Фітнес-браслетиКод товару: 17621
Фітнес-браслет Beurer AS 80

Фітнес-браслет Beurer AS 80

Сучасний, датчик активності Beurer AS 80 допоможе Вам контролювати і оцінювати щоденну рухову активність і досягти бажаних результатів. Ви можете користуватися датчиком активності як з додатком Beurer BodyShape - щоб поліпшити форми тіла, дотримуватися здорового режиму харчування і досягти бажаного ваги, так і з додатком Beurer HealthManager - щоб ..

1 399 грн

 0

Код товару: 17619
Фітнес-браслет Beurer AS 81 BodyShape turquoise

Фітнес-браслет Beurer AS 81 BodyShape turquoise

Сучасний, стильний датчик активності Beurer AS 81 допоможе Вам контролювати і оцінювати щоденну рухову активність і досягти бажаних результатів. Ви можете користуватися датчиком активності як з додатком Beurer BodyShape - щоб поліпшити форми тіла, дотримуватися здорового режиму харчування і досягти бажаної ваги, так і з додатком Beurer HealthManage..

1 399 грн

 0

Код товару: 17620
Фітнес-браслет Beurer AS 81 BodyShape violet

Фітнес-браслет Beurer AS 81 BodyShape violet

Сучасний, стильний датчик активності Beurer AS 81 допоможе Вам контролювати і оцінювати щоденну рухову активність і досягти бажаних результатів. Ви можете користуватися датчиком активності як з додатком Beurer BodyShape - щоб поліпшити форми тіла, дотримуватися здорового режиму харчування і досягти бажаного ваги, так і з додатком Beurer HealthManag..

1 399 грн

 0

Код товару: 17618
Фітнес-браслет Beurer AS 87

Фітнес-браслет Beurer AS 87

Датчик активності Beurer AS 87 - допоможе Вам об'єктивно оцінити щоденну рухову активність і досягти бажаних результатів. За допомогою безкоштовного додатку beurer HealthManager Ваша рухова активність буде передаватися з датчика активності на смартфон. Ви в будь-який час зможете переглянути записи на смартфоні.Вимірює активність і частоту серцевих ..

1 439 грн

 0

Код товару: 17671
Пульсометр Beurer PM 25

Пульсометр Beurer PM 25

Пульсотахограф PM 25 створений для тих, хто серйозно займається спортом і потребує точних вимірах значень частоти серцевих скорочень.Якщо постійно контролювати частоту серцебиття, то можна не тільки поліпшити фізичний стан, а й скинути кілька зайвих кілограмів. Дана модель спортивного пульсотахометра має гарний дизайн і проста в обігу.Пульсотахогра..

1 499 грн

 0

Код товару: 17670
Пульсотахометр Beurer PM 15

Пульсотахометр Beurer PM 15

Пульсотахограф PM15 створений для тих, хто серйозно займається спортом і потребує точних вимірах значень частоти серцевих скорочень.За допомогою цього пульсотахометра з пальцевим сенсором ви можете виміряти частоту серцевих скорочень (ЧСС). Прилад виглядає і надівається, як наручний годинник. Знаючи пульс, ви зможете налаштувати індивідуальну зону ..

799 грн

 0

Код товару: 17811
Фітнес-браслет Beurer AS 97

Фітнес-браслет Beurer AS 97

Датчик активності є ідеальним компаньйоном для оптимального моніторингу активності і аналізу сну. Він також вимірює пульс на зап'ясті за допомогою оптичного датчика. ЧСС можна відстежувати в режимі реального часу через Runtastic і т. д.Особливості:Оптимальний моніторинг активності і аналіз сну з вільним Beurer HealthManager додатки - передача через..

1 999 грн

 0

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)