Кисневі концентраториКод товару: 19140
Кисневий концентратор 5 літрів OLV-5А
-5%

Кисневий концентратор 5 літрів OLV-5А

Кисневий концентратор - апарат для отримання чистого кисню високої концентрації зі звичайного атмосферного повітря. Кисневий концентратор в основному використовується для лікування і профілактики хвороб, пов'язаних порушенням дихальної системи.Вдихання насиченої киснем суміші компенсує гіпоксію, яка розвивається при дихальної недостатності.Кисневий..

24 406 грн 25 690 грн

 0

Код товару: 19249
Кисневий концентратор 10 літрів OLV-10
-16%

Кисневий концентратор 10 літрів OLV-10

Кисневий концентратор - електронне обладнання для медичного або домашнього застосування. Легкий, автономний (працює від мережі) прилад здатний за 1 хвилину генерувати від 0,2 до 10 літрів газової суміші, яка на 93% складається з кисню.Зручна модель. Прилад переміщається на коліщатках. На великому екрані задається програма - час сеансу, потужність п..

36 005 грн 43 000 грн

 0

Код товару: 14947
Кисневий концентратор Біомед 7F-5

Кисневий концентратор Біомед 7F-5

Портативний концентратор кисню 7F-5 призначений для використання в лікарнях, санаторіях, салонах краси, фітнес центрах, будинки. Концентратор забезпечує відділення кисню від звичайного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації до 95%.Принцип роботи концентратора:Навколишнє повітря проходить через пиловий і бактерицидний фільтр, п..

17 415 грн

 0

Код товару: 19251
Кисневий концентратор Біомед JAY 1

Кисневий концентратор Біомед JAY 1

Застосовується в умовах різних медичних установ, служб швидкої та невідкладної медичної допомоги рятувальних служб, а також для індивідуального використання, як в стаціонарі, так і в домашніх умовах.Клінічні випробування показали, що концентратор кисню еквівалентний іншим кисневим системам і може використовуватися як основне, так і резервне джерело..

11 438 грн

 0

Код товару: 14935
Кисневий концентратор Біомед 7F-3

Кисневий концентратор Біомед 7F-3

Кисневий концентратор 7F-3 призначений для використання в лікувальних закладах, лікарнях, санаторіях або в домашніх умовах. Це - електричний пристрій, що забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації. Клінічні дослідження показали, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим тип..

14 620 грн

 0

Код товару: 14944
Кисневий концентратор Біомед JAY-10

Кисневий концентратор Біомед JAY-10

Кисневий концентратор «Біомед» JAY-10 може застосовуватися в лікувальних установах. Це - електричний пристрій, що забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації. Клінічні дослідження показали, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим типам систем подачі кисню. Кисневий концент..

160 820 грн

 0

Код товару: 14960
Кисневий концентратор Біомед JAY-10 (Подвійний потік)

Кисневий концентратор Біомед JAY-10 (Подвійний потік)

Концентратор кисню JAY-10 ТМ Біомед вигідно виділяється серед аналогів: низьким рівнем шуму і невеликою вагою, він так само енергозберігаючий та безпечний у використанні. Може бути використаний для ад'ювантного лікування захворювань органів дихання, серцево-судинної та церебральної судинної систем, хронічної обструктивної хвороби легень, отруєння ч..

28 294 грн

 0

Код товару: 14949
Кисневий концентратор Біомед JAY-15

Кисневий концентратор Біомед JAY-15

Кисневий концентратор «Біомед» JAY-15 може застосовуватися в лікувальних установах. Це - електричний пристрій, що забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації. Клінічні дослідження показали, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим типам систем подачі кисню. Кисневий концент..

187 050 грн

 0

Код товару: 14950
Кисневий концентратор Біомед JAY-20

Кисневий концентратор Біомед JAY-20

Кисневий концентратор «Біомед» JAY-20 може застосовуватися в лікувальних установах. Це - електричний пристрій, що забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації. Клінічні дослідження показали, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим типам систем подачі кисню.Кисневий концентр..

242 391 грн

 0

Код товару: 14946
Кисневий концентратор Біомед JAY-5AW

Кисневий концентратор Біомед JAY-5AW

Концентратор кисню JAY-5AW ТМ Біомед вигідно виділяється серед аналогів: низьким рівнем шуму і невеликою вагою, він так само енергозберігаючий та безпечний у використанні. Може бути використаний для ад'ювантного лікування захворювань органів дихання, серцево-судинної та церебральної судинної систем, хронічної обструктивної хвороби легень, отруєння ..

21 285 грн

 0

Код товару: 19076
Гарнітура з дифузором для розпилення кисню, OSD-7F014

Гарнітура з дифузором для розпилення кисню, OSD-7F014

Гарнітура з дифузором для розпилення кисню, OSD-7F014Особливості:Гарнітура підходить для більшості кисневих концентраторів.Надівається на шию пацієнта і підключається до виходу, звідки походить подача кисню.Дифузор забезпечує максимальну подачу кисню пацієнтові...

600 грн

 0

Код товару: 14943
Кисневий концентратор Біомед LF-H-10A
-9%

Кисневий концентратор Біомед LF-H-10A

Кисневий концентратор «Біомед» LF-H-10A може застосовуватися в лікувальних установах. Це - електричний пристрій, що забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації. Клінічні дослідження показали, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим типам систем подачі кисню. Кисневий конце..

128 145 грн 141 470 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 52 (всього сторінок: 5)

Кисневі концентратори

Кисневі концентратори: безпечна оксигенотерапія в будь-який час

Киснева терапія або оксигенотерапія - це метод лікування захворювань дихальних шляхів, гіпоксії, патологій інших систем організму за допомогою газової суміші з підвищеною концентрацією кисню. Для таких маніпуляцій використовується кисневий концентратор, пристрій, що виробляє кисень з атмосферного повітря. Такі пристрої можуть бути портативними і підходити для домашнього використання або стаціонарними, призначатися для лікарняних палат, операційних, кабінетів для фізіотерапії, карет швидкої допомоги тощо.

Генератори кисню потрібні пацієнтам із порушенням дихальної функції. Також вони корисні за таких показань:

 • серцева недостатність
 • бронхіальна астма, легкого та середнього ступеня тяжкості
 • ГРВІ
 • ГРЗ
 • бронхіти
 • риніт
 • риносинусит
 • трахеобронхіт
 • хронічні респіраторні захворювання

Такі прилади стали гідною заміною балонному кисню, адже, по-перше, це ефективніше, по-друге, дешевше, і, по-третє, безпечніше для здоров'я самої людини і з погляду пожежної безпеки. Крім того, подібні прилади потрібні для виготовлення кисневого коктейлю або піни, яка необхідна для поповнення дефіциту цього елемента, особливо в курців, людей похилого віку, пацієнтів із респіраторними захворюваннями, працівників шкідливих підприємств.

Властивості та види кисневих концентраторів

Моделі генераторів кисню розрізняються між собою за такими характеристиками:

 • максимальний обсяг виробленого кисню за хвилину
 • концентрація
 • виробник
 • габарити
 • продуктивність шуму

Принцип будь-якої моделі полягає в тому, що через подвійний фільтр у медичний компресор надходить повітря, яке потім потрапляє в колонки цеоліту. Таким чином, воно проходить очищення від пилу і домішок, знезараження, і очищення від азоту за допомогою молекулярної сітки. Потім відбувається зволоження і збагачення повітря киснем, після чого воно подається до пацієнта.

Найпростіші і мініатюрні моделі виробляють до 5 л кисню, для стаціонарних же умов купують пристрої, що виробляють до 10 л на хвилину.

Важливим фактором є необхідна концентрація кисневого газу. Наприклад, для домашніх умов може підійти пристрій із продуктивністю 80% кисню. У лікувальних цілях може знадобитися концентрація близько 90%. Виробництвом якісних приладів займаються бренди з Китаю, Німеччини, України, Великобританії.

За якими критеріями вибирати кисневий концентратор

Для початку, визначте для себе таке:

 • де стоятиме пристрій
 • як часто ним будуть користуватися
 • наскільки важлива тиша роботи приладу
 • чи потрібні додатково маски або канюлі
 • скільки кисню і якої концентрації Вам буде потрібно
 • наскільки він має бути технологічним

Так, можна вибрати легку портативну модель, оснащену спеціально для перенесення додатковими ручками або роликами, не залежну від перебоїв в електромережі, що само по собі ідеальний варіант для домашнього застосування. З іншого боку, стаціонарні моделі теж оснащуються системою самодіагностики і захистом від перебоїв.

Що якісніша модель, то вона тихіше працює, довше обходиться без техобслуговування, і оснащена доповненим функціоналом, з можливістю регулювання параметрів продуктивності кисню. Також на додаток до приладів часто купують спеціальні маски і витратні матеріали, або ж вони можуть пропонуватися в комплекті до моделі.

У використанні пристрою допоможе розібратися докладна інструкція, до того ж, система роботи будь-якого приладу досить проста.

Що потрібно враховувати під час використання приладу

Зверніть увагу, що оксигенотерапія підходить не всім, є деякі протипоказання:

 • астматичний статус
 • виразкова хвороба шлунка
 • гіпертермія
 • спайкова хвороба
 • сечокам'яна хвороба
 • напад бронхіальної астми
 • інтоксикація організму
 • аутизм

Тому будьте уважні в застосуванні приладу, бажано порадьтеся зі своїм лікарем про придбання.

Що стосується експлуатації, то тут головне стежити за чистотою і справністю пристрою, зокрема генератора, і застосовувати його за інструкцією. За належного догляду та використання, апарат здатний прослужити близько 10 років, до того ж деякі виробники дають гарантію на обслуговування 3-5 років.

Expand
Collapse