Відлякувачі птахівКод товару: 18379
Біоакустичний відлякувач птахів КОРШУН-16 PRO

Біоакустичний відлякувач птахів КОРШУН-16 PRO

Звуковий відлякувач птахів Коршун-16 - електронний пристрій відлякування птахів з великої площі до 15 Га, що містить вбудований випромінювач, який видає крики хижих птахів через 4 динаміки для відлякування літаючих шкідників полів, городів, виноградників, садів: шпаків, граків, ворон, дроздів, галок, чайок і сорок.Український прилад для відлякуванн..

7 857 грн

 0

Код товару: 18378
Біоакустичний відлякувач птахів КОРШУН-8 PRO

Біоакустичний відлякувач птахів КОРШУН-8 PRO

Відлякувач птахів Коршун-8 - електронний прилад для відлякування птахів з території до 10 Га, що містить вбудований генератор, який видає крики хижих птахів для відлякування літаючих шкідників садів, полів, городів, виноградників: граків, шпаків, ворон, дроздів, галок, чайок і сорок.Сучасний пристрій для відлякування птахів - українська розробка, п..

6 480 грн

 0

Код товару: 18380
Візуальний відлякувач птахів КРУК

Візуальний відлякувач птахів КРУК

Відлякувач птахів Крук є копією хижого птаха, який ширяє на висоті до 6 метрів, у пошуках здобичі, завдяки чому забезпечується відлякування з великої відстані, не дозволяючи наближатися шкідливим пернатим до території, що охороняється.Особливості та переваги:не потребує електричного живлення;простий у монтажі та експлуатації;розміщується досить вис..

790 грн

 0

Код товару: 18381
Візуальний відлякувач птахів КРУК комплект

Візуальний відлякувач птахів КРУК комплект

Відлякувач птахів Крук є копією хижого птаха, який ширяє на висоті до 6 метрів, "у пошуках здобичі", завдяки чому забезпечується відлякування з великої відстані, не даючи змоги наближатися шкідливим пернатим до території, що охороняється.Особливості та переваги:не потребує електричного живлення;простий у монтажі та експлуатації;комплектується телес..

1 796 грн

 0

Код товару: 18373
Газовий відлякувач птахів GUARDIAN-2

Газовий відлякувач птахів GUARDIAN-2

Газовий відлякувач птахів Guardian-2 - пропановий пристрій для відлякування всіх видів птахів, не потребує електричного живлення, "вистрілює" потужні звуки до 150 Дб, що відлякують птахів на площі до 5 Га у садах, полях, городах, рибних ставках, аеродромах, сміттєзвалищах, стоянках, елеваторах, регулюється час між вибухами, важить лише 8 кг, має оц..

15 150 грн

 0

Код товару: 18375
Газовий відлякувач птахів Guardian-2 double

Газовий відлякувач птахів Guardian-2 double

Газовий відлякувач птахів Guardian-2 - пропановий пристрій для відлякування всіх видів птахів, не потребує електричного живлення, вистрілює потужні звуки до 150 Дб, що відлякують птахів на площі до 10 Га у садах, полях, городах, рибних ставках, аеродромах, сміттєзвалищах, стоянках, елеваторах, регулюється час між вибухами, важить лише 8 кг, має оци..

33 660 грн

 0

Код товару: 18376
Біоакустичний відлякувач птахів Leaven LS-2001

Біоакустичний відлякувач птахів Leaven LS-2001

Звуковий відлякувач птахів LS-2001 побудований на основі генератора, що відтворює звуки хижих птахів: яструбів, орлів, соколів і сов, які вони видають під час полювання, що забезпечує відлякування горобців, ворон, дроздів, голубів, шпаків і деяких інших птахів, а також польових мишей.Особливості:Площа впливу: до 4000 м2Переважні місця використання:..

2 760 грн

 0

Код товару: 18382
Біоакустичний відлякувач птахів Коршун-Mini (Сапсан-3)

Біоакустичний відлякувач птахів Коршун-Mini (Сапсан-3)

Звуковий відлякувач птахів Коршун-Mini (попередня назва САПСАН-3) відтворює в циклічному режимі спеціальні підібрані звуки хижих птахів, через певні паузи, що забезпечує ефективне відлякування птахів: ворон, граків, шпаків, дроздів, галок, сорок, чайок.Пристрій відлякування птахів - сучасна вітчизняна розробка, принцип дії якого полягає у використа..

2 606 грн

 0

Код товару: 18374
Газовий відлякувач птахів GUARDIAN-2 rotate

Газовий відлякувач птахів GUARDIAN-2 rotate

Газовий відлякувач птахів Guardian-2 rotate - пропановий пристрій для відлякування всіх видів птахів, не потребує електричного живлення, "вистрілює" потужні звуки до 150 Дб, що відлякують птахів на площі до 8 Га у садах, полях, городах, рибних ставках, аеродромах, сміттєзвалищах, стоянках, елеваторах, регулюється час між вибухами, важить лише 8 кг,..

19 800 грн

 0

Код товару: 18383
Лазерний відлякувач птахів YX-09

Лазерний відлякувач птахів YX-09

Мерехтливий тисячами різнокольорових точок відлякувач птахів Laser stage lighting призначено для вигнання голубів, горобців, ластівок, ворон, що залетіли до закритого приміщення складу, гаража, супермаркету, зерносховища, ангара та інших об'єктів площею до 500 кв.м.Оснащений мікрофоном, що реагує на гучні звуки - музику, і може використовуватися пі..

644 грн

 0

Код товару: 18377
Ультразвуковий відлякувач птахів Leaven LS-987BF

Ультразвуковий відлякувач птахів Leaven LS-987BF

Відлякувач птахів LS-987BF містить вбудований випромінювач ультразвукових сигналів, що дає змогу здійснювати ефективне відлякування птахів (ворон, голубів) на невеликих територіях до 85 м2 - площі перед магазинами, готелями, ресторанами, їдальнями та кафе, балкони, ґанок, вхід до офісу або складу, місця масових гулянь, заміські будинки і дачі, скля..

2 325 грн

 0

Показано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)