ВітафониКод товару: 10225
Апарат Витафон віброакустичного впливу

Апарат Витафон віброакустичного впливу

Віброакустичний апарат для домашньої фізіотерапії ВітафонВітафони - це апарати для лікування різних захворювань за допомогою мікровібрацій, які розроблено 2003 року російською компанією Вітафон. Фізіотерапевтичний метод лікування мікровібраціями передбачає компенсацію нестачі цих самих вібрацій. Вони є біологічним ресурсом і виробляються за рахунок..

3 880 грн

 1

Код товару: 10227
Апарат Витафон-Т віброакустичного впливу

Апарат Витафон-Т віброакустичного впливу

Віброакустичний апарат для домашньої фізіотерапії Вітафон-ТРосійська фірма "Вітафон" розробляє апарати для фонування тканин, що працюють на звукових вібраціях з 2003 року. Терапевтичний вплив пристроїв відзначено і вже доведено на пацієнтах усіх вікових категорій. Вітафони купують для лікувально-профілактичних установ, кабінетів фізіотерапії, домаш..

4 585 грн

 0

Код товару: 10226
Апарат Витафон ИК віброакустичного впливу

Апарат Витафон ИК віброакустичного впливу

Віброакустичний апарат Вітафон-ІКВітафон - це апарат, який застосовують у лікуванні запальних захворювань, вірусних інфекцій, лімфостазу нижніх кінцівок, вірусного гепатиту, ЛОР-захворювань. Принцип дії ґрунтується на віброакустичному ефекті (фонування тканин), унаслідок чого покращується мікроциркуляція крові, прискорюється обмін речовин, прискорю..

5 085 грн

 0

Код товару: 14728
Апарат Витафон-5 віброакустичного впливу

Апарат Витафон-5 віброакустичного впливу

Апарат для фонування - поліпшена модель із 8 віброфонами в базовій комплектації. Вітафон-5 дає змогу максимально скоротити час фонування і, тим самим, поліпшити результати застосування. У базовій комплектації відповідає трьом апаратам Вітафон-Т. Вбудований акумулятор дає змогу виконувати процедури від 2 до 8 годин без підзарядки.У Вітафоні-5 к..

9 950 грн

 0

Код товару: 14727
Апарат віброакустичного та інфрачервоного впливу Вітафон-2

Апарат віброакустичного та інфрачервоного впливу Вітафон-2

Апарат призначений для компенсації дефіциту необхідних організму природних фізичних енергій: мікровібрацій та інфрачервоного (теплового) випромінювання. Застосовується для лікування і профілактики захворювань як у домашніх, так і в клінічних умовах.Апарат забезпечує такі функції та можливості:Одночасне підключення двох будь-яких перетворювачів;Авто..

9 790 грн

 0

Код товару: 17676
Матрац ОРПО розмір L-XL (обхват 96-128 см) для Вітафон-5

Матрац ОРПО розмір L-XL (обхват 96-128 см) для Вітафон-5

Матрац ОРПО є доповненням до апарата Вітафон-5, оскільки використовує блок керування апарата.Матрац є ефективним засобом підтримання здоров'я, підвищення працездатності, поліпшення самопочуття та якості життя. Використовується для виконання програми за методикою ОРПО (Загальна ресурсна підтримка організму) - основної частини більшості методик фонув..

12 600 грн

 0

Код товару: 17675
Матрац ОРПО розмір M-L (обхват 74-98 см) для Вітафон-5

Матрац ОРПО розмір M-L (обхват 74-98 см) для Вітафон-5

Матрац ОРПО є доповненням до апарата Вітафон-5, оскільки використовує блок керування апарата.Матрац є ефективним засобом підтримання здоров'я, підвищення працездатності, поліпшення самопочуття і якості життя. Використовується для виконання програми за методикою ОРПО (Загальна ресурсна підтримка організму) - основної частини більшості методик фонува..

8 450 грн

 0

Код товару: 17674
Матрац ОРПО розмір S-M (обхват 55-76 см) для Вітафон-5

Матрац ОРПО розмір S-M (обхват 55-76 см) для Вітафон-5

Матрац ОРПО є доповненням до апарата Вітафон-5, оскільки використовує блок керування апарата.Матрац є ефективним засобом підтримання здоров'я, підвищення працездатності, поліпшення самопочуття та якості життя. Використовується для виконання програми за методикою ОРПО (Загальна ресурсна підтримка організму) - основної частини більшості методик фонув..

8 450 грн

 0

Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)

Вітафони

Мікровібрації як ознака гармонії в організмі

Фонування тканин організму - це одна з новаторських методик фізіотерапевтичного способу лікування хвороб. Суть такого методу полягає у віброакустичному впливі спеціального апарату Вітафон, який заповнює нестачу мікровібрацій у біологічних системах тіла.

Вібрації в нашому тілі виробляються за рахунок роботи голосових зв'язок і поперемінного скорочення мускулатури. Це є показником гармонії життєвих процесів у тілі. Від мікровібрацій залежить швидкість біохімічних реакцій, метаболічна активність, вихід гемопоетичних стовбурових клітин з кісткового мозку та швидкість клітинної регенерації.

Однак у разі дисбалансу мікровібрацій у системах можуть статися порушення, які згодом здатні перетворитися на хворобу або просто на зниження тонусу та життєвих сил. Тому для розв'язання такої проблеми 2003 року було придумано й запатентовано спеціальний прилад для заповнення дефіциту мікровібрацій в організмі.

Вітафон - лікування хвороб фонуванням тканин

Прилади для віброакустичної терапії поступово набули широкої популярності серед користувачів, за ефективне лікування різних захворювань. Надані розробниками сертифікати за міжнародними стандартами ISO, дані наукових досліджень, ліцензії, висновки фахівців у галузі медицини та біофізики достовірно підтверджують ефективність пристроїв.

На відміну від вібромасажерів, апарат Вітафон виробляє звукові коливання з частотами від 20 до 20000 Гц, залежно від частотного діапазону віброфона. Амплітуда вібропереміщень може коливатися в межах 3-11 мкм, що в десятки разів нижче, ніж у класичних масажерів. Це і є діючим ефектом у терапії. Прилад стикається зі шкірою, і під час його роботи відчуваються вібрації навіть на низькій частоті, що свідчить про правильне проведення сеансу.

Компанія пропонує апарати для фонування тканин у домашніх і клінічних умовах: Вітафон - ІЧ, Вітафон -Т, Вітафон, що являють собою малогабаритні апарати з двома віброфонами.

Лікувально-профілактичні властивості мікровібрацій

Заповнення нестачі мікровібрацій сприяє стабілізації всіх систем організму на клітинному і молекулярному рівнях. Починається такий вплив з механічного подразнення нервових закінчень на шкірі низькими частотами (тілець Мейснера і Пачіні, механорецепторів). Середні частоти зачіпають стінки судин, тоді як високі доходять до м'язової тканини. У цьому полягає суть вибіркового подразнення рецепторів, яке потім переходить у загальний комплексний лікувальний ефект:

 • розширення судин
 • поліпшення трофіки тканин
 • прискорення лімфотоку
 • нормалізація артеріального тиску
 • активізація локальних імунних процесів
 • каталіз метаболічних процесів
 • стимуляція клітинної регенерації

Тому апарат Вітафон рекомендують як результативний засіб терапії патологій опорно-рухового апарату, а також у разі травм, ударів, ран і порушень нервової системи.

VITA ФОН - ЗВУК ЖИТТЯ

Прилади для фонування тканин рекомендують фізіотерапевти, терапевти й педіатри для м'якого щадного лікування патологій. Причому рекомендований курс і тривалість терапії призначають самі лікарі. З іншого боку, розробники теж вказують необхідну тривалість і кратність сеансів під час боротьби з тією чи іншою хворобою.

Апарат Вітафон і методику його застосування було розроблено спільно з лікарями високої категорії різних спеціалізацій. Тому прилад має як показання у вигляді близько 30 захворювань, так і протипоказання:

 • Вагітність
 • Відкриті рани
 • Онкозахворювання
 • Вібраційна хвороба
 • Тромбофлебіт
 • Наявність кардіостимулятора або імпланта
 • Гостре інфекційне захворювання

Якщо перерахованих протипоказань немає, приладом користуватися безпечно, враховуючи те, що вікові обмеження відсутні. Пристрій допоможе швидше впоратися з патологіями, заощадити на лікуванні, поліпшити самопочуття. Для зміцнення імунітету, відновлення організму і позбавлення від недуг рішення купити Вітафон у Києві або замовити його з будь-якого міста України на кілька великих кроків наблизить Вас до здорового життя.

Expand
Collapse