Тест смужкиКод товару: 13512
Тест-смужки FreeStyle Optium H β-Ketone (H b-кетони), 10 шт.

Тест-смужки FreeStyle Optium H β-Ketone (H b-кетони), 10 шт.

Тест-смужки Optium B-Ketone необхідно використовувати з глюкометрами Optium Xceed, FreeStyle Optium Neo HНаявність в тест-смужці додаткового електрода виключає початок процесу вимірювання до нанесення достатньої кількості крові.Тест-смужка дозволяє користувачеві протягом 30 секунд доповнити зразок крові, якщо первісна проба занадто мала.Напівпрозор..

457 грн

 0

Код товару: 13511
Тест-смужки FreeStyle Optium H β-Ketone (H b-кетони), 50 шт.

Тест-смужки FreeStyle Optium H β-Ketone (H b-кетони), 50 шт.

Спостереження за вмістом рівня глюкози в крові у діабетиків має на увазі більш ретельний підхід до свого здоров'я і особливо, якщо потрібно визначення кетоацидозу. Тест - смужки «Optium H B-кетони» (50шт.) Від торгової марки «FreeStyle» допоможуть відстежити зміст кетонів і уникнути кетоацидозу.Тест - смужки розроблені для полегшення процесу діагно..

1 220 грн

 0

Код товару: 12038
Тест-смужки One Touch Select 25 шт.

Тест-смужки One Touch Select 25 шт.

Застосовуються для оперативного отримання даних про рівень глюкози в крові, з подальшими заходами щодо нейтралізації небажаних змін, у разі їх виявлення. Застосовуються тест смужки для глюкометра one touch select, для проведення діагностичних процедур, пов'язаних із захворюванням на цукровий діабет. Призначені для самостійного контролю рівня глюкоз..

219 грн

 0

Код товару: 15017
Тест-смужки для Longevita Smart (25х1) 25 шт

Тест-смужки для Longevita Smart (25х1) 25 шт

Тестові смужки для глюкометра LONGEVITA Smart є витратним матеріалом і дозволяють людям з діагнозом діабет самостійно контролювати рівень глюкози в крові.Такий спосіб дає можливість отримати точний результат навіть в домашніх умовах - без відвідування лабораторії...

273 грн

 0

Код товару: 15018
Тест-смужки для Longevita Smart (50х1) 50 шт

Тест-смужки для Longevita Smart (50х1) 50 шт

Тестові смужки для глюкометра LONGEVITA Smart є витратним матеріалом і дозволяють людям з діагнозом діабет самостійно контролювати рівень глюкози в крові.Такий спосіб дає можливість отримати точний результат навіть в домашніх умовах - без відвідування лабораторії...

390 грн

 0

Код товару: 12397
Тест-смужки FreeStyle Optium Neo H 100 шт.

Тест-смужки FreeStyle Optium Neo H 100 шт.

Тест-смужки Freestyle Optium NEO H №100 шт є новітньою розробкою провідного світового лідера з виробництва медичної техніки компанії Abbott (США) і призначені для точної діагностики рівня глюкози і кетонів в крові людини. Важливо! Для глюкометрів FreeStyle Optium Neo, FreeStyle Optium, Optium Xceed калибровочную смужку з упаковки смужок не використ..

569 грн

 0

Код товару: 12277
Тест-смужки для глюкометра Longevita 25 шт

Тест-смужки для глюкометра Longevita 25 шт

Тест-смужки Лонгевіта підходять для всіх глюкометрів аналогічної фірми.Потрібен мінімальний обсяг крові, необхідний для проведення тесту. Приладу досить 2,5 мкл нанесеного на смужку речовини для того, щоб визначити який рівень глюкози зазначеним у ньому.Принцип роботи, який використовується у виробі, заснований на електрохімічному взаємодії з речов..

338 грн

 0

Код товару: 12276
Тест-смужки для глюкометра Longevita 50 шт

Тест-смужки для глюкометра Longevita 50 шт

Тест-смужки Longevita 50 штТест смужки Longevita є витратним матеріалом для глюкометрів цієї ж фірми і дозволяють людям з діагнозом діабет самостійно контролювати рівень глюкози в крові. Такий спосіб дає можливість отримати точний результат навіть в домашніх умовах - без відвідування лабораторії.Тест-смужки поставляються в невеликій коробці і уклад..

520 грн

 0

Код товару: 10880
Тест-смужки FreeStyle Optium 25 шт.

Тест-смужки FreeStyle Optium 25 шт.

Дані тест-смужки застосовуються тільки для глюкометрів Optium Xceed і FreeStyle Optium.Характеристики FreeStyle Optium:результат через 5 секунд;менше крові;є можливість дослідження крові з передпліччя;25 тест-смужок FreeStyle Optium;Інструкція з використання.Виробник Abbot змінив назву у даних тест-смужок з Optium Plus (Оптимум Плюс) на FreeStyle O..

244 грн

 0

Код товару: 10623
Тест-смужки FreeStyle Optium (50 шт.)

Тест-смужки FreeStyle Optium (50 шт.)

Тест-смужка FreeStyle Optium призначена для визначення рівня глюкози в крові пацієнта.Особливості та застосування тест-смужки.Тільки для глюкометрів Optium Xceedі, FreeStyle OptiumУпаковка розрахована на 50 досліджень (50 одноразових смужок)Після нанесення краплі крові на смужку, результат через 5 секундДля отримання результату дослідження потрібно..

471 грн

 0

Код товару: 11374
Тест-смужки Accu Chek Active 50 шт.

Тест-смужки Accu Chek Active 50 шт.

Тест-смужки «Акку-Чек Актив» призначені для кількісного визначення глюкози у свіжій капілярної крові, обробленої гепарином літію або гепарином амонію, або ЕДТА, а також - якщо кров наноситься на тест-смужку поза приладом - в артеріальній крові і в крові новонароджених ( в неонатології)...

301 грн

 0

Код товару: 11375
Тест-смужки Accu-Chek Performa 50 шт.

Тест-смужки Accu-Chek Performa 50 шт.

З огляду на розміри і саме виконання Accu-Chek Performa 50 шт, вони не викличуть ніяких перешкод з визначенням рівня цукру навіть у людей похилого віку, з хворобами суглобів, тремором та іншими руховими порушеннями.Самі смужки широкі, зона тесту досить велика, кров потрапляє точно в потрібне місце і швидко всмоктується. Зразка при цьому потрібно зо..

361 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 16 (всього сторінок: 2)

Тест смужки

Тестова смужка для глюкометра призначена для регулярного використання як витратний матеріал під час перевірки концентрації глюкози в крові. При виборі виробу важливо враховувати той факт, що не одні й ті самі тестові смужки можуть підходити до різних видів глюкометрів. Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір тест-смужок, які підійдуть конкретно до Вашого приладу. Де в Києві купити тести для глюкометрів з доставкою за адресою Ви можете дізнатися за телефонами, вказаними на сайті. Менеджери допоможуть визначитися з вибором. Тест-смужка - це індикаторна пластина, яка виготовлена з матеріалів, що дозволяють вступати в реакцію з кров'ю пацієнта. Завдяки високій гігроскопічності, тест дає можливість швидко вбиратися біологічній рідині. Де можна купити тест смужку для глюкометра в Києві та Харкові? Якщо Ви проживаєте в місті Харків, Одеса, Дніпропетровськ, ціна на тестові смужки для глюкометра включатиме відсоток за доставку.

Що необхідно врахувати під час вибору тест-смужок?

Для пацієнтів із цукровим діабетом життєво важливим є точне визначення концентрації глюкози в крові. Низький рівень цукру призводить до болю, слабкості і в деяких випадках може призвести до коми. Якщо рівень цукру підвищується, кров стає густою, сповільниться процес доставки необхідних поживних речовин, кисню до життєво важливих органів. Вибираючи смужки, необхідно враховувати такі чинники:

  • Наявність необхідної кількості активних поверхонь (одна, дві);
  • розміри смужок за довжиною, шириною;
  • кількість штук в упаковці (від двадцяти п'яти і до сімдесяти);

Двосторонні смужки дають змогу поглинати біологічний матеріал з двох сторін. Такий позитивний факт зручний для хворих із поганим зором, значно знижує ризик отримання невірних результатів. Найкращим вибором стануть тест-смужки Accu-Chek Performa, які забезпечують всебічний контроль отриманих результатів тестування глюкози крові. Переваги тестів Accu-Chek Performa:

  • Ширина смужок дає змогу потрапити крапельці крові з точністю до міліметра і швидко вбратися.
  • Велика кількість в упаковці до 50-100 штук дає змогу використовувати тести тривалий проміжок часу. 
  • Після розкриття упаковки термін придатності виробів не скорочується.

Наявність перевірки цукру в крові без глюкометра. Необхідно нанести на смужку краплю біологічного матеріалу, почекати близько п'яти секунд, порівняти колір контрольного поля з кольором шкали на пластиковому боксі. 

Призначені для визначення цукру як у цільній капілярній крові, так і у венозній крові, обробленій гепарином або в плазмі. 

Процес вимірювання за допомогою тесту дуже простий. Можна в будь-якому місці (в дорозі, вдома) визначити цукор у крові: необхідно вставити смужку в глюкометр, нанести маленьку краплю на тест, протягом п'яти секунд на екрані буде показано результат. Купити за оптимальною ціною тест-смужки на глюкометр серії Accu-Chek (Акку-Чек) можна в нашому інтернет-магазині зі знижкою.

Expand
Collapse