ФігуриКод товару: 13021
Соляна лампа Ангел 3,5 кг

Соляна лампа Ангел 3,5 кг

Соляний світильник "Ангел" від виробника Планета солі - природний іонізатор повітря і гармонизатор енергії у Вашому домі. Соляні лампи в керамічному підставі найбільш сильно іонізують повітря, складаються з керамічних ваз різних форм і розмірів, наповнені дрібними шматочками кам'яної солі, саме вони надають позитивний ефект. Керамічні світильники б..

245 грн

 0

Код товару: 13003
Соляна лампа Биття серце 3 кг

Соляна лампа Биття серце 3 кг

Соляний світильник "Биття сердець" від виробника «Планета солі» - природний гідроаероіонізатори атмосфери і гармонізатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогенової лампою;в ході випаро..

238 грн

 0

Код товару: 13040
Соляна лампа Будиночок 4,2 кг

Соляна лампа Будиночок 4,2 кг

Соляний світильник "Будиночок" від виробника Планета солі - природний іонізатор повітря і гармонизатор енергії у Вашому домі. Соляні лампи в керамічному підставі найбільш сильно іонізують повітря, складаються з керамічних ваз різних форм і розмірів, наповнені дрібними шматочками кам'яної солі, саме вони надають позитивний ефект. Керамічні світильни..

252 грн

 0

Код товару: 13011
Соляна лампа Гора мала 1,5 кг

Соляна лампа Гора мала 1,5 кг

Соляний світильник "Гора мала" від виробника Планета солі - природний гідроаероіонізатори атмосфери і гармонизатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогенової лампою;в ході випаровуванн..

168 грн

 0

Код товару: 13010
Соляна лампа Гора середня 2,6 кг

Соляна лампа Гора середня 2,6 кг

Соляний світильник "Гора середня" від виробника Планета солі - природний гідроаероіонізатори атмосфери і гармонизатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогенової лампою;в ході випаровув..

210 грн

 0

Код товару: 13039
Соляна лампа Далматинці 4,2 кг

Соляна лампа Далматинці 4,2 кг

Соляний світильник "Далматинці" від виробника Планета солі - природний гідроаероіонізатори атмосфери і гармонизатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогенової лампою;в ході випаровуван..

252 грн

 0

Код товару: 13027
Соляна лампа Дерево 3 кг

Соляна лампа Дерево 3 кг

Соляний світильник "Дерево" від виробника Планета солі - природний іонізатор повітря і гармонизатор енергії у Вашому домі. Соляні лампи в керамічному підставі найбільш сильно іонізують повітря, складаються з керамічних ваз різних форм і розмірів, наповнені дрібними шматочками кам'яної солі, саме вони надають позитивний ефект. Керамічні світильники ..

245 грн

 0

Код товару: 13026
Соляна лампа Дерево грошове 3 кг

Соляна лампа Дерево грошове 3 кг

Соляний світильник "Дерево грошове" від виробника Планета солі - природний іонізатор повітря і гармонизатор енергії у Вашому домі. Соляні лампи в керамічному підставі найбільш сильно іонізують повітря, складаються з керамічних ваз різних форм і розмірів, наповнені дрібними шматочками кам'яної солі, саме вони надають позитивний ефект. Керамічні світ..

245 грн

 0

Код товару: 13017
Соляна лампа Елегант 3,5 кг

Соляна лампа Елегант 3,5 кг

Соляний світильник "Елегант" від виробника Планета солі - природний гідроаероіонізатори атмосфери і гармонизатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогенової лампою;в ході випаровування ..

210 грн

 0

Код товару: 13001
Соляна лампа Жирафик 3,5 кг

Соляна лампа Жирафик 3,5 кг

Соляний світильник "Жирафик" від виробника «Планета солі» - природний гідроаероіонізатор атмосфери і гармонізатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогеновою лампою;в ході випаровування..

245 грн

 0

Код товару: 13037
Соляна лампа Заєць малий 3,5 кг

Соляна лампа Заєць малий 3,5 кг

Соляний світильник "Заєць малий" від виробника Планета солі - природний гідроаероіонізатори атмосфери і гармонизатор енергії у Вашому домі.Дія:комбінація солі і джерела світла в соляній лампі породжує виникнення аніонів;сіль - поглинає водяні пари, які моментально випаровуються, завдяки значній кількості тепла з галогенової лампою;в ході випаровува..

238 грн

 0

Код товару: 13032
Соляна лампа Кіт 4,2 кг

Соляна лампа Кіт 4,2 кг

Соляний світильник "Кот" від виробника Планета солі - природний іонізатор повітря і гармонизатор енергії у Вашому домі. Соляні лампи в керамічному підставі найбільш сильно іонізують повітря, складаються з керамічних ваз різних форм і розмірів, наповнені дрібними шматочками кам'яної солі, саме вони надають позитивний ефект. Керамічні світильники біл..

252 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 54 (всього сторінок: 5)