БіотуалетиКод товару: 12409
Біотуалет Avial DeLux

Біотуалет Avial DeLux

Біотуалет DeLux - нова сучасна модель біотуалету, яка розроблена з урахуванням досвіду експлуатації а також з урахуванням побажань клієнтів щодо поліпшення якості у зручності моделі. можна сміливо назвати моделлю завтрашнього дня. Переваги цього біотуалету:висота біотуалету збільшена на 4 см, що робить його більш зручним у використанніпередбачено м..

5 736 грн

 0

Код товару: 14506
Біотуалет касетний 3622 Avial 25 л

Біотуалет касетний 3622 Avial 25 л

Касетний біотуалет отримав свою назву завдяки використанню автономного приймального бака, який легко витягується, транспортується, зливається. Обсяг приймального бака касетного біотуалету 25 літрів. Це найоптимальніший варіант для використання на дачі.Сам касетний біотуалет складається з нижнього відсіку, де поміщається приймальний бак. З лицьового..

13 261 грн

 0

Код товару: 12130
Біотуалет Porta Potti Qube 145

Біотуалет Porta Potti Qube 145

Це одна із самих економічних моделей біотуалетів Thetford. Біотуалет Порта Потті 145 з ручним змивом, вбудованим замком і зручною виїмкою для відкривання кришки. Біотуалет оснащений зручною ручкою зливного бака, що спрощує його транспортування. Porta Potti 145 практичного сірого кольору має компактні розміри. Біотуалет Porta Potti складається з дво..

4 875 грн

 0

Код товару: 12134
Біотуалет Porta Potti Qube 165

Біотуалет Porta Potti Qube 165

Портативний біотуалет Porta Potti - ідеальне рішення там, де немає можливості користуватися стаціонарним санвузлом. Він об'єднав в собі якість,надійність, зручність і функціональність. Пристрій легко збирається, очищається і миється. Має компактні розміри і великий контейнер для збору нечистот, а також місткий зливний бачок.Конструкція біотуалету п..

4 500 грн

 0

Код товару: 12132
Біотуалет Porta Potti Qube 165 Люкс

Біотуалет Porta Potti Qube 165 Люкс

Преміум-серія біотуалету Porta Potti Qube 165 Lux з містким нижнім баком і індикатором заповнення. У комплекті з біотуалетом йде два зразка рідини для верхнього і нижнього бака на одну заправку. Дана модель підходить для всієї родини.Ця модель біотуалету голландського виробництва - легка, компактна, зручна в експлуатації використовується, в основно..

4 600 грн

 0

Код товару: 12133
Біотуалет Porta Potti Qube 365 білий

Біотуалет Porta Potti Qube 365 білий

Біотуалет Porta Potti Qube 365 - місткий біотуалет зі зручною кришкою і індикатором заповнення. Наявність індикатора вчасно підказує, коли потрібно мити біотуалет - у міру наповнення нижнього бака індикатор змінюється з зеленого на червоний. Для змиву передбачений ручний насос. Спеціальна виїмка дозволяє гігієнічно і без зусиль відкривати кришку, а..

7 200 грн

 0

Код товару: 12129
Біотуалет Thetford Porta Potti Excellence білий

Біотуалет Thetford Porta Potti Excellence білий

Біотуалет Thetford Porta Potti Excellence - біотуалет білосніжного кольору зі збільшеною висотою сидіння, овальною формою корпусу і індикаторами заповнення. Наочний індикатор наповнення нижнього бака змінює колір із зеленого на червоний, сповіщаючи таким чином про необхідність очистити бак. Індикатор наповнення верхнього бака розташований в спеціал..

9 780 грн

 0

Код товару: 12416
Біотуалет Avial PT10

Біотуалет Avial PT10

Базова модель серії СНН, недорога, легка і зручна. Найбільшим успіхом користується у пенсіонерів, в сім'ях з 2х-3х чоловік, а також серед людей, чия робота не дозволяє залишати робоче місце на тривалий час (пункти обміну валюти, автозаправки, будівельні ділянки, торгові намети і т.д).Переваги:Суцільнолита конструкція бачків (без швів) з дуже міцног..

1 536 грн

 0

Код товару: 12411
Біотуалет Avial PT12-AH (DTW 02B)

Біотуалет Avial PT12-AH (DTW 02B)

Компактна, зручна і легка модель, в якій є весь набір потрібних функцій. Гідно оцінять цю модель любителі активного відпочинку. Її можна брати в походи, використовувати на яхтах, в кемпінгах. Цей біотуалет відмінно підійде для дітей (відповідна висота і габарити). Така опція як індикатор наповнення приймального бака робить обслуговування біотуалету..

1 938 грн

 0

Код товару: 14505
Біотуалет Avial PT15A

Біотуалет Avial PT15A

Для зручності експлуатації в нижньому баку є індикатор заповнення, і клапан надлишкового тиску. Це значно спрощує його експлуатацію.Найбільшим успіхом користується в родинах із двох - трьох осіб. Час заповнення бака при експлуатації сім'єю з трьох чоловік - приблизно 7 днів (близько 50 використань).Переваги:Суцільнолита конструкція бачків (без швів..

1 869 грн

 0

Код товару: 14503
Біотуалет Avial PT20

Біотуалет Avial PT20

Найбільшим успіхом користується в родинах із двох - трьох осіб. Час заповнення бака при експлуатації сім'єю з трьох чоловік - приблизно 7 днів (близько 50 використань).Переваги:Суцільнолита конструкція бачків (без швів) з дуже міцного пластику, дозволяє використовувати біотуалет в будь-яких умовах.Засувка нижнього бака виконана з металу, на відміну..

1 765 грн

 0

Код товару: 12417
Біотуалет Avial PT20A

Біотуалет Avial PT20A

Новий різновид біотуалету РТ20. Для зручності експлуатації в нижньому баку є індикатор заповнення, і клапан надлишкового тиску. Це значно спрощує його експлуатацію.Найбільшим успіхом користується в родинах із двох - трьох осіб. Час заповнення бака при експлуатації сім'єю з трьох чоловік - приблизно 7 днів (близько 50 використань).Переваги:Суцільнол..

1 945 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 22 (всього сторінок: 2)