Автоматичні тонометриКод товару: 12270
Автоматичний тонометр Longevita BP-102

Автоматичний тонометр Longevita BP-102

Вимірювати артеріальний тиск настільки ж важливо, як і стежити за показниками температури тіла, тому разом з термометром обов'язково повинен бути в будинку і хороший тонометр. Якісним можна назвати тільки ті тонометри, які видають точні показники тиску і пульсу, довго служать, зручні і прості у використанні. Торгова марка Longevita пропонує якраз т..

910 грн

 0

Код товару: 12269
Автоматичний тонометр Longevita BP-1303

Автоматичний тонометр Longevita BP-1303

Компактний, функціональний тонометр для швидкого і надійного визначення артеріального тиску - незамінний інструмент не тільки в медичних установах, але і вдома, особливо для літніх людей або гіпертоніків. У тонометрі важливо, щоб він був точний, надійний, зручний і бажано, доступний. Автоматичний тонометр Longevita BP-1303 від британської торгової ..

975 грн

 1

Код товару: 12271
Автоматичний тонометр на зап'ястя Longevita BP-2206

Автоматичний тонометр на зап'ястя Longevita BP-2206

Вимірювання тиску - відповідальна справа, адже від точних показників систолічного і діастолічного тиску залежить здоров'я пацієнта. Стежити за станом серцево-судинної системи необхідно також спортсменам і просто тим, хто піклується про своє здоров'я. Для цього торгова марка Longevita розробила компактний і точний автоматичний тонометр на зап'ястя L..

949 грн

 0

Код товару: 17235
Тонометр автоматичний Oromed ORO-N3 COMPACT

Тонометр автоматичний Oromed ORO-N3 COMPACT

Тонометр автоматичний Oromed ORO-N3 COMPACT (на плече) призначений для того щоб мати можливість самостійно в домашніх умовах контролювати артеріальний (систолічний, діастолічний) тиск і частоту пульсу.Даний вимірювальний прилад відповідає високому класу точності. Він простий і зручний у використанні, всі функції управляються натисканням кнопок. Над..

1 060 грн

 0

Код товару: 17237
Тонометр автоматичний Oromed ORO-N4 CLASSIC

Тонометр автоматичний Oromed ORO-N4 CLASSIC

Тонометр автоматичний Oromed ORO-N4 CLASSIC (плече) - сучасний автоматичний вимірювач, призначений для процедур по визначенню і контролю артеріального (систолічного і діастолічного) тиску і частоти пульсу. Прилад працює по осцилометричному методу вимірювань, з фіксацією манжети - на плечі. Даний тонометр являє собою компактний, зручний і функціонал..

1 405 грн

 0

Код товару: 17236
Тонометр автоматичний з адаптером Oromed ORO-N3 COMPACT-Z

Тонометр автоматичний з адаптером Oromed ORO-N3 COMPACT-Z

Тонометр автоматичний Oromed ORO-N3 COMPACT-Z призначається для самостійного вимірювання і моніторингу артеріального тиску та частоти пульсу (серцевих скорочень).Даний автоматичний вимірювальний пристрій пройшов клінічні випробування і відповідає високому класу точності. Прилад простий і зручний в самостійному використанні, всі функції управляються..

1 685 грн

 0

Код товару: 17248
Тонометр автоматичний на зап'ястя Oromed ORO-SM2 COMFORT

Тонометр автоматичний на зап'ястя Oromed ORO-SM2 COMFORT

Автоматичний тонометр на зап'ястя OROMED ORO-SM2 COMFORT з вимірюванням на зап'ясті є портативним приладом, визначальним за кілька секунд з високою точністю дані по рівню артеріального тиску і пульсу. Пристрій за допомогою індикатора аритмії оперативно повідомить користувачеві про порушення в ритмі його серця. Гарантує високу клінічну точність вимі..

1 320 грн

 0

Код товару: 19255
Автоматичний тонометр Heaco WBP108
-5%

Автоматичний тонометр Heaco WBP108

Тонометр WBP108 – це прилад, який призначений для вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу. Тонометр є автоматичним, тому не потребує використання стетоскопа, що значно спрощує його використання. Перевагами даного приладу є точність, компактність та зручність у використанні.Основні характеристики:діапазони вимірювань: Тиск: 0-299 мм.рт.ст...

846 грн 890 грн

 3

Код товару: 12266
Автоматичний тонометр Longevita BP-103H

Автоматичний тонометр Longevita BP-103H

Тонометр - це пристрій не тільки для літніх або гіпертоніків, а й для будь-якого, кому важливо дбати про своє здоров'я і про своїх близьких. Автоматичні тонометри створені як раз для точних і швидких вимірів в домашніх умовах: натиснув на кнопку і отримав результат. Тонометри від британської торгової марки Longevita, розроблені саме для сімейного к..

1 105 грн

 0

Код товару: 12265
Автоматичний тонометр Longevita BP-1304

Автоматичний тонометр Longevita BP-1304

Відомий бренд Longevita з Великобританії виробляє якісну техніку для домашнього користування і в медустановах, включаючи високоточні термометри автоматичного типу. Тонометр Longevita BP-1304 - наочний приклад того, що якість не обов'язково має бути дорогим.Пристрій розроблений, згідно з європейськими стандартами якості володіє повністю всією необхі..

1 274 грн

 0

Код товару: 17418
Тонометр автоматичний B.Well PRO-33 (манжета розмір М)

Тонометр автоматичний B.Well PRO-33 (манжета розмір М)

Автоматичний тонометр PRO-33 - простий і точний тонометр для контролю тиску, який повинен бути вдома у кожного.Для комфортного вимірювання і точного результату електронний тонометр PRO-33 має технологія Intellect Classic. Починаючи вимір, тонометр визначає оптимальний рівень нагнітання манжети для кожної конкретної людини. Правильний рівень тиску в..

1 189 грн

 0

Код товару: 17421
Тонометр автоматичний B.Well PRO-35 (манжета розмір M-L)

Тонометр автоматичний B.Well PRO-35 (манжета розмір M-L)

Автоматичний тонометр PRO-35 комфортний для користувача і має зручні функції. PRO-35 - надійний помічник для тих, хто стежить за своїм тиском, він проведе точне вимірювання і відразу оцінить результат. Спеціальна шкала на дисплеї показує рівень тиску - оптимальний, підвищений або високий. Рівень виміряного тиску визначається за класифікацією Європе..

1 499 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 130 (всього сторінок: 11)

Автоматичні тонометри

Автоматичні тонометри

Технологічна еволюція тонометрів призвела до того, що вимірювачі тиску виконують свою функцію автоматично. Це найзручніший прилад для контролю артеріального тиску як удома, так і в медичному закладі, а також у дорозі, на відпочинку. Адже весь процес вимірювання верхнього і нижнього тиску здійснюється самим пристроєм: повітря нагнітається в манжету, випускається з неї, і одразу ж на екрані відображаються результати. 

Автоматичні вимірювачі тиску кріпляться на плече або на зап'ястя. Причому, тонометр на зап'ясті вирізняється результатами зі ще меншою похибкою, ніж "плечові". Функціонал тонометра "автомат" доповнено рідкокристалічним екраном з підсвічуванням, звуковими сповіщеннями, які завжди повідомляють про закінчення вимірювання, а також якщо показники відходять від норми. Крім того, більшість моделей оснащені вбудованою пам'яттю на кілька десятків вимірів. Це значно спрощує ведення контролю показників артеріального тиску та моніторингу загального стану здоров'я. Нові автоматичні тонометри також оснащені регульованою манжетою, яку можна підігнати під руку дорослого або дитини.

Переваги автоматичних тонометрів

Автоматичні тонометри - це сучасний, технологічний підхід до контролю над здоров'ям. Вони набагато простіші в експлуатації, ніж механічні та напівавтоматичні тонометри. Адже досить просто закріпити манжету і натиснути на кнопку, а прилад проведе необхідні вимірювання сам.

Крім того, тонометр-автомат має низку функцій, які будуть корисними для літніх людей або пацієнтів із поганим слухом, адже звукові сповіщення завжди сповістять про результати вимірювань.

Автоматичні тонометри малогабаритні. Вони не займають багато місця, їх зручно брати з собою в дорогу або на роботу.

Сучасні прилади вирізняються ще й надійністю. Особливо моделі від Omron або Nissei.

Єдина особливість автоматичних тонометрів полягає в тому, що такі прилади можуть бути набагато дорожчими, ніж інші вимірювачі тиску. Однак ціна виправдовує якість, адже не варто економити на здоров'ї своїх близьких. Краще придбати прилад, який покаже точні результати, прослужить сумлінно та ніколи не підведе, ніж узяти дешевий варіант пристрою, що може бути важким в експлуатації для людей похилого віку чи хворих.

Надійні тонометри від найкращих брендів

Магазин товарів для здоров'я Ozonet представляє автоматичні тонометри від світових виробників з Японії, Швейцарії, Великої Британії, Сінгапуру та Китаю. Так, в асортименті є прилади від Omron. Nissei, Little Doctor, Rossmax, Microlife, AND та інших знаменитих брендів. На сайті Ви знайдете детальну інформацію про кожну модель автоматичного тонометра, а наші консультанти допоможуть підібрати найбільш підходящий варіант для покупця автоматичних вимірювачів тиску. Купити автоматичний тонометр за привабливою ціною з доставкою до Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Житомира, а також будь-якого населеного пункту в Україні дуже просто: достатньо зробити замовлення на сайті нашого інтернет-магазину або замовити зворотний дзвінок, а також придбати тонометр-"автомат" можна в одному з наших магазинів у Києві самостійно. 

З автоматичним тонометром тиск завжди буде під контролем, показники будуть точними, а для проведення замірів тиску достатньо буде просто натиснути на кнопку. Крім того, з таким пристроєм завжди можна вести облік змін показників тиску, що робить моніторинг здоров'я ще зручнішим.

Expand
Collapse