Інвалідні коляскиКод товару: 14752
Інвалідний візок Ottobock Start B2 V2

Інвалідний візок Ottobock Start B2 V2

Просте і надійне інвалідне крісло Start B2 V2 призначене для самостійного пересування користувача на невеликі відстані, в приміщенні або на вулиці, по дорогам з твердим покриттям. Інвалідне крісло приводиться в рух користувачем за допомогою задніх приводящих коліс або може бути керовано асистентом.Рама виготовлена зі сталі, система опори тіла незмі..

16 999 грн

 0

Код товару: 14754
Інвалідний візок Ottobock Start B2 V6

Інвалідний візок Ottobock Start B2 V6

Просте і надійне інвалідне крісло Ottobock Start B2 V6 призначене для самостійного пересування користувача на невеликі відстані, в приміщенні або на вулиці, по дорогам з твердим покриттям. Інвалідне крісло приводиться в рух користувачем за допомогою задніх приводящих коліс або може бути керовано асистентом.Рама виготовлена зі сталі, система опори т..

14 999 грн

 0

Код товару: 14755
Інвалідний візок OttoBock Start M2S V8

Інвалідний візок OttoBock Start M2S V8

Легка, маневрена і надійна модель START M2SV8 - полегшена інвалідна коляска для комфортного використання при тривалих переміщеннях. Призначена для самостійного використання з можливістю індивідуального налаштування системи опори тіла і балансування за рахунок заміни колісної бази. Інвалідне крісло приводиться в рух користувачем за допомогою задніх ..

17 999 грн

 0

Код товару: 11120
Інвалідний візок для дітей з ДЦП OSD Junior
-17%

Інвалідний візок для дітей з ДЦП OSD Junior

Практичний інвалідний візок для дітей, яким потрібен особливий догляд, увага і комфорт. Унікальна функція Tilt дозволяє налаштовувати кут нахилу сидіння і спинки в індивідуальному порядку під особливості кожного користувача. Також в колясці передбачена опція повного відкидання спинки назад до лежачого положення. Наявність підголівника з м'якою поду..

24 941 грн 29 999 грн

 0

Код товару: 13464
Інвалідний візок металевий Heaco G100
-5%

Інвалідний візок металевий Heaco G100

Інвалідний візок Heaco G100 - це базова і доступна модель для пересування будинку і на вулиці, з асистентом і самостійно за допомогою ручних коліс. Виготовлена коляска з металу, має зручний підлокітник і регульовані по висоті підніжки. Також коляска може складатися для зручного транспортування.Переваги інвалідного візка:Простота і зручність у викор..

6 261 грн 6 590 грн

 0

Код товару: 11117
Активний інвалідний візок для дітей OSD ADJ Kids
-4%

Активний інвалідний візок для дітей OSD ADJ Kids

Легкий механічний візок з широким діапазоном функцій - це унікальна модель у лінійці дитячих колясок: налаштовується під особливості фізіології будь-якої дитини, а також "росте" разом з маленьким користувачем.Складна рама оранжевого кольору алюмінієва, а тому легка - всього 12,9 кг!Ширина і глибина сидіння інвалідного візка, а також висота спинки н..

21 119 грн 21 999 грн

 0

Код товару: 12490
Багатофункціональна коляска з санітарним оснащенням, OSD-YU-ITC
-4%

Багатофункціональна коляска з санітарним оснащенням, OSD-YU-ITC

Багатофункціональна коляска з санітарним оснащенням, OSD-YU-ITCуніверсальністьІнвалідне крісло-коляска з санітарним оснащенням. Призначена для користувачів з обмеженою руховою активністю - людей похилого віку, після отриманих травм, перенесених операцій та різних захворювань нижніх кінцівок. Підходить для щоденного використання в домашніх або лікар..

14 399 грн 14 999 грн

 0

Код товару: 11115
Багатофункціональний інвалідний візок OSD Recliner Millenium
-4%

Багатофункціональний інвалідний візок OSD Recliner Millenium

Механічний візок з широким набором регулювань і опцій, що дозволяють використовувати його не тільки як практичний, але і максимально зручний засіб пересування в приміщенні і на вулиці.Інвалідний візок моделі Recliner Millenium відрізняється високою спинкою, в якій можна міняти кут нахилу, а також наявністю знімного підголівника.Рама візка виконана ..

19 199 грн 19 999 грн

 0

Код товару: 11114
Багатофункціональний інвалідний візок OSD Recliner Modern
-4%

Багатофункціональний інвалідний візок OSD Recliner Modern

Відмінною характеристикою механічного візка з алюмінієвою рамою кольору хром або синього кольору є опція регулювання кута нахилу спинки і наявність знімного підголівника з м'якою подушкою для максимального комфорту користувача.Інвалідний візок Recliner Modern є практичним в повсякденному використанні: алюмінієва рама, незважаючи на легкість, забезп..

22 079 грн 22 999 грн

 0

Код товару: 12371
Багатофункціональний інвалідний візок з санітарним оснащенням Heaco G124
-5%

Багатофункціональний інвалідний візок з санітарним оснащенням Heaco G124

Інвалідний візок Heaco G124 досить функціональна - її може переміщати як помічник, так і сам користувач за допомогою ручних коліс. Виготовлена коляска з металу, має відкидну спинку (до 6 рівня / 160 °), знімні і зручні по висоті підлокітники, знімні і регульовані підніжки, колеса з противідкидною системою, санітарне обладнання і антибактеріальне пр..

18 905 грн 19 900 грн

 0

Код товару: 11612
Багатофункціональний візок з високою спинкою
-4%

Багатофункціональний візок з високою спинкою

Багатофункціональний алюмінієвий візок OSD-Mod-1-45 призначений для людей з обмеженими можливостями, проблемами з опорно-руховим апаратом, в період реабілітації.Дане пристосування виготовлено з міцного і легкого алюмінію, оснащено противідкотною конструкцією. Спинка і сидіння виконані із замінника замші, посередині є акрилова вставка з поролоновим ..

19 199 грн 19 999 грн

 0

Код товару: 11137
Вузький інвалідний візок OSD Slim
-4%

Вузький інвалідний візок OSD Slim

Вузький візок для вузьких отворівКоляска Slim з вузьким сидінням - оптимальний варіант для пересування в умовах вузьких приміщень і дверних отворів.Надійна конструкція - запорука тривалого використанняМіцна сталева рама бордового кольору. Колеса майже повністю заховані під раму коляски. Коляска відмінно підійде для високих людей за рахунок більш ви..

14 399 грн 14 999 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 118 (всього сторінок: 10)

Інвалідні коляски

Інвалідний візок (каталка) це необхідна для покупки річ для людей з обмеженими можливостями

Коли людина прикута до ліжка і не здатна пересуватися автономно, з'являється потреба в цьому допоміжному пристосуванні, як інвалідний візок. Є різні потреби купити цей засіб для пересування. Це і короткочасна втрата здатності бродити через пошкодження опорно-рухового апарату, і вроджена хвороба, як ДЦП, і відповідальна, незворотна травма. Унаслідок цього крісла-каталки суттєво відрізняються за об'ємом, призначенням, системою і, отже, ціною. Ключове завдання кожного різновиду пристосування - гарантувати людині ймовірність пересуватися автономно або ж за підтримки персоналу, що доглядає. Наразі є кілька категорій виробів за типом управління: механічні та електроприводні інвалідні крісла.

Механічні інвалідні візки

Управління механічним пристосуванням трапляється або ж самим хворим вручну, або ж за підтримки людини, яка турбується про інваліда. Різні за формою, особливостями системи та певним призначенням, візки поділяються на належні види:

 • стандартна, для рухів по житлу і по вулиці
 • прогулянкові, з посиленими колесами і додатковими кишеньками або ж плетінками
 • активна: виключно неважка й економна категорія, ще здатна складатися за непотрібності
 • посилена для людей з великими габаритами
 • дитяча для малесеньких хворих
 • багатофункціональна, для хворих на дитячий церебральний параліч
 • кімнатна каталка для рухів у межах житла або ж у лікарні; до них належать і моделі, доповнені санітарним оснащенням
 • універсальний візок для інвалідів, схожий з нормальним типом, втім з удосконаленим комфортом і переліком можливостей

Конкретну модель вибирає сам лікар, виходячи з певного варіанту хворого. Так, для поки що не ходячих стане досить моделі інтенсивного типу, тоді як інваліду з ДЦП необхідний візок з особливою комплектацією.

Інвалідний візок з електроприводом

Неможливо не згадати і про електроприводні візки, для яких не треба докладати зусиль: ручний пульт управління покірно відішле візок туди, куди треба користувачеві. Ці вироби значно міцніші та надійніші, втім і за вартістю відповідно до цього дорожчі. І все ж, у разі якщо хворий через актуальні події позбавлений здатності блукати на все життя, то моторизований інвалідний візок здатний значно спростити стан хворобливого.

Видатні якості цих моделей полягають не лише тільки тільки в електричному управлінні, а й в удосконаленому функціоналі пристосування:

 • посилений ободок
 • додаткові функції підняття або ж нахилу сидіння
 • електромагнітне гальмо
 • прохідність по нерівних площинах
 • легка маневреність
 • можливість перемикати режими швидкості

З турботою про тяжкохворих, прикутих до інвалідних крісел, виробники з Італії, США, Англії, Швеції та Норвегії намагаються виготовляти максимально зручні та сприятливі пристосування. Так, для рами застосовується лише тільки довговічний метал, такий як сталь або алюміній. Сучасні крісла вкриті матеріалом із бактерицидним просоченням, а елементи візків, як-от підніжки та ліктіки, знімаються й регулюються за височиною або ж кутом нахилу. Допоміжну захищеність для користувача забезпечують противідкидні системи на колесах і ремені захищеності, а спинки сидінь мають всі шанси регулюватися на кілька положень, а також і змінювати ступінь жорсткості. Не дивлячись не становлення технологій і медицини, поки що не всякий раз виходить поставити людину з незворотною травмою опорно-рухового апарату або ж вродженим захворюванням на ноги. Що не менш, сучасні візки для інвалідів мають всі шанси презентувати хворобливому ймовірність відчувати себе комфортніше і більш впевнено.

Expand
Collapse