Дихальні тренажериКод товару: 14511
Дихальний тренажер Фролова

Дихальний тренажер Фролова

Дихальний тренажер Фролова (апарат Фролова) представлений у вигляді оригінального портативного пристрою. Призначення дихального апарату Фролова - це проведення дихальних вправ для профілактики і лікування різних захворювань, підвищення адаптаційних можливостей організму людини. За допомогою дихального тренажера Фролова можна здійснювати ефективне з..

469 грн

 0

Код товару: 10858
Апарат дихальний Самоздрав (Стандартна комплектація)

Апарат дихальний Самоздрав (Стандартна комплектація)

ТФІ (тренажер фізкультурний імітатор) - капнікатор є продуктом фізіологічної науки і інженерної творчості. Винахід захищено патентами, він завоював найвищі нагороди на міжнародних виставках в Брюсселі, Москві, Парижі.Тренування організму за допомогою ТФІ сприяють усуненню багатьох захворювань, в тому числі захворювань органів дихання, серцево-судин..

784 грн

 0

Код товару: 10859
Апарат дихальний Самоздрав (Експортна комплектація)

Апарат дихальний Самоздрав (Експортна комплектація)

Апарат дихальний Самоздрав, комплектація "КОМФОРТ"ТФІ (тренажер фізкультурний імітатор) - капнікатор є продуктом фізіологічної науки і інженерної творчості. Винахід захищено патентами, він завоював найвищі нагороди на міжнародних виставках в Брюсселі, Москві, Парижі.Тренування організму за допомогою ТФІ сприяють усуненню багатьох захворювань, в том..

1 002 грн

 0

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)