeStyle Optium NEO, ABBOTT (США) - прилад для швидкого, безпечного і особливо точного вимірювання рівня кетонів і глюкози в крові відповідно до нового ISO 15197:2013 стандартів точності, який допоможе контролювати дані показники і підтримувати їх в нормі.Основні функції:1. Оперативне вимірювання глюкози в кровіПри визначенні слід врахув..

240 грн

 0

Код товару: 12275
Глюкометр Longevita
Новинка

Глюкометр Longevita

Глюкометр Longevita функціональний і простий у використанні. Має зручний дизайн. Великий дисплей підвищує зручність використання цього глюкометра. Глюкометр Longevita має пам'ять на 75 вимірювань і в комплекті оснащується 25 тест-смужками і 25 ланцетами. Безстрокова гарантія.Особливості:великий дисплейЧас вимірювання 10 секундШирокий діапазон вимір..

419 грн

 0

Код товару: 11373
Глюкометр Accu-Chek Active

Глюкометр Accu-Chek Active

Глюкометр Accu-Chek Active простий у використанні.Для щоденного, простого і надійного контролю рівня глюкози в крові використовується пристрій під назвою глюкометр акку чек актив.Accu-Chek Active - простота звернення, швидка робота, для проведення аналізу необхідний невеликий об'єм крові (не більше 2 мікролітрів). Наявність великого дисплея полегшу..

960 грн

 0

Код товару: 10244
Глюкометр Nova Plus з голосовим супроводом

Глюкометр Nova Plus з голосовим супроводом

Глюкометр Senso Lite Nova Plus, виробництва угорської компанії 77Elektronika, призначений для визначення рівня цукру в крові пацієнта.Відрізняється від аналогічних приладів тим, що має два варіанти відповіді про результат дослідження:У цифрах на електронному таблоГолосовий супровід цифрового варіантаДля того, щоб визначити рівень глюкози в крові лю..

441 грн

 0

Код товару: 11568
Глюкометр Accu-Chek Performa

Глюкометр Accu-Chek Performa

Система Акку-Чек® Перформа Нано - це маленький і стильний прилад для самоконтролю рівня глюкози в крові.ПРОСТИЙ І ЗРУЧНИЙрезультат без натискання кнопокмаленький і стильнийдисплей із підсвічуваннямкапілярний метод забору кровіФУНКЦІОНАЛЬНИЙмаркери "до" і "після" їжізвуковий сигнал "попередження про гіпоглікемію"звуковий сигнал-нагадування про необх..

1 495 грн

 0

Код товару: 10562
Глюкометр Bayer Contour TS

Глюкометр Bayer Contour TS

Глюкометр Bayer ContourTS (Контур ТС), виробництва швейцарської компанії Bayer, призначений для визначення рівня глюкози у крові людини.Особливості приладу:Працює у широкому діапазоні згущення і розрідження крові (гематокрит 0-70%)Для дослідження досить 0.6мкл кровіРезультат дослідження висвічується на табло через 8 секундМісце, куди вставляється т..

515 грн

 0

Код товару: 12033
Глюкометр One Touch Select Simple

Глюкометр One Touch Select Simple

OneTouch Select Simple дозволяє виміряти рівень глюкози в крові за 5 секунд. Серед головних переваг - відсутність кнопок та кодування. Результат аналізів відображається на дисплеї великими цифрами, а якщо глюкометр зафіксує небезпечно високий чи небезпечно низький рівень глюкози в крові - він моментально сповістить про це за допомогою звукового сиг..

449 грн

 0

Код товару: 12032
Глюкометр One Touch Select

Глюкометр One Touch Select

Глюкометр One Touch Select від компанії Johnson & Johnson є компактним і універсальним приладом для вимірювання рівня цукру в крові при цукровому діабеті. Він оснащеним зручним і зрозумілим для будь-якого віку меню.Багато діабетиків обирають глюкометр Onetouch Select за швидку роботу і зручність у використанні. Результати дослідження крові на показ..

669 грн

 0

Код товару: 12034
Глюкометр OneTouch UltraEasy

Глюкометр OneTouch UltraEasy

Глюкометр OneTouch Ultra Easy - це прилад, призначений для періодичного контролю рівня глюкози в крові, підходить людям, що цінують простоту і зручність роботи. Глюкометром можна користуватися як вдома, так і в поїздці, на роботі, на відпочинку та в інших умовах.Глюкометр дуже простий у використанні, для аналізу потрібно незначний об'єм крові (всьо..

849 грн

 0

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)

Глюкометри

У здорових людей рівень цукру в крові перебуває в межах 3,9-5,3 ммоль/л. Для пацієнтів у яких є цукровий діабет норма становить 7-8 ммоль/л. В даному випадку, ще можна уникнути застосування медикаментів, проводячи корекцію в раціоні харчування і дотримуючись постійного контролю за рівнем цукру.

Як визначити цей показник у домашніх умовах?  За допомогою приладу для вимірювання цукру в крові - глюкометра. Для хворих із діабетом першого або другого типу він має бути постійно під рукою. Для зниження рівня крові необхідно вимірювати його багато разів на день (іноді до шести разів). Замовити вимірювач у Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Миколаєві (Україна) можна в нашому інтернет-магазині. Ціна на вимірювач цукру в крові залежатиме від вибору моделі, його характеристик.

Які існують глюкометри?

Прилади поділяють на:

  • Фотометричні. Вміст глюкози в крові встановлюють тест-смужки, вироби змінюють колір, при реакції крові з реагентами. Купити вимірювач для цукру в крові можна у нас.
  • Електрохімічні. Вміст глюкози встановлюють за ступенем електричного струму, який виникає при вступі в реакцію крові з глюкозооксидазою. Зручний пристрій, за якого потрібна менша кількість крові для визначення рівня цукру, але його вартість значно вища.

Під час вибору приладу необхідно, щоб він був зручним, легким.

Для окремого виду потрібні свої тест-смужки, як правило, їх виробляє та сама фірма, що й глюкометр. Продаж глюкометрів можливий у містах: Київ, Одеса, Запоріжжя, Харків, Дніпропетровськ (Україна).  Наш інтернет-магазин представляє широкий вибір моделей, ціни на них досить лояльні.

Принцип дії глюкометра

1. Вкласти тест-смужку в пристрій (на смужці присутні реагенти, які взаємодіють з кров'ю).

2. Проткнути палець, нанести крапельку крові на тест (результат визначається на дисплеї приладу).

Існують моделі приладів, які визначають ступінь холестерину, число тригліцеридів у крові. Подібні пристрої підійдуть для пацієнтів із 2-м типом діабету. Відповідно, краще купити цю модель глюкометра, ціна на нього буде трохи дорожчою.

Де можна купити, скільки коштує глюкометр для визначення цукру в крові Ви можете дізнатися за телефонами, вказаними на сайті. Наші менеджери нададуть повну інформацію про товар.

Як вибрати глюкометр

Щоб підібрати відповідний прилад, необхідно оцінити його за параметрами:

  • Витратні матеріали. Необхідно позначити доступність тест-смужок, оскільки їх необхідно часто купувати. Вони обмежені за терміном придатності (не можна запастися на кілька місяців).
  • Точність. Здійснити перевірку точності вимірювань приладу, похибка не повинна бути більшою за 20%.
  • Швидкість розрахунку. Необхідно відстежити, з якою швидкістю апарат розраховує результат. відповідно, що вища швидкість, то краще (від чотирьох до семи секунд).
  • Кількість крові для забору. Важливим є те, яка кількість крові потрібна для вимірювання (від 0,6 до 2 мкл крові за раз).
  • Пам'ять пристрою. Прилад здатний запам'ятовувати від десяти до п'ятисот вимірювань. Достатньо буде, якщо прилад міститиме від десяти до двадцяти вимірювань.
  • Середня результативність. Функція дає змогу проконтролювати стан організму впродовж від семи до дев'яноста днів, а в деяких моделях - до і після їжі. Краще, щоб вага, розмір пристрою були мінімальними, адже прилад необхідно носити завжди з собою.
  • Автокодування. Використовуючи всілякі партії тестів, доведеться налаштовувати пристрій на них, вставляти чип, вводити код - усе це величезна складність для пацієнтів похилого віку. Тому краще придбати пристрій з автокодом.  Продаж глюкометра з автокодуванням здійснюється на нашому сайті.
  • Додаткові функції в пристрої. Підсвічування екрана, будильник, перенесення результатів на комп'ютер.

Купити (замовити) глюкометр для вимірювання цукру в крові в містах: Київ, Харків, Дніпропетровськ можна в нашому інтернет-магазині.

Ціна на глюкометр залежить від виробника, моделі та комплектуючих.

Expand
Collapse