Нітрат тестериКод товару: 14413
Нітрат-тестер Новатор

Нітрат-тестер Новатор

Нітрат-тестер Новатор - портативний прилад для оцінки відносного вмісту солей нітратів у свіжих овочах і фруктах в домашніх умовах, на ринку, в супермаркеті.Нітратометр Новатор дуже зручний в експлуатації, має просте і інтуїтивно зрозуміле управління.Нітрат-тестер Новатор - автономний і компактний прилад - легко поміщається в долоні!Експрес-тест за..

2 375 грн

 0

Код товару: 19174
GreenTest ECO 6 + риба. Дозиметр, Нітрат-Тестер і Вимірювач жорсткості води

GreenTest ECO 6 + риба. Дозиметр, Нітрат-Тестер і Вимірювач жорсткості води

Дозиметр, Нітрат-Тестер і вимірювач жорсткості води в одному приладі Greentest Eco 6 - це прилад який максимально адаптований під домашнє використання і призначений для швидкого визначення рівня нітратів у свіжих овочах і фруктах, визначення рівня радіоактивного фону (радіації), виявлення предметів, продуктів харчування , будівельних матеріалів та ..

10 890 грн

 0

Код товару: 13865
Нітрат тестер GreenTest

Нітрат тестер GreenTest

Нітрат-тестер GreenTest допомагає швидко і легко визначати кількість нітратів, що містяться в овочах і фруктах, інформує про наявність неприпустимої концентрації шкідливих речовин.Особливості:Визначення кількості нітратів (солей азотної кислоти) в продуктах харчування особливо актуально в наш час. Надлишок добрив, порушення технологій вирощування о..

6 435 грн

 1

Код товару: 13866
Нітрат-Тестер і вимірювач жорсткості води GreenTest mini

Нітрат-Тестер і вимірювач жорсткості води GreenTest mini

Нітрат-Тестер і вимірювач жорсткості води в одному приладі Greentest mini - це прилад який максимально адаптований під домашнє використання і призначений для швидкого визначення рівня нітратів у свіжих овочах і фруктах і визначення рівня жорсткості води.Відображення результатів вимірювання проводиться на мобільний телефон, планшет або будь-яке інше..

5 805 грн

 0

Код товару: 13869
Нітрат-Тестер і дозиметр GreenTest mini ECO

Нітрат-Тестер і дозиметр GreenTest mini ECO

Дозиметр, Нітрат-Тестер і вимірювач жорсткості води в одному приладі Greentest mini ECO - це прилад який максимально адаптований під домашнє використання і призначений для швидкого визначення рівня нітратів у свіжих овочах і фруктах, визначення рівня радіоактивного фону (радіації), виявлення предметів, продуктів харчування, будівельних матеріалів т..

7 200 грн

 0

Код товару: 13868
Нітрат-Тестер і дозиметр GreenTest ECO

Нітрат-Тестер і дозиметр GreenTest ECO

Дозиметр та нітрат-тестер Anmez Greentest Eco - побутовий вимірювальний прилад адаптований для домашнього використання і призначений для швидкого визначення рівня нітратів у свіжих овочах і фруктах, а також для визначення рівня радіоактивного фону (радіації). За допомогою Greentest Eco можна легко визначити радіаційний фон в предметах побуту таких ..

8 100 грн

 0

Код товару: 19124
Дозиметр і нітрат-тестер екотестер 3 Соекс

Дозиметр і нітрат-тестер екотестер 3 Соекс

ТРИ ФУНКЦІЇ ДЛЯ ВАШОЇ БЕЗПЕКИДозиметр: визначає радіацію від будь-яких предметів, продуктів харчування та в повітрі. Режим пошуку: результати вимірювань менше ніж за 1 секунду. Нітратомір: визначає вміст нітратів у свіжих овочах і фруктах.СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ ДОЗИМЕТРАБудматеріали, загальний фон земельних ділянок, будови, ґрунти, всі предмети старови..

3 200 грн

 0

Код товару: 13870
Нітрат-Тестер, дозиметр і вимірювач жорсткості води GreenTest ECO 5

Нітрат-Тестер, дозиметр і вимірювач жорсткості води GreenTest ECO 5

Дозиметр, нітрат-тестер і вимірювач жорсткості води в одному приладі Anmez GreenTest ECO 5 - це прилад, максимально адаптований під домашнє використання, призначений для швидкого визначення рівня нітратів у свіжих овочах і фруктах, визначення рівня радіоактивного фону (радіації), виявлення предметів, продуктів харчування, будівельних матеріалів та ..

9 945 грн

 0

Код товару: 13867
Нітрат-Тестер і вимірювач жорсткості води GreenTest 3

Нітрат-Тестер і вимірювач жорсткості води GreenTest 3

GreenTest 3 - новітня розробка, що поєднує в собі відразу дві функції: нітрат-тестер і вимірювач жорсткості води. З його допомогою можна проводити експрес-тестування більшості свіжих продуктів харчування і будь-якої води легко, швидко, з високою точністю.У програмі електронного приладу знаходиться великий перелік продуктів харчування - 65 найменува..

6 795 грн

 0

Код товару: 13858
Нітрат-тестер 2 Соекс

Нітрат-тестер 2 Соекс

Нітрат-тестер Соекс визначає кількість нітратів в вимірюваних зразках за допомогою перетворення кількісного показника рівня іонної провідності в числові аналоги на цифровому дисплеї. Вимірювання кількості нітратів відбувається швидко і дозволяє оцінити безпеку продуктів безпосередньо перед покупкою. Кольорова індикація плюс вбудовані в пам'ять гран..

2 000 грн

 0

Код товару: 13872
Ековізор F4 (чотири функції в одному приладі)

Ековізор F4 (чотири функції в одному приладі)

Соекс Ековізор F4 - це справжня домашня лабораторія, відразу 4 функції в одному приладі! Коли на допомогу приходять сучасні технології, оберігати здоров'я своє і близьких стає просто і цікаво. Ековізор F4 поєднує в собі всі самі передові технології компанії СОЕКС. Відмінний сучасний дизайн і прекрасна ергономіка дозволяють без зайвої скромності виз..

5 200 грн

 0

Код товару: 18177
Ековізор СОЕКС F3

Ековізор СОЕКС F3

Ековізор СОЕКС F3 - дозиметр, нітратомір, оцінка якості водиСОЕКС Ековізор F3 - це продовження легендарного приладу СОЕКС «Екотестер 2 в новому форм-факторі і з додатковими корисними функціями.В наш час, коли турбота про своє здоров'я і близьких виходить на перший план, даний прилад буде незамінний і його актуальність збережеться з роками! СОЕКС Ек..

3 900 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 16 (всього сторінок: 2)

Нітрат тестери

Що необхідно знати купуючи нітрат тестер  

Прилади, за допомогою яких можна дізнатися вміст нітратів в овочах і фруктах називаються - Нітрат-тестери. У сучасному світі не всі виробники сільськогосподарської продукції вирощують свої товари згідно з прийнятими вимогами, тому часто ваші улюблені фрукти та овочі не лише не приносять користь для здоров'я, а й можуть негативно впливати на організм. Спеціально для того, щоб знизити негативний вплив нітратів на людину, було розроблено екотестери, які вимірюють вміст шкідливих речовин.

Купуючи нітрат-тестери, ви маєте знати, що вони призначені для вимірювання кількості нітратів у різних продуктах харчування - починаючи від овочів і закінчуючи м'ясом. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і компактний розмір дають змогу завжди носити прилад із собою і за потреби використовувати його. Можливість легко і просто визначити рівень вмісту нітратів і безпеку продуктів для організму людини - основна перевага цього пристрою. Також, важливою характеристикою є можливість не тільки дізнатися рівень нітратів у продуктах, а й порівняти його з таблицею допустимих значень. Це дає розуміння щодо безпеки продукту і чи можна його вживати в їжу.

На даний момент пропонуються тільки варіанти приладу з одним принципом роботи для побутового використання. Він дає змогу проводити експрес-тести за допомогою занурення зонда.

Принцип роботи нітрат тестера

Нітратометр працює так: після занурення зонда приладу в досліджуваний продукт, пристрій зчитує інформацію і порівнює гранично-допустиму концентрацію відповідно до вимірів з показниками, які були заздалегідь внесені в пам'ять приладу. Завдяки цьому вже за кілька секунд після вимірювання ми знатимемо правдиву інформацію про те, наскільки безпечний той чи інший продукт і чи можна його вживати в їжу. Світлодіод у пристрої загориться зеленим світлом, якщо не перевищено допустиму концентрацію нітратів. Якщо показник перевищено - дисплей загориться червоним індикатором.

Цікаво відзначити, що побутові нітрат тестери володіють такими перевагами перед стаціонарними: швидкий аналіз продуктів і простота використання, компактність і ергономічність, а також невисока вартість.

До недоліків, звісно, ми можемо віднести отримання результатів не надто високої точності, однак для побутових приладів це не критично.

Купити нітрат тестер з безкоштовною доставкою по всій Україні ви можете в мережі магазинів OZONET. У нас, як завжди, найширший асортимент продукції і традиційно низькі ціни.

Expand
Collapse