Кварцові опромінювачіКод товару: 11454
Тубус-кварц УФІТ-СМ Сонечко Baby

Тубус-кварц УФІТ-СМ Сонечко Baby

Тубус-кварц " УФІТ-СМ СОНЕЧКО " виробництва: ДП НОВАТОР (Україна) - прилад, призначений для опромінення різних об'єктів ультрафіолетовим світлом з довжиною хвилі 253 нм. За допомогою приладу можна обробляти УФ-світлом: - Порожнини всередині тіла при запальних і простудних захворюваннях;- Навколишнє повітря;- Приміщення різної площі. Основні захворю..

2 790 грн

 0

Код товару: 12169
Кварцова лампа УФІТ-СМ Сонечко Uni

Кварцова лампа УФІТ-СМ Сонечко Uni

Кварцова лампа «Уфіт-СМ Сонечко Юні» призначається для проведення процедури, як місцевого, так і локального опромінення. Застосовуватися ультрафіолетовий опромінювач може не тільки в медичних установах, а й у профілакторіях, санаторіях або в квартирі. Використовуючи лікувальну кварцову лампу «Сонечко», можна підвищити свій імунітет, оздоровити орга..

2 800 грн

 0

Код товару: 12170
Кварцова лампа УФІТ-СМ Сонечко Maxi

Кварцова лампа УФІТ-СМ Сонечко Maxi

Кварцова лампа «Уфіт-СМ Сонечко Максі» призначається для проведення процедури, як місцевого, так і локального опромінення. Застосовуватися ультрафіолетовий опромінювач може не тільки в медичних установах, а й у профілакторіях, санаторіях або в квартирі. Використовуючи лікувальну кварцову лампу «Сонечко», можна підвищити свій імунітет, оздоровити ор..

2 980 грн

 0

Код товару: 10761
Кварцовий опромінювач КВАРЦ-125 Люкс

Кварцовий опромінювач КВАРЦ-125 Люкс

Кварцова лампа КВАРЦ 125 Люкс - малогабаритний прилад, що випромінює ультрафіолетові промені.Природним джерелом ультрафіолетових променів є сонце. У ряді випадків, коли сонячної освітленості не вистачає, виникає ультрафіолетова недостатність, яка супроводжується цілим набором негативних явищ для навколишнього середовища і людського організму.Медичн..

2 004 грн

 0

Код товару: 10762
КВАРЦ-240 Люкс

КВАРЦ-240 Люкс

Кварцова лампа КВАРЦ 240 Люкс призначена для опромінення ультрафіолетовими променями повітряного простору закритих приміщень (кабінет, кімната, кабіна).Сонячне світло забезпечує все живе на Землі ультрафіолетовими променями, його недолік, особливо в зонах зниженої інсоляції (північні широти), компенсують штучними джерелами.Кварцові лампи серії КВАР..

2 478 грн

 0

Код товару: 10360
Кварцова лампа КВАРЦ - 240

Кварцова лампа КВАРЦ - 240

Кварцова лампа КВАРЦ - 240 . Сертифікована в Україні . Для обробки приміщень , площею до 30-35 квадратних метрів у відсутності людей. "Кварц- 240 " призначена для компенсації ультрафіолетової недостатності , особливо в північних широтах. Опромінювач може з успіхом використовуватися для лікувальних і профілактичних опромінень дорослих і дітей в дома..

1 875 грн

 0

Код товару: 10359
Кварцовий опромінювач КВАРЦ 125-1

Кварцовий опромінювач КВАРЦ 125-1

Кварцова лампа КВАРЦ 125-1 є приладом, який випромінює ультрафіолетові промені під час включення в електричну мережу.Джерелом ультрафіолетових променів в природі є сонце. Коли сонячної енергії не вистачає, настає період ультрафіолетової недостатності, яка супроводжується цілою низкою негативних явищ для навколишнього середовища і людського організм..

1 512 грн

 0

Код товару: 11049
Кварц-125

Кварц-125

Кварцова лампа КВАРЦ -125 призначена для обробки повітряного простору малих приміщень ультрафіолетовими променями. Частина сонячного світла містить ультрафіолетові промені, які сприятливо діють на рослинний і тваринний світ земної поверхні, повітряний простір планети Земля.Головною корисною властивістю ультрафіолетового світла є здатність знищувати..

1 073 грн

 0

Код товару: 17648
Опромінювач ртутно-кварцовий ОКН-011М Сонечко

Опромінювач ртутно-кварцовий ОКН-011М Сонечко

Опромінювач ртутно-кварцовий ОКН-011М Сонечко призначений для місцевого опромінення (отримання еритеми на шкірі) і локального опромінення ЛОР - органів (вухо, горло, ніс) за допомогою тубусів, місцевого опромінення в ерітемной зоні. Також виріб використовується при лікуванні таких захворювань як: фурункул, гнійничкові захворювання шкіри, трофічні в..

5 087 грн

 0

Код товару: 17649
Опромінювач ртутно-кварцовий ОРК-021М на штативі

Опромінювач ртутно-кварцовий ОРК-021М на штативі

Опромінювач ртутно-кварцовий ОРК-021М призначений для проведення загальних і місцевих опромінень у фізіотерапевтичних кабінетах лікувальних закладів. Можливо переміщення світла по висоті і поворот навколо осі.Показання:Гострі запальні захворювання внутрішніх органів;Наслідки поранень і травм опорно-рухового апарату;Захворювання периферичної нервово..

9 905 грн

 0

Код товару: 17650
Опромінювач ртутно-кварцовий УГН-01М

Опромінювач ртутно-кварцовий УГН-01М

Опромінювач ртутно-кварцовий стаціонарний УГН-01М призначений для опромінення верхніх дихальних шляхів (порожнин носа, носоглотки, мигдалин) і порожнини вуха одночасно чотирьом пацієнтам в фізіотерапевтичних кабінетах лікувальних установ...

12 848 грн

 0

Код товару: 14479
Медичний комплекс СОЕКС Квазар

Медичний комплекс СОЕКС Квазар

СОЕКС Квазар - надійна профілактика та ефективне лікування шкірних і ЛОР-захворювань, захист від інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом, дезінфекція повітря і поверхонь. Підходить для домашнього і амбулаторного використання.СОЕКС Квазар - лікування ЛОР-захворювань: ангіни, отиту, гаймориту, бронхіту. Ефективний засіб профілактики грип..

4 350 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 23 (всього сторінок: 2)

Кварцові опромінювачі

Кварцові лампи: здорове життя без інфекцій

Про руйнівну для бактерій і вірусів властивість ультрафіолету говорити не доводиться, адже достовірно відомо, що жодні мікроби не витримують впливу УФ-променів. Тому кварцові лампи рекомендуються для лікування і профілактики захворювань інфекційного характеру. Опромінення ультрафіолетом призводить до руйнування ДНК і клітинної стінки бактерій, через що вони не здатні розмножуватися і жити.

З іншого боку, певні дози УФ-променів необхідні людині для синтезу меланіну і вітаміну групи D - холекальциферолу, що є важливою умовою здорової шкіри і кісток.

Вирішенням проблем зі шкірою та опорно-руховим апаратом, а також засобом для лікування інфекцій стане кварцова лампа, що виробляє ультрафіолет у необхідних дозах. Універсальність таких світильників дає змогу застосовувати їх для знезараження приміщень, боротьби з бактеріями на людському тілі, поповнення нестачі меланіну.

Фізичні та лікувальні властивості кварцових світильників

УФ-опромінювачі лікувального призначення складаються з кварцової колби та ртутної газорозрядної лампи, що випромінює світло з довжиною хвилі 205 - 315 нм, яка відповідає ультрафіолетовому спектру. Лампа може застосовуватися для дезінфекції повітря, а додатковим ефектом такої маніпуляції є виникнення озону з кисню під впливом променів. Озон також небезпечний для мікроорганізмів, що збільшує продуктивність знезараження.

Лікувально-профілактичні установи проводять сеанси кварцування для терапії широкого спектра захворювань:

 • ЛОР-патології у вигляді ринітів, отитів, тонзилітів
 • Хвороби шкіри: екзема, кропив'янка, нейродерміти, акне і постакне
 • Захворювання дихальних шляхів: астма, бронхіти, трахеїти, ангіна
 • Занепад імунних сил організму
 • Наявність трофічних виразок

Часто терапевти рекомендують кварцову лампу для дітей з метою профілактики і терапії рахіту. Такий метод лікування пройшов покоління і тільки підтвердив свою ефективність і користь.

Прилади для кварцування в домашніх і стаціонарних умовах

Виробництвом ультрафіолетової лампи в Україні займаються бренди BactoSfera, Новатор, KVARTSIKO, Сонечко і Праймед, визнані фахівцями в цій галузі. Для домашніх маніпуляцій рекомендується кварцова лампа з насадками маленьких габаритів, укомплектована спеціальними окулярами для захисту очей. Компактні УФ-світильники оптимальні для обробки ділянок вуха, горла, носа, дезінфекції кімнати, лікування шкірних хвороб у домашніх умовах.

Окремо існують моделі, адаптовані під нестабільні умови роботи електромережі та виготовлені без нагрівальних елементів для поліпшеної пожежної безпеки. Такі моделі підходять для санації офісних приміщень, робочих цехів, навчальних класів та аудиторій, а також для приміщень, де утримують тварин, особливо якщо це птахи або екзотична фауна.

З огляду на універсальний спектр дії ультрафіолету, кварцова лампа для дому необхідна завжди, особливо в періоди загострення вірусних інфекцій і слабкого сонячного світла, тобто осінь, зима і початок весни.

Правила безпечної та ефективної експлуатації

Принцип роботи УФ-опромінювачів у всіх однаковий: вироблення світлової хвилі потрібної інтенсивності й антимікробний ефект. Однак із таким пристроєм варто поводитися обережно: дотримуватися техніки безпеки та приписів в інструкції. Експлуатація дезінфекційного світильника передбачає дотримання основних правил:

 • надягати спеціальні окуляри для захисту очей
 • не підносити опромінювач до тіла ближче ніж на 50 см
 • не використовувати пристосування для отримання засмаги
 • проводити лікувальні процедури тільки через 5 хвилин після ввімкнення лампи
 • перші сеанси не повинні тривати довше 30 секунд одноразово на добу
 • під час кварцування потрібно прибрати домашніх тварин і рослини від зони дії лампи

Лікувальні терапії також слід проводити за рекомендаціями фахівця, не можна призначати тривалість сеансів самостійно. Крім того, є низка протипоказань, за яких кварцову лампу заборонено: онкологія, гіпотиреоз, люди, які страждають на туберкульоз або виразкову хворобу.

Домашнє сонце для здоров'я сім'ї

Переваги таких опромінювачів можна перераховувати дуже довго: безпечна дезінфекція, захист від патогенних мікробів, економія на ліках, сонячні ванни під рукою. Широкий спектр дії дає змогу застосовувати кварцову лампу для горла, носа, шкіри, ослабленого імунітету. Пристосування захистить сім'ю від захворювань, що означає відсутність лікарняних, затяжних застуд і заражень.

Для здорового будинку, без вірусів і мікробів рекомендується купити кварцову лампу Сонечко або Праймед за вигідною ціною в Києві або з доставкою по всій Україні. Ультрафіолетовий захист не залишить патогенам жодного шансу.

Expand
Collapse