Догляд за лежачими хворимиКод товару: 12424
Ванночка для миття голови з резервуаром і лійкою, OSD-F-1002

Ванночка для миття голови з резервуаром і лійкою, OSD-F-1002

Надувна ванночка з щільного ПВХ білого кольору для комфортного проведення гігієнічних процедур людям, які дотримуються постільний режим.Легко надувається. Конструкція з подвійним бортиком дозволяє мити голову прямо в ліжку.По закінченню процедури вода зливається через дренажний отвір через шланг, який йде в комплекті.Ванночка укомплектована резерву..

999 грн

 0

Код товару: 12423
Ванночка для миття голови, OSD-F-1001

Ванночка для миття голови, OSD-F-1001

Надувна ванночка з щільного ПВХ білого кольору для комфортного проведення гігієнічних процедур людям, які дотримуються постільний режим.Легко надувається. Конструкція з подвійним бортиком дозволяє мити голову прямо в ліжку.По закінченню процедури вода зливається через дренажний отвір через шланг, який йде в комплекті.Внутрішній розмір: 39 х 29 см..

799 грн

 0

Код товару: 10830
Комплект для миття голови лежачим хворим

Комплект для миття голови лежачим хворим

Компанія Армед, створила комплект для миття голови для того, що б люди, які на даний момент не здатні відвідати ванну могли зробити всі необхідні процедури, не встаючи з ліжка. Що собою являє цей комплект? Це невелика спеціальна надувна ванночка, у якій є підголівник. Річ просто незамінна для людей похилого віку або ж лежачих хворих.Основна переваг..

922 грн

 0

Код товару: 12678
Клейонка підкладна гумовотканинна Белема трейд Вид А (рулон 45 м)

Клейонка підкладна гумовотканинна Белема трейд Вид А (рулон 45 м)

Клейонка гумовотканинна Белема трейд Вид А в рулоні 45 м призначена для санітарно-гігієнічних цілей в якості підкладкового непроникного матеріалу в медицині та побуті.Еластична, не липка, водо- і моченепроникна, стійка до багаторазової дезінфекції, зберігає при цьому еластичність. Безпечна в експлуатації для людини...

3 609 грн

 0

Код товару: 12679
Клейонка підкладна гумовотканинна Белема трейд Вид А 1 м

Клейонка підкладна гумовотканинна Белема трейд Вид А 1 м

Клейонка гумовотканинна Белема трейд Вид А 1 м призначена для санітарно-гігієнічних цілей в якості підкладкового непроникного матеріалу в медицині та побуті.Еластична, не липка, водо- і моченепроникна, стійка до багаторазової дезінфекції, зберігає при цьому еластичність. Безпечна в експлуатації для людини...

98 грн

 0

Код товару: 12680
Клейонка підкладна гумовотканинна Белема трейд Вид А 1,5 м

Клейонка підкладна гумовотканинна Белема трейд Вид А 1,5 м

Клейонка гумовотканинна Белема трейд Вид А 1,5 м призначена для санітарно-гігієнічних цілей в якості підкладкового непроникного матеріалу в медицині та побуті.Еластична, не липка, водо- і моченепроникна, стійка до багаторазової дезінфекції, зберігає при цьому еластичність. Безпечна в експлуатації для людини...

148 грн

 0

Код товару: 12681
Клейонка підкладна гумовотканинна Белема трейд Вид А 2 м

Клейонка підкладна гумовотканинна Белема трейд Вид А 2 м

Клейонка гумовотканинна Белема трейд Вид А 2 м призначена для санітарно-гігієнічних цілей в якості підкладкового непроникного матеріалу в медицині та побуті.Еластична, не липка, водо- і моченепроникна, стійка до багаторазової дезінфекції, зберігає при цьому еластичність. Безпечна в експлуатації для людини...

194 грн

 0

Код товару: 12043
Підкладний круг

Підкладний круг

Підкладний медичний круг - це найдоступніший, безпечний і ефективний засіб профілактики і боротьби з пролежнями і некрозом тканин тіла людини. Підкладний круг також використовується для реабілітації хворого після операцій на прямій кишці, при ударі куприка і для ослаблення навантаження на промежини при геморої.Використання круга не викликає дискомф..

225 грн

 0

Код товару: 11421
Ванночка для миття голови надувна, OSD-UKR-1001

Ванночка для миття голови надувна, OSD-UKR-1001

Прямокутна надувна ванночка для миття голови. Незамінний засіб для збереження гігієни і чистоти в разі, коли людині необхідно дотримуватися постільного режиму і немає можливості самостійно відвідувати ванну кімнату.Ванночку зручно використовувати безпосередньо в ліжку. Подвійний бортик і якісне скріплення швів запобігають протіканню і розбризкуванн..

799 грн

 0

Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)

Догляд за лежачими хворими

Засоби для догляду за лежачими людьми

є спеціальними засобами та пристроями для людей, які втратили здатність до самостійного пересування, а також для більш зручного здійснення дій, пов'язаних з виправленням природних потреб організму. 

Засоби для догляду за лежачими хворими необхідні персоналу, що доглядає за ними, адже догляд вимагає використання різноманітних товарів, що задовольняють потреби людини. У наших магазинах і в інших розділах інтернет-магазину ви знайдете необхідні засоби для догляду за лежачими хворими в домашніх умовах і літніми людьми: багатофункціональні медичні ліжка для лежачих хворих, гігієнічні товари; товари для догляду за лежачими хворими; засоби, що полегшують побутові умови; протипролежневі системи; пристосування для догляду за хворими.

Використання спеціальних засобів зроблять життя пацієнта комфортнішим. Все для догляду за лежачими хворими можна купити в наших магазинах Ozonet.

Expand
Collapse