Кисневі концентраториКод товару: 19249
Кисневий концентратор 10 літрів OLV-10
-5%

Кисневий концентратор 10 літрів OLV-10

Кисневий концентратор - електронне обладнання для медичного або домашнього застосування. Легкий, автономний (працює від мережі) прилад здатний за 1 хвилину генерувати від 0,2 до 10 літрів газової суміші, яка на 93% складається з кисню.Зручна модель. Прилад переміщається на коліщатках. На великому екрані задається програма - час сеансу, потужність п..

36 005 грн 37 900 грн

 0

Код товару: 14947
Кисневий концентратор Біомед 7F-5

Кисневий концентратор Біомед 7F-5

Портативний концентратор кисню 7F-5 призначений для використання в лікарнях, санаторіях, салонах краси, фітнес центрах, будинки. Концентратор забезпечує відділення кисню від звичайного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації до 95%.Принцип роботи концентратора:Навколишнє повітря проходить через пиловий і бактерицидний фільтр, п..

17 015 грн

 0

Код товару: 14935
Кисневий концентратор Біомед 7F-3

Кисневий концентратор Біомед 7F-3

Кисневий концентратор 7F-3 призначений для використання в лікувальних закладах, лікарнях, санаторіях або в домашніх умовах. Це - електричний пристрій, що забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації. Клінічні дослідження показали, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим тип..

13 940 грн

 0

Код товару: 14960
Кисневий концентратор Біомед JAY-10 (Подвійний потік)

Кисневий концентратор Біомед JAY-10 (Подвійний потік)

Концентратор кисню JAY-10 ТМ Біомед вигідно виділяється серед аналогів: низьким рівнем шуму і невеликою вагою, він так само енергозберігаючий та безпечний у використанні. Може бути використаний для ад'ювантного лікування захворювань органів дихання, серцево-судинної та церебральної судинної систем, хронічної обструктивної хвороби легень, отруєння ч..

26 978 грн

 0

Код товару: 14949
Кисневий концентратор Біомед JAY-15

Кисневий концентратор Біомед JAY-15

Кисневий концентратор «Біомед» JAY-15 може застосовуватися в лікувальних установах. Це - електричний пристрій, що забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації. Клінічні дослідження показали, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим типам систем подачі кисню. Кисневий концент..

178 350 грн

 0

Код товару: 14950
Кисневий концентратор Біомед JAY-20

Кисневий концентратор Біомед JAY-20

Кисневий концентратор «Біомед» JAY-20 може застосовуватися в лікувальних установах. Це - електричний пристрій, що забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації. Клінічні дослідження показали, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим типам систем подачі кисню.Кисневий концентр..

221 400 грн

 0

Код товару: 19076
Гарнітура з дифузором для розпилення кисню, OSD-7F014
-4%

Гарнітура з дифузором для розпилення кисню, OSD-7F014

Гарнітура з дифузором для розпилення кисню, OSD-7F014Особливості:Гарнітура підходить для більшості кисневих концентраторів.Надівається на шию пацієнта і підключається до виходу, звідки походить подача кисню.Дифузор забезпечує максимальну подачу кисню пацієнтові...

576 грн 600 грн

 0

Код товару: 14943
Кисневий концентратор Біомед LF-H-10A

Кисневий концентратор Біомед LF-H-10A

Кисневий концентратор «Біомед» LF-H-10A може застосовуватися в лікувальних установах. Це - електричний пристрій, що забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації. Клінічні дослідження показали, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим типам систем подачі кисню. Кисневий конце..

127 100 грн

 0

Код товару: 17306
Киснева подушка об'ємом 30 л OSD-SY-30L
-4%

Киснева подушка об'ємом 30 л OSD-SY-30L

Киснева подушка використовується для тимчасового зберігання і транспортування концентрованого кисню, а також для проведення інгаляцій і подачі його хворим в медичних установах.Особливості:Киснева подушка для тимчасового зберігання, транспортування і подачі кисню.Використовується як в домашніх, так і в лікарняних умовах.Виконана з гіпоалергенного і ..

671 грн 699 грн

 0

Код товару: 17307
Киснева подушка об'ємом 42 л OSD-SY-42L
-4%

Киснева подушка об'ємом 42 л OSD-SY-42L

Киснева сумка (подушка), 42 лОсобливості:Киснева подушка для тимчасового зберігання, транспортування і подачі кисню.Використовується як в домашніх, так і в лікарняних умовах.Виконана з гіпоалергенних і нетоксичного нейлону.Подушка оснащена гумовою трубкою і регулятором подачі кисню.Призначена для багаторазового використання.Поставляється в здутому ..

767 грн 799 грн

 0

Код товару: 17597
Коктейлер для кисневих концентраторів Біомед

Коктейлер для кисневих концентраторів Біомед

Особливості:Пластиковий стакан для приготування кисневих коктейлів, які є відмінним засобом для зміцнення імунітету, а також лікування і профілактики різних захворюваньДо склянки передбачена кришка з вхідним і вихідним отворами, через які стакан підключається до концентратора.У комплектацію також входить піноутворювач, який поміщається в склянку дл..

410 грн

 0

Код товару: 19256
Маска для кисневого концентратора HTA0104
-4%

Маска для кисневого концентратора HTA0104

Маска підходить для більшості кисневих концентраторів.Підключається до концентратора за допомогою спеціальної трубки, яка передбачена в комплекті.Резинка на масці дозволяє закріпити маску на голові...

287 грн 299 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 52 (всього сторінок: 5)

Кисневі концентратори

Кисневі концентратори: безпечна оксигенотерапія в будь-який час

Киснева терапія або оксигенотерапія - це метод лікування захворювань дихальних шляхів, гіпоксії, патологій інших систем організму за допомогою газової суміші з підвищеною концентрацією кисню. Для таких маніпуляцій використовується кисневий концентратор, пристрій, що виробляє кисень з атмосферного повітря. Такі пристрої можуть бути портативними і підходити для домашнього використання або стаціонарними, призначатися для лікарняних палат, операційних, кабінетів для фізіотерапії, карет швидкої допомоги тощо.

Генератори кисню потрібні пацієнтам із порушенням дихальної функції. Також вони корисні за таких показань:

 • серцева недостатність
 • бронхіальна астма, легкого та середнього ступеня тяжкості
 • ГРВІ
 • ГРЗ
 • бронхіти
 • риніт
 • риносинусит
 • трахеобронхіт
 • хронічні респіраторні захворювання

Такі прилади стали гідною заміною балонному кисню, адже, по-перше, це ефективніше, по-друге, дешевше, і, по-третє, безпечніше для здоров'я самої людини і з погляду пожежної безпеки. Крім того, подібні прилади потрібні для виготовлення кисневого коктейлю або піни, яка необхідна для поповнення дефіциту цього елемента, особливо в курців, людей похилого віку, пацієнтів із респіраторними захворюваннями, працівників шкідливих підприємств.

Властивості та види кисневих концентраторів

Моделі генераторів кисню розрізняються між собою за такими характеристиками:

 • максимальний обсяг виробленого кисню за хвилину
 • концентрація
 • виробник
 • габарити
 • продуктивність шуму

Принцип будь-якої моделі полягає в тому, що через подвійний фільтр у медичний компресор надходить повітря, яке потім потрапляє в колонки цеоліту. Таким чином, воно проходить очищення від пилу і домішок, знезараження, і очищення від азоту за допомогою молекулярної сітки. Потім відбувається зволоження і збагачення повітря киснем, після чого воно подається до пацієнта.

Найпростіші і мініатюрні моделі виробляють до 5 л кисню, для стаціонарних же умов купують пристрої, що виробляють до 10 л на хвилину.

Важливим фактором є необхідна концентрація кисневого газу. Наприклад, для домашніх умов може підійти пристрій із продуктивністю 80% кисню. У лікувальних цілях може знадобитися концентрація близько 90%. Виробництвом якісних приладів займаються бренди з Китаю, Німеччини, України, Великобританії.

За якими критеріями вибирати кисневий концентратор

Для початку, визначте для себе таке:

 • де стоятиме пристрій
 • як часто ним будуть користуватися
 • наскільки важлива тиша роботи приладу
 • чи потрібні додатково маски або канюлі
 • скільки кисню і якої концентрації Вам буде потрібно
 • наскільки він має бути технологічним

Так, можна вибрати легку портативну модель, оснащену спеціально для перенесення додатковими ручками або роликами, не залежну від перебоїв в електромережі, що само по собі ідеальний варіант для домашнього застосування. З іншого боку, стаціонарні моделі теж оснащуються системою самодіагностики і захистом від перебоїв.

Що якісніша модель, то вона тихіше працює, довше обходиться без техобслуговування, і оснащена доповненим функціоналом, з можливістю регулювання параметрів продуктивності кисню. Також на додаток до приладів часто купують спеціальні маски і витратні матеріали, або ж вони можуть пропонуватися в комплекті до моделі.

У використанні пристрою допоможе розібратися докладна інструкція, до того ж, система роботи будь-якого приладу досить проста.

Що потрібно враховувати під час використання приладу

Зверніть увагу, що оксигенотерапія підходить не всім, є деякі протипоказання:

 • астматичний статус
 • виразкова хвороба шлунка
 • гіпертермія
 • спайкова хвороба
 • сечокам'яна хвороба
 • напад бронхіальної астми
 • інтоксикація організму
 • аутизм

Тому будьте уважні в застосуванні приладу, бажано порадьтеся зі своїм лікарем про придбання.

Що стосується експлуатації, то тут головне стежити за чистотою і справністю пристрою, зокрема генератора, і застосовувати його за інструкцією. За належного догляду та використання, апарат здатний прослужити близько 10 років, до того ж деякі виробники дають гарантію на обслуговування 3-5 років.

Expand
Collapse