ЗволожувачіКод товару: 17198
Ароматизатор-зволожувач AIC ULTRANSMIT 020

Ароматизатор-зволожувач AIC ULTRANSMIT 020

Оригінальний настільний прилад AIC Ultransmit 020 поєднує в собі функції ультразвукового арома-розпилювача, міні-зволожувача, іонізатора та декоративного світильника.Розбиваючи суміш води і ефірного масла на мільйони мікрочастинок, прилад розпорошує в приміщенні ультрадисперсний аерозоль ефірних масел. Аромат ефірних масел створює приємну атмосферу..

2 595 грн

 0

Код товару: 17199
Ароматизатор-зволожувач AIC ULTRANSMIT 021

Ароматизатор-зволожувач AIC ULTRANSMIT 021

Оригінальний настільний прилад AIC Ultransmit 021 поєднує в собі функції ультразвукового арома-розпилювача, міні-зволожувача, іонізатора та декоративного світильника.Розбиваючи суміш води і ефірного масла на мільйони мікрочастинок, прилад розпорошує в приміщенні ультрадисперсний аерозоль ефірних масел. Аромат ефірних масел створює приємну атмосферу..

2 595 грн

 0

Код товару: 17202
Ароматизатор-зволожувач AIC ULTRANSMIT 030

Ароматизатор-зволожувач AIC ULTRANSMIT 030

Оригінальний настільний прилад AIC Ultransmit 030 поєднує в собі функції ультразвукового арома-розпилювача, міні-зволожувача, іонізатора та декоративного світильника.Розбиваючи суміш води і ефірного масла на мільйони мікрочастинок, прилад розпорошує в приміщенні ультрадисперсних аерозоль ефірних масел. Аромат ефірних масел створює приємну атмосферу..

2 750 грн

 0

Код товару: 15086
Зволожувач повітря AIC SPS-703

Зволожувач повітря AIC SPS-703

Ультразвуковий зволожувач з іонізацією AIC SPS-703Переваги зволожувача:Ультразвуковий зволожувач діє за принципом високочастотних ультразвукових коливань, розбиваючи воду на дрібні крапельки розміром 1-5 мкм, і за допомогою вбудованого вентилятора розпорошує їх в повітрі, рівномірно зволожуючи. Яка підтвердила свою ефективність ультразвукова технол..

2 550 грн

 0

Код товару: 15089
Зволожувач повітря AIC SPS-807

Зволожувач повітря AIC SPS-807

Ультразвуковий зволожувач з іонізацією AIC SPS-807Ультразвуковий зволожувач за принципом високочастотних ультразвукових коливань розбиває воду на найдрібніші крапельки розміром 1-5 мкм і за допомогою пневматичного пристрою розпорошує їх в повітрі, рівномірно його зволожуючи.Яка підтвердила свою ефективність ультразвукова технологія зволоження широк..

4 995 грн

 0

Код товару: 15090
Зволожувач повітря AIC SPS-809

Зволожувач повітря AIC SPS-809

Ультразвуковий зволожувач AIC SPS-809Переваги зволожувача:Ультразвуковий зволожувач діє за принципом високочастотних ультразвукових коливань, розбиваючи воду на дрібні крапельки розміром 1-5 мкм і за допомогою пневматичного пристрою розпорошує їх в повітрі, рівномірно його зволожуючи. Яка підтвердила свою ефективність ультразвукова технологія зволо..

2 150 грн

 0

Код товару: 15091
Зволожувач повітря AIC SPS-840

Зволожувач повітря AIC SPS-840

Ультразвуковий зволожувач з іонізацією AIC SPS-840Переваги зволожувача:Автоматичне вимкнення апарата при недостатньому рівні води.Відключаємий режим іонізації (озонування).Безшумний і енергозберігаючий.Легкість наповнення бака для води.Прилад ефективно збільшує, а так же, регулює відносну вологість в приміщенні.Таймер працює на вимикання.Три рівня ..

2 995 грн

 0

Код товару: 15092
Зволожувач повітря AIC SPS-858

Зволожувач повітря AIC SPS-858

Ультразвуковий зволожувач діє за принципом високочастотних ультразвукових коливань, розбиваючи воду на дрібні крапельки розміром 1-5 мкм і за допомогою вбудованого вентилятора розпорошує їх в повітрі, рівномірно зволожуючи. Яка підтвердила свою ефективність ультразвукова технологія зволоження широко застосовується в різних областях.Переваги зволожу..

2 950 грн

 0

Код товару: 15093
Зволожувач повітря AIC SPS-878

Зволожувач повітря AIC SPS-878

Ультразвуковий зволожувач діє за принципом високочастотних ультразвукових коливань, розбиваючи воду на дрібні крапельки розміром 1-5 мкм і за допомогою пневматичного пристрою розпорошує їх в повітрі, рівномірно його зволожуючи. Яка підтвердила свою ефективність ультразвукова технологія зволоження широко застосовується в різних областях.Переваги зво..

2 150 грн

 0

Код товару: 15094
Зволожувач повітря AIC SPS-902

Зволожувач повітря AIC SPS-902

Ультразвуковий зволожувач за принципом високочастотних ультразвукових коливань розбиває воду на найдрібніші крапельки розміром 1-5 мкм і за допомогою вентилятора розпорошує їх в повітрі, рівномірно його зволожуючи.Яка підтвердила свою ефективність ультразвукова технологія зволоження широко застосовується в різних областях.Переваги зволожувача:Автом..

5 750 грн

 0

Код товару: 15084
Зволожувач повітря AIC ST2701

Зволожувач повітря AIC ST2701

Ультразвуковий зволожувач діє за принципом високочастотних ультразвукових коливань, розбиваючи воду на дрібні крапельки розміром 1-5 мкм і за допомогою вентилятора розпорошує їх в повітрі, рівномірно його зволожуючи. Яка підтвердила свою ефективність ультразвукова технологія зволоження широко застосовується в різних областях.Переваги зволожувача:Ав..

4 050 грн

 0

Код товару: 15096
Зволожувач повітря AirComfort E-343

Зволожувач повітря AirComfort E-343

Ультразвуковий зволожувач за принципом високочастотних ультразвукових коливань розбиває воду на найдрібніші крапельки розміром 1-5 мкм і за допомогою пневматичного пристрою розпорошує їх в повітрі, рівномірно його зволожуючи. Яка підтвердила свою ефективність ультразвукова технологія зволоження широко застосовується в різних областях.Переваги зволо..

2 250 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 51 (всього сторінок: 5)

Зволожувачі

Купити зволожувач для повітря за допомогою Озонет

З появою дитини мікроклімат у квартирі або будинку стає серйозним аспектом здоров'я та імунітету. Зволожувач повітря - прилад, який відноситься до побутової кліматичної техніки і використовується для зволоження повітря в приміщенні. Купити зволожувач повітря додому корисно буде для всіх, проте молодим батькам, алергікам, людям із чутливим типом шкіри він просто необхідний. Використання такого очищувача позитивно відіб'ється на вашому здоров'ї, бо очищене повітря - це: нормалізація сну, підтримання рівня комфортної вологості, профілактика повітряно-краплинних шляхів у розпал ГРВІ, в опалювальний період, та навіть влітку, за умови кондиціювання простору.

Усі зволожувачі можна поділити на три типи за функціональністю:

  • Традиційний і найпростіший працює за принципом холодного випаровування. В основі такого типу йде обмін сухого повітря, через зволожувальний картридж або фільтр. Зволожувачі холодного типу компактні, коштують дешевше, але і радіус покриття території у них невеликий.
  • Паровий зволожувач працює на основі гарячого випаровування, його принцип нагадує електричний чайник, який у міру нагрівання виділяє пар. Такі "паровозики" мають масу переваг, середню вартість і добре себе зарекомендували, їм не потрібні змінні фільтри чи касети. Такі зволожувачі потрібно зберігати у важкодоступному для дітей місці, цей тип не надто безпечний у використанні. Єдине, на що варто звернути увагу - високе енергоспоживання приладу. Лікування бронхіту, точно обійдеться дорожче. Здоров'я сім'ї, не йде ні в яке порівняння з рахунком за електроенергію.
  • Ультразвуковий зволожувач - найефективніший і найдосконаліший у цьому кліматичному сегменті. Ультразвуковий іонізатор працює на безпечних частотах і рівномірно розподіляє вологу в просторі. Моделі другого і третього типу оснащені гігрометром, що дасть змогу відрегулювати рівень концентрації вологи, залежно від потреб членів сім'ї та періоду використання.

Найпростіший запит із серії "зволожувачі повітря ціна" або "купити зволожувачі повітря" допоможуть вам зорієнтуватися і сформувати загальну картину з представлених моделей на ринку. А ми підкажемо найкращий зволожувач виходячи з ваших потреб, зорієнтуємо за вартістю і доставимо в Одесу, Харків, Львів, Запоріжжя, Київ.

Дуже важливим є повітря, яким ми дихаємо в будинку, не забувайте: показники ідеальної відносної вологості варіюються від 40-60% у приміщенні для дорослих і 50%-80% у дитячій кімнаті.

Expand
Collapse