Ультразвукові інгаляториКод товару: 19253
МЕШ інгалятор (небулайзер) Heaco NE-M01
-5%

МЕШ інгалятор (небулайзер) Heaco NE-M01

NE-M01 — це ультразвуковий (МЕШ) інгалятор, який розпорошує ліки у формі туману мікроскопічних крапель, які можуть легко вдихатися в дихальні шляхи для досягнення максимального терапевтичного ефекту у разі респіраторних захворювань. МЕШ-технологія — це вібрація особливої мембрани з мікроскопічними отворами, проходячи крізь які, лікарський засіб пер..

1 424 грн 1 499 грн

 2

Код товару: 19477
Інгалятор (небулайзер) МЕШ ультразвуковий OROMED ORO-MESH

Інгалятор (небулайзер) МЕШ ультразвуковий OROMED ORO-MESH

Компактний і тихий сітчато-мембранний інгалятор.Відмінно працює як портативний пристрій і є найменшим інгалятором.Великий обсяг розпилювача - 8 мл.Індикатор живлення і індикатор низького заряду батареїКишеньковий розмір дозволяє зручно транспортувати.На відміну від звичайного ультразвукового інгалятора, в інгаляторах MESH технології можна використо..

2 825 грн

 0

Код товару: 10344
Інгалятор ультразвуковий Little Doctor LD-250U

Інгалятор ультразвуковий Little Doctor LD-250U

Ультразвуковий інгалятор для використання вдома і в клініці. Високопродуктивний і безшумний. 3 інгаляційні маски в комплекті: доросла, велика дитяча і мала дитяча. Електронний датчик рівня води забезпечує безпеку використання приладу. Резервуар для інгаляційного розчину об'ємом 12 мл. Нова конструкція трубок з фіксацією положення.Особливості:Продук..

1 880 грн

 12

Код товару: 11104
Інгалятор ультразвуковий, електронно-сітчастий Omron NE-U22-E MicroAir

Інгалятор ультразвуковий, електронно-сітчастий Omron NE-U22-E MicroAir

Небулайзер NE-U22 Micro AIRCompact найменша модель інгалятора. Ефективно лікує патології дихальної системи. Абсолютно безшумний, забезпечує максимальне проникнення ліків в нижні відділи легенів.Електронно-сітчастий інгалятор: в чому плюси Інгалятор оснащений інноваційної МЕШ-технологією. Ультразвукові хвилі не розщеплюють препарати.Штовхаючи лікарс..

4 869 грн

 10

Код товару: 12631
Інгалятор Omron MicroAIR U100

Інгалятор Omron MicroAIR U100

Портативний небулайзер U 100. Призначений для проведення інгаляційних лікувальних процедур для людей з захворюваннями дихальних шляхів і контролю астми.МЕШ - інгалятор U 100 дуже зручний у використанні. Він компактний, легкий і поміститься навіть у невеликій дамській сумочці ( висота-13 см., вага - 200 г.) або в портфелі, ви можете взяти його з соб..

6 298 грн

 0

Код товару: 18049
Інгалятор ультразвуковий OMRON NE-U780 (NЕ-U780-Е)

Інгалятор ультразвуковий OMRON NE-U780 (NЕ-U780-Е)

Цей прилад призначений як для використання в медичних установах, наприклад, лікарнях, клініках і кабінетах лікарів, так і для домашнього використання під чуйним керівництвом кваліфікованого медика.Характеристики приладу:Гладка форма для легкого очищення. Основний блок легко очищається і дезінфікується завдяки перемикачів мембранного типу і повітрян..

86 283 грн

 0

Код товару: 10342
Інгалятор ультразвуковий Little Doctor LD-207U

Інгалятор ультразвуковий Little Doctor LD-207U

Ультразвуковий МЕШ-інгалятор LD-207U - це інгалятор, в якому використана новітня технологія отримання аерозолю: за допомогою сітчастої мембрани і ультразвуку низької частоти. Інгалятор призначений для лікування і профілактики захворювань дихальних шляхів та легень аерозолями водних розчинів лікарських засобів.МЕШ-інгалятор LD-207U відповідає всім в..

2 088 грн

 1

Код товару: 17762
Інгалятор ультразвуковий AND UN-231

Інгалятор ультразвуковий AND UN-231

Компактний і легкий ультразвуковий інгалятор AND UN-231 призначений для лікування і профілактики гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів (нежиті, запалення піднебінних мигдалин, запалення слизової оболонки глотки, бронхіту, запалення легенів), а також попередження та усунення нападів бронхіальної астми. Дія приладу заснована на використанн..

1 900 грн

 0

Код товару: 17764
Інгалятор ультразвуковий AND UN-232

Інгалятор ультразвуковий AND UN-232

Ультразвуковий інгалятор AND UN-232 з функцією підігріву аерозолю призначений для профілактики захворювань дихальних шляхів і легенів, зниження болю і дискомфорту при запаленні горла і нежиті аерозолями водних розчинів.Використовуйте цей прилад в разі виникнення таких симптомів:нежиті і закладеності носа при застуді і алергічних реакціях,першіння в..

3 086 грн

 0

Код товару: 17639
Інгалятор ультразвуковий Біомед 402В

Інгалятор ультразвуковий Біомед 402В

Інгалятор ультразвуковий БІОМЕД 402В призначений для розпилення лікарських препаратів і їх доставки в дихальні шляхи хворих з бронхолегеневими захворюваннями з метою ефективного лікування і реабілітації на всіх етапах надання медичної допомоги.Призначений для використання в лікувально-профілактичних установах різних рівнів, таких як поліклініки, ст..

2 460 грн

 0

Код товару: 17640
Інгалятор ультразвуковий Біомед 402С

Інгалятор ультразвуковий Біомед 402С

Інгалятор ультразвуковий БІОМЕД 402C призначений для розпилення лікарських препаратів і їх доставки в дихальні шляхи хворих з бронхолегеневими захворюваннями з метою ефективного лікування і реабілітації на всіх етапах надання медичної допомоги.Інгалятор ультразвуковий БІОМЕД 402C призначений для використання в лікувально-профілактичних установах рі..

3 090 грн

 0

Код товару: 17763
Інгалятор ультразвуковий МЕШ AND UN-233

Інгалятор ультразвуковий МЕШ AND UN-233

Портативний і легкий небулайзер з MESH-технологією, МЕШ небулайзер AND UN-233 призначений для лікування гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів у дорослих і дітей.Принцип дії інгалятора з MESH-технологією AND UN-233 заснований на інноваційній технології розпилення ліки з використанням сітки-мембрани. Перевага такої технології полягає в том..

3 449 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 13 (всього сторінок: 2)

Ультразвукові інгалятори

Ультразвук проти респіраторних хвороб

Методи лікування хвороб дихальних шляхів значно вдосконалилися, і тепер на заміну таблеткам, картопляним інгаляціям і сиропам прийшов ультразвуковий інгалятор, що збільшує ефективність терапії в рази. Небулайзер перетворює лікарську суспензію на дрібнодисперсний туман, що сприяє швидкому доставленню активних речовин до вогнищ запалення. Як результат - прискорене придушення запальних процесів, відхаркування, регенерація епітелію дихальних шляхів.

Небулайзер, що працює на ультразвуку, рекомендований пульмонологами, як високоефективний засіб від застудних захворювань. Особливо часто призначають інгаляції маленьким дітям через те, що фармпрепарати у вигляді таблеток їм не підходять, до того ж дитячий імунітет ще недостатньо зміцнілий для атаки вірусів або антибіотиків.

Ультразвуковий інгалятор: призначення та характеристики

Будучи модернізованою версією компресорного небулайзера, інгалятор ультразвуковий має порівняно високу продуктивність і низький рівень шуму. Це означає, що пристрій економніше витрачає ліки, резервуар вміщує 20-30 мл рідини, а сам прилад служить довше і не лякає дітей гучним шумом. 

Апарат підходить як для домашніх, так і для стаціонарних сеансів інгаляційних терапій респіраторних захворювань:

  • ГРВІ та ГРЗ
  • Грип
  • Трахеїт
  • Бронхіт
  • Риніт
  • Фаринго-ларингіти
  • Пневмонія
  • Астма

За умови правильного використання та підбору препаратів можна не тільки вилікувати патологію, а й оздоровити легені після куріння та поліпшити імунну систему. Для зручного транспортування з собою в дорогу існує кишеньковий МЕШ-небулайзер або електронно-сітчастий інгалятор, що працює завдяки мембрані з ультрадрібними порами та ультразвуку. Терапевтичний ефект такого різновиду апарату також відзначений високою ефективністю і швидкістю.

ОСОБЛИВОСТІ УЛЬТРАЗВУКОВИХ ПРИСТРОЇВ

Незважаючи на високу продуктивність, ультразвуковий інгалятор має свої нюанси, які потрібно враховувати. По-перше, такий пристрій сумісний з досить вузьким спектром ліків, а отже, препарати з великими молекулами, на кшталт антибіотиків або деяких гормонів, можуть не підійти.

Другою особливістю пристрою є ціна. Зазвичай небулайзери, що перетворюють ліки за допомогою ультразвуку, значно дорожчі за ціною.

Проте прилад повністю окупає свою ціну, оскільки завдяки йому проблема постійних лікарняних, дорогих ліків і тривалого кашлю просто відпаде. 

Лідери з виробництва лікувальної техніки Omron, Little Doctor, Microlife, Rossmax пропонують медикам і пацієнтам функціональні прилади для інгаляції. Оснащені необхідними насадками, масками, розхідниками вони будуть корисні як для дорослих, так і для дітей. Тому для того, щоб не залишити респіраторним хворобам жодного шансу, потрібно просто купити ультразвуковий інгалятор за вигідною ціною з доставкою або самовивозом.

Expand
Collapse