Краса і здоров’яКод товару: 11885
Таблетниця Пілюля електронна з таймером та трьома відділеннями

Таблетниця Пілюля електронна з таймером та трьома відділеннями

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Містить 3 відділення для різних видів лікарських засобів та вітамінів. Вбудований таймер допоможе вчасно прийняти ліки: потрі..

453 грн

 0

Код товару: 12095
Таблетниця Пілюля На 7 днів Домашня

Таблетниця Пілюля На 7 днів Домашня

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Містить 28 відділень, які відповідають дням тижня: ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ і НД; а також добового режиму прийому ліків: ранок,..

435 грн

 0

Код товару: 12094
Таблетниця Пілюля на 7 днів Дорожня

Таблетниця Пілюля на 7 днів Дорожня

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Складається з 7 міні-контейнерів, які відповідають дням тижня. Кожен міні-контейнер має 4 відділення для розподілення ліків з..

320 грн

 0

Код товару: 11881
Таблетниця Пілюля на 7 днів з кришкою, що обертається

Таблетниця Пілюля на 7 днів з кришкою, що обертається

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Містить 7 окремих контейнерів, які відповідають дням тижня: ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ і НД . Для людей з ослабленим зором нанесе..

199 грн

 0

Код товару: 11539
Таблетниця Пілюля на 7 днів Органайзер

Таблетниця Пілюля на 7 днів Органайзер

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Складається з 2-х блоків. Перший блок містить 6 пронумерованих відділень, в кожне з яких поміщається щоденна доза необхідних ..

188 грн

 0

Код товару: 11538
Таблетниця Пілюля на 7 днів Пенал

Таблетниця Пілюля на 7 днів Пенал

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Містить 7 відділень, які відповідають дням тижня: ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ і НД. Для людей з ослабленим зором нанесені символи ..

162 грн

 1

Код товару: 12091
Таблетниця Пілюля На 7 днів Трансформер

Таблетниця Пілюля На 7 днів Трансформер

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Складається з 7 відділень, які відповідають дням тижня: ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ і НД. Будь-яке відділення з певним днем тижня ..

198 грн

 0

Код товару: 12092
Таблетниця Пілюля На 7 днів Трансформер подвійний

Таблетниця Пілюля На 7 днів Трансформер подвійний

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Складається з 7 відділень, які відповідають дням тижня: ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ і НД; а також мають 2 відділення відповідно до..

320 грн

 0

Код товару: 12093
Таблетниця Пілюля на 7 днів Циліндр

Таблетниця Пілюля на 7 днів Циліндр

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Містить 7 окремих контейнерів, які відповідають дням тижня: ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ і НД. Кожен контейнер складається з 4 відд..

401 грн

 0

Код товару: 11540
Вакуумні банки терапевтичні 2 шт.

Вакуумні банки терапевтичні 2 шт.

Призначені для проведення масажу шиї і спини. Хвороби шиї і шийних хребців - одна з поширених хвороб сучасного світу.Баночний масаж усуває застій лімфи, покращує кровообіг і обмінні процеси шкіри. Застосовуються при остеохондрозі, міозиті, невралгії, невриті, запальних захворюваннях м'язів шиї і спини. Діаметр банки ідеально підходить для цільового..

449 грн

 0

Код товару: 14628
Масажні банки, OSD-VCS-12

Масажні банки, OSD-VCS-12

Комплект масажних банок OSD-VCS-12 використовуються для домашнього та професійного використання.Особливості:Виготовлені з міцного гіпоалергенного термопластика.Прозорий колір банок дозволяє контролювати процес масажу.Для установки банок передбачений вакуумний насос з функцією регулювання тиску.Обтічна форма банок забезпечує безпеку при контакті зі ..

1 999 грн

 0

Код товару: 14689
Банки для вакуумного масажу з антиалергенної гуми 4 шт

Банки для вакуумного масажу з антиалергенної гуми 4 шт

Банки для вакуумного масажу з антиалергенної гуми. Набір з чотирьох банок діаметром 22, 35, 50 і 65 мм для масажу різних частин тіла.Баночний масаж впливає на поліпшення периферичної циркуляції міжтканинної рідини, лімфи і крові. Допомагає усунення застійних явищ в організмі, зміцненню обмінних процесів і дихання шкіри в масажованих ділянках тіла. ..

395 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 177 (всього сторінок: 15)