Носилки медичніКод товару: 15068
Ноші медичні Біомед A10 (3)

Ноші медичні Біомед A10 (3)

Ноші медичні БІОМЕД A10 (3) призначені для транспортування пацієнтів в лікарнях, травмпунктах, екстреної медицини, у військових частинах і в польових условіях. Каркас нош виконаний зі сплаву алюмінію високої міцності, обладнаний чотирма опорами і має покриття антивідблискове покриття, поверхня з міцного нейлону чорного кольору, легко очищається і д..

15 375 грн

 0

Код товару: 15078
Ноші медичні Біомед B02

Ноші медичні Біомед B02

Медичні носилки БІОМЕД В02 (каталка автомобільна) призначені для транспортування пацієнтів в автомобілях медичної швидкої допомоги та в лікарнях. Ноші обладнані штативом для тривалих вливань. Мають дві пари коліс, що значно полегшує їх скачування, секції для голови і для ніг можуть змінювати кут нахилу. За допомогою важелів під секціями для голови ..

129 232 грн

 0

Код товару: 15075
Ноші медичні Біомед B03

Ноші медичні Біомед B03

Медичні ноші БІОМЕД В03 (каталка автомобільна) призначені для транспортування пацієнтів в автомобілях швидкої медичної допомоги та в лікарняних приміщеннях. Каталка обладнана зручним механізмом складання ніжок при завантаженні в автомобіль швидкої допомоги. Ніжки складаються при натисканні на них на відповідний пристрій, і віджатих запобіжних рукоя..

34 850 грн

 0

Код товару: 15073
Ноші медичні Біомед B04

Ноші медичні Біомед B04

Медичні ноші БІОМЕД В04 (каталка автомобільна) призначені для транспортування пацієнтів в автомобілях швидкої медичної допомоги та в лікарняних приміщеннях. Каталка обладнана зручним механізмом складання ніжок при завантаженні в автомобіль швидкої допомоги. Ніжки складаються при натисканні на них на відповідний пристрій, і віджатих запобіжних рукоя..

31 980 грн

 0

Код товару: 15077
Ноші медичні Біомед B07

Ноші медичні Біомед B07

Медичні носилки БІОМЕД В07 (каталка автомобільна) призначені для транспортування пацієнтів в автомобілях медичної швидкої допомоги та в лікарнях.Поверхня носилок покрита матрацом, який зроблений з водостійкого і негорючого матеріалу, це запобігає потраплянню крові всередину матраца і розмноженню бактерій. Для комфортного перебування пацієнта на нош..

64 575 грн

 0

Код товару: 15079
Ноші медичні Біомед B08

Ноші медичні Біомед B08

Медичні ноші БІОМЕД В08 (каталка автомобільна) призначені для транспортування пацієнтів в автомобілях медичної швидкої допомоги та в лікарнях. Ноші обладнані штативом для тривалих вливань. Верхня частина нош - знімається, має дві пари коліс і додаткові ручки для перенесення, секція для голови може змінювати кут нахилу. За допомогою важелів під секц..

130 380 грн

 0

Код товару: 15072
Ноші медичні Біомед B10

Ноші медичні Біомед B10

Ноші призначені для використання в надзвичайних умовах в горах, в повітрі і на воді. Надійні і зручні, дозволяють проводити швидке та безпечне транспортування пацієнтів. У комплекті з ношами поставляється система кріплення до вертольота. ноші обладнанні упором для ніг, регулюється і чотирма ременями безпеки. Виготовлені з нетоксичного, вогнестійког..

30 955 грн

 0

Код товару: 15071
Ноші медичні Біомед B13

Ноші медичні Біомед B13

Медичні ноші БІОМЕД В13 (каталка) призначені для транспортування пацієнтів в лікарнях, закладах охорони здоров'я та в міжлікарняні приміщеннях. Ноші обладнані штативом для тривалих вливань. Верхня частина каталка-ноші знімається, і призначена для перенесення пацієнтів. За допомогою ручки можна регулювати висоту ліжка, що дозволяє досягти необхідної..

34 440 грн

 0

Код товару: 15074
Ноші медичні Біомед B15

Ноші медичні Біомед B15

Ноші медичні БІОМЕД B15 (каталка) застосовуються у відділеннях швидкої медичної допомоги та в лікарнях для транспортування пацієнтів. Ноші складаються з каталки і верхньої знімною частини. Верхня знімна частина обладнана високими ніжками, що дозволяє використовувати їх як кушетку.Для зручності перевезення пацієнтів ноші мають чотири рівні висоти ло..

61 500 грн

 0

Код товару: 15062
Ноші медичні Біомед А05

Ноші медичні Біомед А05

Ноші медичні А05 призначені для транспортування пацієнтів в лікарнях, спортивної та екстреної медицини при транспортуванні потерпілих з переломами і пошкодженнями хребта. Каркас нош виконаний зі сплаву алюмінію високої міцності, полотно - металеве, що не дає їм прогинатися і робить зручними і безпечними у використанні. Легко дезінфікуються. Складаю..

7 175 грн

 0

Код товару: 15081
Ноші медичні Біомед А06

Ноші медичні Біомед А06

Ноші медичні А06 призначені для транспортування пацієнтів у військових частинах і в екстреній медицині. Складаються в поперечному напрямку, в чотири рази, в зручний рюкзак. Мають одну пару коліс і одну пару опор, які дають можливість виконувати транспортування одній людині. Каркас нош виконаний зі сплаву алюмінію високої міцності, поверхня зі спеці..

5 330 грн

 0

Код товару: 15064
Ноші медичні Біомед А09

Ноші медичні Біомед А09

Ноші медичні А09 призначені для транспортування пацієнтів в лікарнях, травмпунктах і в екстреній медицині. Складаються в поздовжньо-поперечному напрямку в невелику зручну сумку. Каркас нош виготовлений зі сплаву алюмінію високої міцності, поверхню - зі спеціальної тканини, яка легко дезінфікується. Ноші обладнані чотирма опорами, які складаються. У..

5 740 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 33 (всього сторінок: 3)