СтетоскопиКод товару: 17295
Стетоскоп Раппопорта MSTET

Стетоскоп Раппопорта MSTET

Багатофункціональний стетоскоп РаппапортаОсобливості:Багатофункціональний стетоскоп з двосторонньою голівкою.Двостороння металева головка з великою і малою діафрагмами виробляють чіткий і чистий звук.Діафрагми оснащені пластиковими мембранами.Міцні, еластичні звукопровідні трубки з посиленими стінками виконані з якісного полівінілхлориду.Бінауральн..

599 грн

 0

Код товару: 17294
Стетоскоп з односторонньою головкою SBHS-А

Стетоскоп з односторонньою головкою SBHS-А

Стетоскоп з односторонньою головкоюОсобливості:Компактний і легкий стетоскоп.Головка з великою діафрагмою виробляє чіткий і чистий звук.Діафрагма оснащена пластиковою мембраною.Діаметр односторонньої мембрани складає 35 мм.Міцні, еластичні звукопровідні трубки виконані з якісного полівінілхлориду.Пластикові вушні оливи.Технічні характеристики:Часто..

249 грн

 0

Код товару: 10971
Акушерський фонендоскоп LD Prof-IV

Акушерський фонендоскоп LD Prof-IV

Призначений для вислуховування плода в період внутрішньоутробного розвитку і має прекрасну акустичну чутливість.Рекомендований для використання акушерами.Конусоподібна одностороння голівка з легкого металу з пластиковим дзвоном.Подовжений відкритий дзвін - діаметр акустичного контуру 25 мм.Діафрагма забезпечена пластиковою мембраною.Бінуарні хромов..

159 грн

 0

Код товару: 10871
Двоголовий стетоскоп LD Prof-1

Двоголовий стетоскоп LD Prof-1

Компактний і легкий стетоскоп.Хороший вибір як для середнього медичного персоналу, так і для лікарів.Легка двостороння головка з міцного алюмінію з великою діафрагмою і відкритим дзвоном.Діафрагма з пластиковою мембраною.Дзвін головки має гумову прокладку для поліпшення акустики.Міцна одинарна звукопровідна трубка.Простий і зручний механізм перемик..

133 грн

 0

Код товару: 10970
Неонатальний стетофонендоскоп LD Prof-3

Неонатальний стетофонендоскоп LD Prof-3

Забезпечує відмінні акустичні показники при прослуховуванні новонароджених і немовлят.Рекомендований для використання лікарями та медичними сестрами.Двостороння головка з легкого металу зі зменшеною діафрагмою і зменшеним дзвоном.Діафрагма дитячого розміру (18 мм.) З пластиковою мембраною.Відкритий дзвін з антіхолодовим кільцем.Зручний поворотний м..

159 грн

 0

Код товару: 10972
Односторонній стетоскоп Little Doctor LD Prof-Plus

Односторонній стетоскоп Little Doctor LD Prof-Plus

Компактний і легкий фонендоскоп.Оптимальний вибір для прослуховування тонів Короткова.Легка головка з міцного алюмінію з великою діафрагмою.Діафрагма з пластиковою мембраною.Міцна одинарна Звукопровідна трубка.Бінуарні хромовані металеві трубки з зовнішньою пружиною.Пластикові наконечники для вух...

110 грн

 0

Код товару: 10969
Педіатричний стетоскоп Little Doctor LD Prof-2

Педіатричний стетоскоп Little Doctor LD Prof-2

Компактний і легкий педіатричний стетоскоп.Хороший вибір як для середнього медичного персоналу, так і для лікарів.Легка двостороння головка з міцного алюмінію з діафрагмою малого діаметра і малим відкритим дзвоном.Діафрагма забезпечена пластиковою мембраною.Дзвін головки має гумову прокладку для поліпшення акустики.Міцна одинарна звукопровідна труб..

159 грн

 0

Код товару: 10872
Стетоскоп Little Doctor Special SLDE тип Раппапорта

Стетоскоп Little Doctor Special SLDE тип Раппапорта

Багатофункціональний високоякісний стетоскоп типу SPRAGUE RAPPAPORT.Спеціальна комплектація забезпечує 5 робочих комбінацій стетоскопа від звичайного до педіатричного.Виготовлена по спеціальному дизайну двостороння металева головка з великою та малою (дитячою) діафрагмами.Кожна діафрагма оздоблена прозорою пластиковою мембраною.Конструктивна особли..

308 грн

 0

Код товару: 15012
Стетоскоп MDF Cardio-X 797X

Стетоскоп MDF Cardio-X 797X

MDF Cardio-X 797X - це сучасний кардіологічний стетофонендоскоп, який розроблений за спеціальною інноваційною технологією з Х-образною конструкцією трубки з подвійним просвітом, що виключає тертя, яке може викликати акустичні перешкоди.Даний стетоскоп гарантує якісне точне прослуховування звуків і шумів.Стетофонендоскоп 797X універсальний тим, що у..

0 грн

 0

Код товару: 15013
Стетоскоп MDF Classic Cardiology Gold 797К

Стетоскоп MDF Classic Cardiology Gold 797К

MDF 797 - це кардіологічний стетофонендоскоп з поліпшеними частотними характеристиками. Завдяки наявності глибокого конусообразного дзвона і ультрачутливої діафрагми даний стетоскоп визначає весь діапазон частот, необхідних кардіологу.Прилад зроблений з якісних і безпечних матеріалів, які характеризуються своєю довговічністю. Краї дзвона містять сп..

0 грн

 0

Код товару: 14649
Стетоскоп з двосторонньою головкою BK3012 Люкс

Стетоскоп з двосторонньою головкою BK3012 Люкс

Стетоскоп з двосторонньою алюмінієвою головкою ВК 3012 ЛЮКС призначений для прослуховування внутрішніх органів, в тому числі тонів серця і легенів.Стетоскоп ВК 3012 ЛЮКС має легку алюмінієву подвійну головку і хромовані вушні трубки з внутрішньою пружиною. Цілісна Y-проводяща потовщена полівінілхлоридна трубка забезпечує якісну передачу звуку.Фонен..

122 грн

 0

Код товару: 12054
Стетоскоп з двосторонньою головкою Dr. Frei S-20

Стетоскоп з двосторонньою головкою Dr. Frei S-20

Стетоскоп Dr.Frei S-20 призначений для прослуховування різних тонів серця, легенів та інших органів.Головка стетоскопа - двостороння, полегшена (з алюмінію).Ергономічні та зручні вушні оливи з м'якого матеріалу з лійкою конічної форми.Міцні хромовані бінауральні вушні трубки з зовнішньою пружиною.«Y-подібна» трубка - суцільнолита звукопровідна PVC...

163 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 27 (всього сторінок: 3)