Безконтактні термометриКод товару: 17457
Термометр інфрачервоний безконтактний MDI901
-5%

Термометр інфрачервоний безконтактний MDI901

Безконтактний термометр Heaco MDI-901 створений спеціально для вимірювання температури тіла. Максимальна точність досягається при вимірах у вушній раковині. Проте інфрачервоний термометр Heaco MDI-901 відмінно підходить для вимірювання температури тіла і через лобову частку. Також з його допомогою можна швидко виміряти температуру рідини (наприклад..

921 грн 969 грн

 2

Код товару: 18395
Інфрачервоний медичний термометр - пірометр W366

Інфрачервоний медичний термометр - пірометр W366

Медичний термометр інфрачервоний W366 - безконтактний пірометр (дистанційний градусник) для дітей і дорослих, призначений для швидкого і точного вимірювання температури тіла 32 ~ 43 ° С на відстані.Переваги та особливості:діапазон температур 32 ~ 43 ° Сшвидкий час відгуку - 1 секунда2 режими: вимірювання температури чола і вухазвукова сигналізаціяк..

720 грн

 0

Код товару: 17439
Термометр інфрачервоний безконтактний B.Well WF-5000

Термометр інфрачервоний безконтактний B.Well WF-5000

WF-5000 - професійний інфрачервоний термометр, володіє кращими технологіями для швидкого, комфортного та точного вимірювання!Точний: будьте впевнені, його результатами вимірювання можна довіряти.Швидкий: економте час, вимірюючи температуру від 1 секунди.Комфортний: вимірює температуру без дотику.Універсальний: використовуйте WF-5000 замість декільк..

1 199 грн

 0

Код товару: 17224
Термометр безконтактний Oromed ORO-T 30 BABY

Термометр безконтактний Oromed ORO-T 30 BABY

Інфрачервоний термометр HI-TECH MEDICAL ORO-T30 BABY призначений для вимірювання температури тіла або обраної поверхні з використанням технології інфрачервоного випромінювання. Інфрачервоний термометр не є інвазивним, тому його простіше і зручніше у використанні, ніж традиційні пероральні, плечові, ректальні або вушні термометри. Це фактично безкон..

2 065 грн

 0

Код товару: 17225
Термометр безконтактний Oromed ORO-T 60 PERFECT

Термометр безконтактний Oromed ORO-T 60 PERFECT

Інфрачервоний термометр Oromed ORO-T60 PERFECT призначений для вимірювання температури тіла або обраної поверхні з використанням технології інфрачервоного випромінювання. Інфрачервоний термометр не є інвазивним, тому він простіше і зручніше у використанні, ніж традиційні пероральні, плечові, ректальні або вушні термометри. Це фактично безконтактний..

2 645 грн

 0

Код товару: 17284
Термометр інфрачервоний безконтактний Basti BST-1
Топ продаж

Термометр інфрачервоний безконтактний Basti BST-1

Термометр інфрачервоний безконтактний Basti BST-1 вимірює температуру тіла, предметів, рідин, повітря в приміщенніОсобливості:Можливість безконтактного вимірювання температури тіла, предметів, рідин, повітря в приміщенніНа корпусі термометра для перемикання режимів вимірювання тіло / об'єкт виведена окрема кнопкаМожливість калібрування термометраМо..

650 грн

 12

Код товару: 17283
Термометр інфрачервоний безконтактний Babyly BLIR-3

Термометр інфрачервоний безконтактний Babyly BLIR-3

Термометр інфрачервоний безконтактний Babyly BLIR-3 вимірює температуру тіла, предметів, рідин, повітря в приміщенні.Особливості термометра:Можливість безконтактного вимірювання температури тіла, предметів, рідин, повітря в приміщенніНа корпусі термометра для перемикання режимів вимірювання тіло / об'єкт виведена окрема кнопкаМожливість калібруванн..

590 грн

 0

Код товару: 17282
Термометр інфрачервоний безконтактний Cofoe HTD8818D

Термометр інфрачервоний безконтактний Cofoe HTD8818D

Термометр інфрачервоний безконтактний Cofoe HTD8818D має можливість безконтактного вимірювання температури тіла, предметів, рідин, повітря в приміщенні.Особливості термометра:Безконтактне вимірювання температури тіла, предметів, рідин, повітря в приміщенні;На корпусі термометра для перемикання режимів вимірювання тіло / об'єкт виведена окрема кнопк..

590 грн

 0

Код товару: 17287
Термометр інфрачервоний Babyly BLIR-1

Термометр інфрачервоний Babyly BLIR-1

Термометр інфрачервоний Babyly BLIR-1Особливості:На відміну від інших моделей цей термометр може працювати і як вушної, і як лобовий. Вимірювання в вусі вважається одним з найбільш точнихДаний термометр гранично простий в управлінні - на корпусі лише одна кнопка, за допомогою якої робляться заміри. Пристрій ідеально підійде для бабусь і дідусів, то..

500 грн

 0

Код товару: 17286
Термометр інфрачервоний безконтактний DM-300

Термометр інфрачервоний безконтактний DM-300

Безконтактний термометр DM-300 є професійним і на 100% безпечним пристроєм для безконтактного вимірювання температури тіла, а також інших поверхонь, таких як температура навколишнього середовища, продукти харчування, напої, вода і т.д. За допомогою безконтактного термометра DM-300 вимір температури здійснюється дуже швидко і безконтактно, для вимір..

9 675 грн

 0

Код товару: 11106
Електронний лобовий термометр Omron Gentle Temp 720

Електронний лобовий термометр Omron Gentle Temp 720

Ефективне вимірювання температури тіла є найбільш важливим елементом сучасних систем контролю за хворобами.OMRON представляє лобовий термометр Omron Gentle Temp 720.Він використовує високоточну технологію і включає в себе деякі оновлені функції, в тому числі вимірювання температури протягом 1 секунди, вибір шкали вимірювання за Цельсієм / Фаренгейт..

1 506 грн

 0

Код товару: 11274
Електронний термометр Omron Gentle Temp 521

Електронний термометр Omron Gentle Temp 521

Інфрачервоний термометр Omron Gentle Temp 521 (Омрон) - це новий надточний, зручний і надійний термометр.Результати вимірювань можна отримати всього за одну секунду, завдяки швидкій інфрачервоній технології. При цьому сам процес вимірювання абсолютно не принесе незручностей вашому малюкові.Новий ергономічний дизайн.Великий РК-дисплей і функція підс..

1 386 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 24 (всього сторінок: 2)

Безконтактні термометри

Одним із найважливіших показників здоров'я людини є нормальна температура тіла 36, 6 градусів. Відхилення температури в більший (менший) бік відображає перебіг певного захворювання, показання градусника дуже важливі для встановлення точного діагнозу. Вони дають змогу виявити хворобу, слугують основним критерієм під час призначення правильного курсу лікування, який необхідно пройти пацієнтові.

Усі ми пам'ятаємо традиційний метод вимірювання температури за допомогою ртутного градусника. Він має характерну особливість, яка негативно впливає на здоров'я людини - це ртуть. Вона міститься всередині, але якщо скляний термометр впаде і розіб'ється, шкідливі пари ртуті можуть призвести до летального результату. Тому, рекомендується застосовувати медичний інфрачервоний термометр.

У яких випадках слід використовувати інфрачервоний градусник?

Не всі діти люблять вимірювати температуру за допомогою ртутного градусника, дехто навіть боїться одного його вигляду і впадає в істерику. Тому батькам часто доводиться вмовляти малюка, щоб він посидів спокійно протягом п'яти хвилин, щоб вміст усередині градусника не розлився назовні. Усі ці моменти завдають дискомфорту дитині та її батькам. Уникнути подібних нюансів дасть змогу інфрачервоний цифровий термометр (пірометр), який має низку переваг:

  • Отримання показників температури за лічені секунди;
  • короткочасний контакт зі шкірою близько скроневої зони (контактний метод);
  • можливість визначення показників за допомогою інфрачервоного променя не доторкаючись до шкіри пацієнта (безконтактний метод);
  • відображення значень температури на широкому дисплеї;
  • результати можна бачити в темному приміщенні (підсвічування дисплея);
  • сигнальне звукове сповіщення результатів;
  • присутність електронної пам'яті даних у пристрої;
  • автоматичне вимкнення приладу.

Безконтактний термометр стане незамінним помічником для визначення температурних показань немовлят і дітей до трьох років.

Щоб уникнути ситуації, коли терміново потрібно виміряти температуру, а прилад перестав працювати, необхідно купити високоякісний безконтактний термометр у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Інфрачервоний прилад можна придбати з доставкою по всій Україні (в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові та інших містах). Ціна на ці градусники Вас приємно порадує. Купуйте високоякісні електронні прилади у нас зі знижкою.

Expand
Collapse