ЕлектрофорезКод товару: 12400
Апарат для гальванізації та електрофорезу ПОТОК-01М

Апарат для гальванізації та електрофорезу ПОТОК-01М

Апарат для гальванізації та електрофорезу ПОТОК-01М призначено для впливу постійним струмом на організм людини з лікувальною та профілактичною метою, а також для проведення лікарського електрофорезу в умовах клініки і стаціонару.Максимальний струм у ланцюзі пацієнта при навантаженні 500 Ом - 50±5Ом;Коефіцієнт пульсації струму за будь-якого значення..

6 143 грн

 1

Код товару: 12110
ЕЛФОР-ПРОФ Апарат для гальванізації та лікарського електрофорезу

ЕЛФОР-ПРОФ Апарат для гальванізації та лікарського електрофорезу

Відомо, що лікування відбувається швидше, коли ліки доставляються до зони ураження безпосередньо. Особливо це стосується травматичних випадків і захворювань опорно-рухового апарату. Для прискореної терапії та оздоровлення часто рекомендують такий метод фізіотерапії, як електрофорез, в основі якого лежить вплив постійним струмом, силою не вище 50 мА..

7 540 грн

 0

Код товару: 15191
Апарат для гальванізації та електрофорезу Елфор-Плюс

Апарат для гальванізації та електрофорезу Елфор-Плюс

Універсальний апарат для гальванізації та електрофорезу Елфор-Плюс призначений для домашнього використання і являє собою золоту середину між моделями Елфор і Елфор проф. При цьому Елфор-Плюс може працювати з найбільшими електродами - абсолютно без обмежень. Він легко налаштовується і дає змогу значно прискорити відновлювальні процеси в організмі, а..

3 999 грн

 0

Код товару: 10162
ЕЛФОР

ЕЛФОР

Апарат для домашньої фізіотерапії ЕлфорРосійська компанія Невотон розробила компактний апарат для фізіотерапевтичної домашньої терапії Елфор. Апарат зручний для домашнього користування: він малогабаритний, невибагливий у догляді, легкий за вагою, простий у використанні. Прилад можна перемикати в режим гальванізації або електрофорезу.Гальванізація п..

3 095 грн

 1

Код товару: 10769
Електроміостимулятор невотон АК-201

Електроміостимулятор невотон АК-201

АК-201 - Електроміостимулятор низькочастотної імпульсної терапії, гальванізації та електрофорезу у фізіотерапії та косметології портативний. Всього через п'ять тижнів приголомшливо приємних процедур Ви відчуєте себе молодою і повною сил. Вранці Невотон АК-201 дасть змогу підкоригувати зморшки, зняти набряклість і надати шкірі свіжий, відпочили..

2 220 грн

 0

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Електрофорез

Електрофорез: лікувальна сила іонів

Результативність лікувальних препаратів безпосередньо залежить від швидкості потрапляння ліків до цільової ділянки, тобто до хворого органу. Популярний метод перорального або ін'єкційного введення препарату не завжди забезпечує швидку доставку лікарського складу до вогнища запалення. Річ у тім, що традиційним способам прийняття фармпрепаратів притаманна низка недоліків: хімічні властивості препарату можуть змінитися в шлунково-кишковому тракті, можливий побічний ефект на інші органи, повільний час дії.

На відміну від уколів, таблеток і навіть мазей, електрофорез сприяє моментальній доставці діючої речовини у вигляді іонів прямо до місця, де відбуваються патологічні процеси. Тому така терапія називається іонофорезом, а відповідно до полярності електрода, розрізняють катафорез і анафорез.

Доведена біофізиками методика актуальна у фізіотерапії та рекомендується за широкого спектра захворювань. Проходити сеанси іонофорезу можна як у клінічних умовах, так і вдома, використовуючи власний апарат для електрофорезу компактних розмірів.

Комплексна дія фізіопроцедур

Як ефективний терапевтичний засіб, лікування іонами призначають у разі захворювань, що супроводжуються запаленнями, деструктивними процесами в тканинах, больовими синдромами. Іонофорез достовірно лікує проблеми всіх відділів організму:

 • ЛОР-захворювання
 • Дихальні шляхи
 • Шлунково-кишковий тракт
 • Серце і судини
 • Сечостатева система
 • Нервова система
 • Кістки та суглоби
 • Шкіра
 • Слизова оболонка рота

Результативній терапії патології сприяє правильний підбір ліків і якісний апарат для електрофорезу.

Домашні апарати для електрофорезу

Процедури іонотерапії корисні як у терапевтичних, так і в косметичних цілях. Якщо відвідувати для цього клініку немає можливості, то для проведення домашніх сеансів можна купити прилад для електрофорезу за вигідною ціною. Популярний пристрій для таких маніпуляцій - апарат Елфор, який стане зручним інструментом для ефективного лікування вдома.

Виробництвом пристосувань для фізіотерапії займається компанія Невотон, що пропонує прилади для всіх вікових категорій і цілей використання, як терапевтичних, так і косметологічних.

Пристрої компактні, не потребують живлення від електромережі, оснащені електродами та виробляють струм із силою не більше 50 мА і напругою до 25 В.

Для догляду за шкірою обличчя косметологи рекомендують апарат-електростимулятор з біполярним електродом. Такий прилад надає низькочастотну імпульсну терапію і ефективно прибирає косметичні дефекти:

 • пігментні плями
 • сухість
 • мімічні зморшки
 • закупореність пор
 • втрата пружності
 • синці під очима
 • порушення роботи сальних залоз
 • наявність рубців

Для людей з проблемною шкірою такий прилад стане розв'язанням питання вугрової висипки.

Правила експлуатації апарату для електрофорезу

Пристрій медичного призначення вимагає уважного ставлення і дотримання техніки безпеки. Як правило, для проведення сеансу підкладка електрода просочується ліками і накладається на цільову ділянку. Такий спосіб введення фармакопрепаратів також називається гальванічним або черезшкірним.

За походженням препарати можуть бути фармакологічні та натуральні, як бішофіт, наприклад. Залежно від полярності діючих речовин, ліки наносять на анод або на катод. Негативні йодиди, броміди або кислоти вводяться з катода, тоді як катіони магнію, калію, кальцію вводяться завдяки аноду. Речовини, як гумізоль або бішофіт, є біполярними та сумісними з різними електродами.

Тому перш ніж купити апарат для електрофорезу, варто порадитися з компетентним фізіотерапевтом і ознайомитися з низкою протипоказань до терапії іонами.

ПРОФЕСІЙНА ФІЗІОТЕРАПІЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Проблеми зі здоров'ям як у дорослих, так і в дітей зможе вирішити правильно призначена електрофоретична терапія. Цей метод лікування універсальний, має мінімум побічних ефектів і вирізняється швидкодією. Активні іони діючої речовини проникають крізь шкіру і м'які тканини, забезпечуючи гуморальний і нервово-рефлекторний вплив. У результаті необхідна доза активного препарату накопичується в зоні патології і відразу взаємодіє з тканинами.

Кваліфікований лікар підкаже необхідні ліки, спосіб застосування, тривалість і кратність процедур, а для виконання рекомендацій є сенс купити апарат для домашнього електрофорезу Елфор у Києві або зробивши замовлення з будь-якого населеного пункту України.

Expand
Collapse