ДозиметриКод товару: 18328
Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА

Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА

Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА - всесвітньо відомий продукт торгової марки ECOTEST, який експортується в більш ніж 70 країн. Свого часу ТЕРРА успішно використовувалася під час миротворчої місії на Близькому Сході. Це професійний дозиметр для здійснення офіційних замірів рівня гамма-фону, бета-забруднення, накопиченої дози і часу її накопичення. Оп..

21 359 грн

 0

Код товару: 18324
Дозиметр гамма-випромінення індивідуальний ДКГ-21 EcotestCARD

Дозиметр гамма-випромінення індивідуальний ДКГ-21 EcotestCARD

Індивідуальний дозиметр для контролю дозового навантаження персоналу. EcotestCARD може використовуватися автономно або в складі автоматизованої системи індивідуального дозиметричного контролю АСІДК-21. Відповідає вимогам міжнародного стандарту ІЕС 61526.Дозиметр дозволяє запам'ятовувати в незалежній пам'яті історію накопичення дози з прив'язкою до ..

16 020 грн

 0

Код товару: 18322
Детектор радіоактивності побутовий Ecotest VIP

Детектор радіоактивності побутовий Ecotest VIP

Детектор радіоактивності призначений для вимірювання іонізуючих випромінювань (радіації) включаючи потужність дози гамма-випромінювання і накопичену дозу гамма-випромінювання. Додатково в дозиметрі реалізовано функції годинника і будильника. Є режим економії батареї (сплячий режим). В дозиметрі програмується значення порогового рівня потужності доз..

13 349 грн

 0

Код товару: 18329
Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА з блютус

Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА з блютус

Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА з блютус - ТОП-продукт торгової марки ECOTEST, який експортується в більш ніж 70 країн. Це професійний дозиметр для здійснення офіційних замірів рівня гамма-фону, бета-забруднення, накопиченої дози і часу її накопичення. Оперативна оцінка гамма-фону здійснюється протягом 10 секунд. За допомогою програми GS Ecotest ре..

23 477 грн

 0

Код товару: 18326
Дозиметр-радіометр побутовий МКС-05 ТЕРРА-П

Дозиметр-радіометр побутовий МКС-05 ТЕРРА-П

Дозиметр-радіометр МКС-05 ТЕРРА-П призначений для вимірювання іонізуючих випромінювань (радіації) включаючи потужність дози гамма-випромінювання і накопичену дозу гамма-випромінювання. Додатково в дозиметрі реалізовано функції годинника і будильника, а також можливість виявлення бета-випромінювання (без його кількісної оцінки). Є режим економії бат..

12 550 грн

 0

Код товару: 18327
Дозиметр-радіометр побутовий МКС-05 ТЕРРА-П+

Дозиметр-радіометр побутовий МКС-05 ТЕРРА-П+

Дозиметр-радіометр МКС-05 Терра-П+ - це надійний дозиметр українського виробництва, що випускається в жовтому корпусі та вимірює кілька величин - потужність дози гамма-випромінювання, накопичену дозу опромінення, і густину потоку бета-випромінювання (ця величина не вимірюється побутовою версією дозиметра цієї ж серії МКС-05 Терра-П). Додатково в пр..

14 819 грн

 0

Код товару: 19124
Дозиметр і нітрат-тестер екотестер 3 Соекс

Дозиметр і нітрат-тестер екотестер 3 Соекс

ТРИ ФУНКЦІЇ ДЛЯ ВАШОЇ БЕЗПЕКИДозиметр: визначає радіацію від будь-яких предметів, продуктів харчування та в повітрі. Режим пошуку: результати вимірювань менше ніж за 1 секунду. Нітратомір: визначає вміст нітратів у свіжих овочах і фруктах.СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ ДОЗИМЕТРАБудматеріали, загальний фон земельних ділянок, будови, ґрунти, всі предмети старови..

3 200 грн

 0

Код товару: 14496
Дозиметр Радіаскан-701

Дозиметр Радіаскан-701

РадіаСкан-701 являє собою вдосконалену модель дозиметра Радіаскан 501. Головною відмінністю є наявність спеціальної шторки на задній стороні корпусу, при відкритті якої можливе вимірювання чутливості потоку бета частинок з високою чутливістю.Індикатор радіоактивності РадіаСкан-701 також обладнаний професійним датчиком Бета 1-1. Чутливість цього дат..

12 204 грн

 0

Код товару: 18176
Дозиметр Соекс 112

Дозиметр Соекс 112

СОЕКС 112 - найкомпактніший побутовий дозиметр в лінійці СОЕКС, має високу точність вимірювань завдяки датчику радіації СБМ 20-1, який дозволяє з високою точністю і швидкістю оцінити радіаційну безпеку оточуючих предметів.СОЕКС 112: міряй, не привертаючи увагиРадіація може підстерігати вас всюди: в будівельному магазині і на овочевому ринку, в пода..

2 100 грн

 0

Код товару: 18177
Ековізор СОЕКС F3

Ековізор СОЕКС F3

Ековізор СОЕКС F3 - дозиметр, нітратомір, оцінка якості водиСОЕКС Ековізор F3 - це продовження легендарного приладу СОЕКС «Екотестер 2 в новому форм-факторі і з додатковими корисними функціями.В наш час, коли турбота про своє здоров'я і близьких виходить на перший план, даний прилад буде незамінний і його актуальність збережеться з роками! СОЕКС Ек..

3 900 грн

 0

Код товару: 13863
Індикатор електромагнітних полів Соекс Импульс

Індикатор електромагнітних полів Соекс Импульс

Індикатор електромагнітного поля СОЕКС Імпульс призначений для виявлення зон з підвищеними електричними і магнітними полями. Імпульс має можливість визначення спрямованості електромагнітного поля.Постійне перебування в зонах з підвищеним електромагнітним випромінюванням негативно впливає на організм, особливо дітей і літніх людей. Часом досить прос..

2 450 грн

 0

Код товару: 18330
Дозиметр-радіометр гамма і бета-випромінювання МКС-АТ6130 Атомтех з пошуковим режимом

Дозиметр-радіометр гамма і бета-випромінювання МКС-АТ6130 Атомтех з пошуковим ре

Професійний портативний дозиметр (радіометр), призначений для вимірювання потужності дози та накопиченої дози рентгенівського і гамма-випромінювання, а також для вимірювання щільності потоку бета-частинок (бета-випромінювання). У пошуковому режимі вимірює швидкість рахунки в імп / с. Енергетичний діапазон від 20 кеВ (рентгенівське випромінювання), ..

29 700 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 27 (всього сторінок: 3)

Дозиметри

Купуємо дозиметр - що необхідно знати?

Отже, давайте розберемося, що таке дозиметр? За даними Вікіпедії, дозиметр - це прилад для вимірювання експозиційної дози, керми фотонного випромінювання, поглинутої дози та еквівалентної дози фотонного або нейтронного випромінювання, а також вимірювання потужності перерахованих величин. Процес вимірювання називається дозиметрією.

Дозиметри застосовуються в дуже різноманітних сферах, але найчастіше трапляються побутові дозиметри, які насамперед призначені для забезпечення особистої радіаційної безпеки. Давно не секрет, що радіацію неможливо відчути або побачити, і дізнатися ступінь забруднення поверхні або предметів, які нас цікавлять, можна, зробивши виміри сучасним дозиметром.

Дозиметр допоможе нам не тільки визначити наявність радіонуклідів в овочах і фруктах або в будматеріалах і меблях, а також з високою точністю визначити наявність гамма- і бета-частинок за допомогою лічильника Гейгера-Мюллера. Кожна зміна побутового дозиметра супроводжується звуковим сигналом і числовим показником на екрані приладу. Що вищий рівень радіаційного забруднення, то частіше прилад подаватиме звуковий або візуальний сигнал.

Часто побутові дозиметри працюють у двох основних режимах, таких як - радіометр і дозиметр. Діапазон вимірювання таких пристроїв йде приблизно від 10 до 10000 мікрорентгенів на годину. Живлення забезпечується від акумуляторів або ж батарейок, а тривалість роботи може коливатися від кількох годин до кількох місяців.

У мережі магазинів OZONET можна знайти сучасні та недорогі моделі, за допомогою яких ми зможемо виміряти альфа-, бета-, гамма- і ще цілої низки інших випромінювань. Важливо розуміти, що побутові портативні вимірювачі являють собою досить компактні, зручні та легкі пристосування, вага часто не перевищує 500 грамів. Результати вимірювань таких приладів надходять до нього у вигляді графічної або ж цифрової форми, і в багатьох моделях можуть передаватися до комп'ютера через шнурок з USB конектором, завдяки чому ми бачимо найдокладнішу інформацію про результати проведених замірів.

Тож, як ми бачимо, дозиметр буде корисним і тим, хто вирішив побудувати власний будинок, придбати автомобіль або перевірити рівень радіації місця роботи/відпочинку.

Купити дозиметр дуже просто: достатньо вибрати вподобану модель, натиснути кнопку "купити" й оформити ваше замовлення. Найближчим часом наші менеджери зв'яжуться з вами і відправлять дозиметр у будь-яку точку України, а кур'єри доставлять за вказаною адресою в Києві. Приємних і безпечних вам вимірювань!

Expand
Collapse