ТонометриКод товару: 12270
Автоматичний тонометр Longevita BP-102

Автоматичний тонометр Longevita BP-102

Вимірювати артеріальний тиск настільки ж важливо, як і стежити за показниками температури тіла, тому разом з термометром обов'язково повинен бути в будинку і хороший тонометр. Якісним можна назвати тільки ті тонометри, які видають точні показники тиску і пульсу, довго служать, зручні і прості у використанні. Торгова марка Longevita пропонує якраз т..

910 грн

 0

Код товару: 12269
Автоматичний тонометр Longevita BP-1303

Автоматичний тонометр Longevita BP-1303

Компактний, функціональний тонометр для швидкого і надійного визначення артеріального тиску - незамінний інструмент не тільки в медичних установах, але і вдома, особливо для літніх людей або гіпертоніків. У тонометрі важливо, щоб він був точний, надійний, зручний і бажано, доступний. Автоматичний тонометр Longevita BP-1303 від британської торгової ..

975 грн

 1

Код товару: 12271
Автоматичний тонометр на зап'ястя Longevita BP-2206

Автоматичний тонометр на зап'ястя Longevita BP-2206

Вимірювання тиску - відповідальна справа, адже від точних показників систолічного і діастолічного тиску залежить здоров'я пацієнта. Стежити за станом серцево-судинної системи необхідно також спортсменам і просто тим, хто піклується про своє здоров'я. Для цього торгова марка Longevita розробила компактний і точний автоматичний тонометр на зап'ястя L..

949 грн

 0

Код товару: 17235
Тонометр автоматичний Oromed ORO-N3 COMPACT

Тонометр автоматичний Oromed ORO-N3 COMPACT

Тонометр автоматичний Oromed ORO-N3 COMPACT (на плече) призначений для того щоб мати можливість самостійно в домашніх умовах контролювати артеріальний (систолічний, діастолічний) тиск і частоту пульсу.Даний вимірювальний прилад відповідає високому класу точності. Він простий і зручний у використанні, всі функції управляються натисканням кнопок. Над..

1 060 грн

 0

Код товару: 17237
Тонометр автоматичний Oromed ORO-N4 CLASSIC

Тонометр автоматичний Oromed ORO-N4 CLASSIC

Тонометр автоматичний Oromed ORO-N4 CLASSIC (плече) - сучасний автоматичний вимірювач, призначений для процедур по визначенню і контролю артеріального (систолічного і діастолічного) тиску і частоти пульсу. Прилад працює по осцилометричному методу вимірювань, з фіксацією манжети - на плечі. Даний тонометр являє собою компактний, зручний і функціонал..

1 405 грн

 0

Код товару: 17236
Тонометр автоматичний з адаптером Oromed ORO-N3 COMPACT-Z

Тонометр автоматичний з адаптером Oromed ORO-N3 COMPACT-Z

Тонометр автоматичний Oromed ORO-N3 COMPACT-Z призначається для самостійного вимірювання і моніторингу артеріального тиску та частоти пульсу (серцевих скорочень).Даний автоматичний вимірювальний пристрій пройшов клінічні випробування і відповідає високому класу точності. Прилад простий і зручний в самостійному використанні, всі функції управляються..

1 685 грн

 0

Код товару: 17248
Тонометр автоматичний на зап'ястя Oromed ORO-SM2 COMFORT

Тонометр автоматичний на зап'ястя Oromed ORO-SM2 COMFORT

Автоматичний тонометр на зап'ястя OROMED ORO-SM2 COMFORT з вимірюванням на зап'ясті є портативним приладом, визначальним за кілька секунд з високою точністю дані по рівню артеріального тиску і пульсу. Пристрій за допомогою індикатора аритмії оперативно повідомить користувачеві про порушення в ритмі його серця. Гарантує високу клінічну точність вимі..

1 320 грн

 0

Код товару: 19255
Автоматичний тонометр Heaco WBP108
-5%

Автоматичний тонометр Heaco WBP108

Тонометр WBP108 – це прилад, який призначений для вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу. Тонометр є автоматичним, тому не потребує використання стетоскопа, що значно спрощує його використання. Перевагами даного приладу є точність, компактність та зручність у використанні.Основні характеристики:діапазони вимірювань: Тиск: 0-299 мм.рт.ст...

846 грн 890 грн

 3

Код товару: 12266
Автоматичний тонометр Longevita BP-103H

Автоматичний тонометр Longevita BP-103H

Тонометр - це пристрій не тільки для літніх або гіпертоніків, а й для будь-якого, кому важливо дбати про своє здоров'я і про своїх близьких. Автоматичні тонометри створені як раз для точних і швидких вимірів в домашніх умовах: натиснув на кнопку і отримав результат. Тонометри від британської торгової марки Longevita, розроблені саме для сімейного к..

1 105 грн

 0

Код товару: 12265
Автоматичний тонометр Longevita BP-1304

Автоматичний тонометр Longevita BP-1304

Відомий бренд Longevita з Великобританії виробляє якісну техніку для домашнього користування і в медустановах, включаючи високоточні термометри автоматичного типу. Тонометр Longevita BP-1304 - наочний приклад того, що якість не обов'язково має бути дорогим.Пристрій розроблений, згідно з європейськими стандартами якості володіє повністю всією необхі..

1 274 грн

 0

Код товару: 17418
Тонометр автоматичний B.Well PRO-33 (манжета розмір М)

Тонометр автоматичний B.Well PRO-33 (манжета розмір М)

Автоматичний тонометр PRO-33 - простий і точний тонометр для контролю тиску, який повинен бути вдома у кожного.Для комфортного вимірювання і точного результату електронний тонометр PRO-33 має технологія Intellect Classic. Починаючи вимір, тонометр визначає оптимальний рівень нагнітання манжети для кожної конкретної людини. Правильний рівень тиску в..

1 189 грн

 0

Код товару: 17421
Тонометр автоматичний B.Well PRO-35 (манжета розмір M-L)

Тонометр автоматичний B.Well PRO-35 (манжета розмір M-L)

Автоматичний тонометр PRO-35 комфортний для користувача і має зручні функції. PRO-35 - надійний помічник для тих, хто стежить за своїм тиском, він проведе точне вимірювання і відразу оцінить результат. Спеціальна шкала на дисплеї показує рівень тиску - оптимальний, підвищений або високий. Рівень виміряного тиску визначається за класифікацією Європе..

1 499 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 161 (всього сторінок: 14)

Тонометри

Прилади для надійного контролю над тиском

Коли здоров'я дає збій і стан погіршується, одним із перших методів діагностики організму є вимірювання систолічного та діастолічного артеріального тиску, а також частоти пульсу. Відхилення показників від норм свідчать про серйозні порушення в роботі серця та судин, що є наслідком неправильного способу життя або фізіологічних особливостей.

Оперативній і точній діагностиці сприяє тонометр - пристрій, що перевіряє стан серцево-судинної системи в домашніх або в амбулаторних умовах.

Достовірні результати, своєчасна перевірка показників верхнього і нижнього артеріального тиску - запорука успішного лікування захворювання і запобігання іншим патологіям. На сьогодні вимірювач тиску поділяють на три категорії: механічний, автоматичний, напівавтомат. Усі ці різновиди мають свої переваги та недоліки і підходять для різних користувачів.

Механічний тонометр: інструмент для професійних вимірювань

Класичний пристрій користується популярністю серед медпрацівників завдяки надійності, незалежності від батарейок і електромережі, точним показанням. До того ж кожен медик знає, як користуватися таким апаратом. Анероїдний або механічний тонометр рекомендується також для пацієнтів, хворих на діабет або тих, хто страждає на атеросклероз, з огляду на те, що патологія деформує стінки судин, через що датчики електронних вимірювачів не вловлюють пульс.

Фонендоскоп анероїдного апарату допомагає почути навіть слабку пульсацію в склеротизованих судинах, а сфігмоманометр відображає точні дані АТ.

Однак такий прилад підходить не всім. Наприклад, тяжкохворим, людям похилого віку, людям з ослабленим слухом і зором такий інструмент може створити додаткові складнощі. А якщо навичок роботи з механікою немає, то таким користувачам простіше вимірювати АТ електронними моделями.

Осцилометричні вимірювачі

Електронний або осцилометричний апарат для вимірювання тиску самостійно зчитує і виводить дані про стан серця і судин. За таким принципом працюють автоматичні та напівавтоматичні пристрої, різниця в тому, що напівавтомат передбачає ручне накачування манжети грушею.

Для простої та швидкої діагностики в домашніх умовах рекомендують автоматичні прилади на плече або на зап'ястя. Автоматика значно спрощує процес діагностики: манжета нагнітається сама, результати виводяться швидко. Крім того, автоматизовані моделі оснащені допоміжними функціями:

  • звуковий сигнал при закінченні замірів або наявності відхилень
  • індикатор аритмії
  • визначення середніх результатів
  • запам'ятовування даних
  • автоматичне вимкнення

З кожним роком функціонал автоматичних апаратів стає дедалі кращим: манжети не приносять больових відчуттів під час перетискання, завдяки властивості M-Cuff, деякі моделі вловлюють тиск із двох артерій. Існують вимірювачі із запрограмованими нормами показників за ВООЗ для людини в домашніх умовах. Тобто враховується ефект "білого халата", коли в кабінеті лікаря дані відхиляються від природних.

ПОМІЧНИК У КОНТРОЛІ НАД ЗДОРОВ'ЯМ У БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ

Незамінний прилад для вимірювання тиску потрібен не тільки людям, що страждають на гіпо- або гіпертонію, метеозалежним або літнім, а й дітям, спортсменам, простіше кажучи всім. Асортимент моделей тонометрів дає змогу вибрати той пристрій, який ідеально підходить для конкретного користувача.

Знамениті фірми світового рівня Nissei, Omron, Little Doctor, Longevita та ін. виробляють і реалізують прилади високої якості, удосконалюючи свої пристрої. Тому купити тонометр із доставкою територією України або самовивозом у місті Київ необхідно для всіх, у кого вдома ще немає такого пристрою.

Expand
Collapse