Колготи компресійніКод товару: 18171
Колготи компресійні медичні Veinax Microtrans Мікрофібра 3 клас бежеві

Колготи компресійні медичні Veinax Microtrans Мікрофібра 3 клас бежеві

Увага! Клас компресії вказано у відповідності з французькою системою вимірювання!ФранцузькакласифікаціяНімецькакласифікація2 клас 15-20 mmHg1 клас 18-21 mmHg3 клас 20-36 mmHg2 клас 23-32 mmHgAircast Veinax - лінійка компресійного трикотажу від корпорації DJO Global розроблена в США.Veinax поєднує в собі відмінні компресійні властивості, анатомічний..

2 399 грн

 0

Код товару: 13422
Колготи лікувальні компресійні PREMIUM (1 клаcс) для вагітних Pani Teresa PT 0474

Колготи лікувальні компресійні PREMIUM (1 клаcс) для вагітних Pani Teresa PT 047

тиск 15-21 мм рт. ст;тип носка - закритий;елегантний зовнішній вигляд і комфорт в носінні;найбільш точний професійний підбір розміру на підставі 7 параметрів;високоеластична в'язка дозволяє ідеально пристосуватися до будь-якого силуету.Кольори:світло бежевий;бежевий;темно-бежевий;темно синій;графітовий;чорний.Показання до застосування:профілактик..

1 054 грн

 0

Код товару: 13427
Колготи лікувальні компресійні PREMIUM (2 клас) для вагітних Pani Teresa PT 0464

Колготи лікувальні компресійні PREMIUM (2 клас) для вагітних Pani Teresa PT 0464

Тиск 23-32 mmHg;Елегантний зовнішній вигляд і комфорт в носках;Укріплений носок і п'ятка гарантують підвищену міцність зносостійкість;Тип носка - закритий;Найбільш точний професійний підбір розміру на підставі 7 параметрів;Наявність сертифікатів Oeko-Tex®, Sanitized® Silver freshness гарантує екологічну безпеку і запобігання розмноження грибків і..

1 957 грн

 0

Код товару: 13414
Колготи медичні 2 клас компресії, чоловічі Pani Teresa PT 0410

Колготи медичні 2 клас компресії, чоловічі Pani Teresa PT 0410

Тиск 23-32 mmHg;Сконструйовані з урахуванням особливостей чоловічої фігури;Елегантний зовнішній вигляд і комфорт в носках;Укріплення носок і п'ятка гарантують підвищену міцність зносостійкість;Найбільш точний професійний підбір розміру на підставі 5 параметрів;Тип носка - закритий;Наявність сертифікатів Oeko-Tex®, Sanitized® Silver freshness гарант..

1 460 грн

 0

Код товару: 13412
Колготки 1 клас компресії 15-21 мм рт. ст. Pani Teresa PT 0407

Колготки 1 клас компресії 15-21 мм рт. ст. Pani Teresa PT 0407

спеціальна еластична вставка, що закриває живіт, легко розтягується зі змінами в розмірі живота в перебігу вагітності;Проте елегантні, ніж звичайні колготки, але при цьому значно міцніше і довговічніше;надають стрункість ніг і фігурі;якісне, щільне плетіння;популярні в еждедневном використанні вагітними жінками, які хочуть підтримувати активний с..

783 грн

 0

Код товару: 13421
Колготки 1 клас компресії Преміум Pani Teresa PT 0471

Колготки 1 клас компресії Преміум Pani Teresa PT 0471

Тиск 15-21 mmHg;Елегантний зовнішній вигляд і комфорт в носках;Укріплення носок і п'ятка гарантують підвищену міцність зносостійкість;Найбільш точний професійний підбір розміру на підставі 7 параметрів;Наявність сертифікатів Oeko-Tex®, Sanitized® Silver freshness гарантує екологічну безпеку і запобігання розмноження грибків і бактерій;6 модних ко..

1 047 грн

 0

Код товару: 13406
Колготки 2 клас компресії 22-32 мм рт. ст. Pani Teresa PT-0401

Колготки 2 клас компресії 22-32 мм рт. ст. Pani Teresa PT-0401

тиск 23-32 мм рт. ст;елегантний зовнішній вигляд і комфорт в носінні;укріплений носок і п'ятка гарантують підвищену міцність зносостійкість;найбільш точний професійний підбір розміру на підставі 5 параметрів;високоеластична в'язка дозволяє ідеально пристосуватися до будь-якого силуету.Кольори:світло бежевий;бежевий;темно-бежевий;темно синій;графіто..

1 323 грн

 0

Код товару: 13426
Колготки 2 клас компресії PREMIUM Pani Teresa PT 0461

Колготки 2 клас компресії PREMIUM Pani Teresa PT 0461

Тиск 23-32 mmHg;Елегантний зовнішній вигляд і комфорт в носках;Укріплення носок і п'ятка гарантують підвищену міцність зносостійкість;Тип носка - закритий;Найбільш точний професійний підбір розміру на підставі 7 параметрів;Наявність сертифікатів Oeko-Tex®, Sanitized® Silver freshness гарантує екологічну безпеку і запобігання розмноження грибків і..

1 674 грн

 0

Код товару: 13407
Колготки для вагітних 2 клас компресії 23-32 мм рт.ст. Pani Teresa PT 0402

Колготки для вагітних 2 клас компресії 23-32 мм рт.ст. Pani Teresa PT 0402

тиск 23-32 мм рт. ст;оптимальна довжина виробу для людей різного зросту - короткі і довгі;елегантний зовнішній вигляд і комфорт в носінні;тип носка - закритий;найбільш точний професійний підбір розміру на підставі 5 параметрів;високоеластична в'язка дозволяє ідеально пристосуватися до будь-якого силуету.Кольори:світло бежевий;бежевий;темно-бежеви..

1 460 грн

 0

Код товару: 13415
Колготки для вагітних компресійні 1 клас компресії Pani Teresa PT 0411

Колготки для вагітних компресійні 1 клас компресії Pani Teresa PT 0411

тиск 15-21 мм рт. ст;оптимальна довжина виробу для людей різного зросту - короткі і довгі;елегантний зовнішній вигляд і комфорт в носінні;тип носка - закритий;найбільш точний професійний підбір розміру на підставі 5 параметрів;високоеластична в'язка дозволяє ідеально пристосуватися до будь-якого силуету.Кольори:світло бежевий;бежевий;темно-бежеви..

861 грн

 0

Код товару: 13429
Колготки компресійні 1 клас PREMIUM Delicate Pani Teresa PT 0431

Колготки компресійні 1 клас PREMIUM Delicate Pani Teresa PT 0431

Тиск 15-21 mmHg;Елегантний зовнішній вигляд і комфорт в носках;Укріплення носок і п'ятка гарантують підвищену міцність зносостійкість;Довгі й короткі моделі дозволяють вибрати модель відповідно до зростання;Найбільш точний професійний підбір розміру на підставі 7 параметрів;Наявність сертифікатів Oeko-Tex®, Sanitized® Silver freshness гарантує ек..

791 грн

 0

Код товару: 13423
Колготки лікувальні 1 клас компресії чоловічі PREMIUM Pani Teresa PT 0476

Колготки лікувальні 1 клас компресії чоловічі PREMIUM Pani Teresa PT 0476

тиск 15-21 мм рт. ст;сконструйовані з урахуванням особливостей чоловічої фігури;елегантний зовнішній вигляд і комфорт в носках;укріплений носок і п'ятка гарантують підвищену міцність і зносостійкість;найбільш точний професійний підбір розміру на підставі 7 параметрів;високоеластична в'язка дозволяє ідеально пристосуватися до будь-якого силуету.Ко..

1 090 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 21 (всього сторінок: 2)

Колготи компресійні

Наши ноги постоянно находятся под воздействием различных нагрузок. В течение дня они могут получать нагрузку до 90 килограмм. В результате таких нагрузок при вертикальном положении кровоток усиливается, натиск на сосудистые стенки повышается. Нарушения в рационе питания, воздействие негативных факторов извне влияют на снижение упругости сосудов. Сильный напор приводит к расширению сосудистых стенок.

Компрессионные колготы, профилактика и лечение

При возникновении заболеваний лечащий доктор обязательно порекомендует внести изменения в рацион питания, снизить нагрузку на ноги и купить компрессионные колготы.

В профилактических, лечебных целях трикотаж применяется в таких ситуациях:

 • При появлении «звездочек», отечности;
 • при возникновении сильной утомляемости ног;
 • при варикозном расширении вен.

При варикозных заболеваниях (тромбофлебите, тромбозе) стенка подкожных вен утрачивает упругость, сосуды становятся дряблыми, на отдельных областях конечностей образуются узлы. 

На начальном этапе заболевания появляются «звёздочки».

На следующем этапе отмечается выпуклость вен, узлов. При их появлении у пациента возникают сильные боли в нижней области ног, появляется отечность.

При беременности показано ношение компрессионного трикотажа с первых месяцев. В послеродовой период требуется применять до 3,5 месяца, во избежание растягивания вен.

Компрессионные колготы формируют устойчивый каркас, который будет поддерживать вены, защитит от излишнего расширения. Они помогает:

 • Увеличить стремительность оттока венозной крови;
 • выступают барьером на пути формирования узлов;
 • защищают конечности от отекания, болевых ощущений;
 • препятствуют застаиванию крови.

Компрессионные колготы с большим напором сжимают те зоны вен, которые уже расширились. В итоге в венах происходит естественный отток крови без задержек. Натиск в колготках распределяется от низа к верхней части ног таким образом:

 • зона колен (средняя интенсивность давления 70%);
 • зона щиколотки (максимальная интенсивность давления 100%);
 • зона бедра (минимальная интенсивность давления 40%);
 • зона живота (давление не осуществляется).

Градуированная шкала позволяет увеличить стремительность оттока крови от нижних зон на ногах к верху.

Виды компрессионных колгот 

Компрессионный трикотаж разделяется по видам в зависимости от степени давления:

 • первая степень (профилактическое действие, до 18 мм рт. ст.);
 • вторая - четвертая степень (лечебное действие, от 20 до 40 мм рт. ст.).

При выборе степени компрессии трикотажа в профилактических целях необходимо учитывать вес, рост, материал изготовления.

Останавливая свой выбор на лечебных колготках, требуется проконсультироваться с лечащим врачом. Он назначит такую компрессию трикотажа, которая будет самой эффективной при определенном заболевании.

Каким образом подобрать нужный размер компрессионного трикотажа? Для начала необходимо провести замеры с помощью сантиметровой ленты. Перед покупкой сверить замеры с данными таблицы, которая указана на сайте. Следует учесть, данные различных производителей могут существенно отличаться друг от друга.

Надевать трикотаж следует с утра, в положении лежа, приподнимая ноги вверх. В таком положении сосуды приобретают свою естественную форму.

Стирать колготки можно только в холодной воде во избежание повреждений структуры волокон.

Положительное воздействие компрессионных колгот

Для получения положительного результата врачи рекомендую носить трикотаж в течение шести-семи месяцев каждый день без перерывов, на ночь снимать.

Применение компрессионного трикотажа имеет такой положительный эффект:

 • улучшается микроциркуляция крови в сосудах;
 • замедляется процесс прогрессирующих заболеваний;
 • осуществляется профилактика, лечение варикоза, тромбоза глубоких вен.

Характерные особенности компрессионных колгот:

 • возможность индивидуального подбора размеров;
 • широкий выбор оттенков трикотажа;
 • материал колгот позволяет коже дышать;
 • наличие уплотненного носка;
 • длительный срок службы (около шести месяцев при регулярном ношении).

Купить компрессионные колготки можно в нашем интернет-магазине со скидкой.

Компрессионные колготки - всегда здоровые ноги!

Expand
Collapse