Активатори водиКод товару: 14666
Активатор води АП-1 вар. 1

Активатор води АП-1 вар. 1

Електроактиватор води побутовий АП-1 призначений для приготування в домашніх умовах двох типів води: аноліта (кислотної, або мертвої води) та католіта (лужної, або живої води).Принцип роботи електроактиватора води АП - 1 заснований на мембранному електролізу. Як мембрани використовується конструкція у вигляді пористого керамічного стакана. Електрол..

1 850 грн

 0

Код товару: 14669
Активатор води АП-1 виконання 3 на 2 літри

Активатор води АП-1 виконання 3 на 2 літри

Активатор води АП-1 вар.3 використовується для отримання живої (католіта) і мертвої (аноліта) води.В цій моделі очищення води відбувається за допомогою методу активації електричним зарядом. Активація води відбувається шляхом розпаду молекул на іони.Жива вода є стимулятором біологічних процесів, має підвищену хімічну активність. Застосовується для с..

3 733 грн

 0

Код товару: 14671
Активатор води АП-1 виконання 3 на 2 літри з титановими електродами

Активатор води АП-1 виконання 3 на 2 літри з титановими електродами

Активатор води АП-1 варіант 3Т зроблений у вигляді глечика, що нагадує звичні нам судини з вугільної фільтрації у багатьох на кухні. Однак, тут очищення води відбувається за допомогою методу активації електричним зарядом.Активація води відбувається шляхом розпаду молекул на іони. Вода насичується високоактивними речовинами і відновниками. Під вплив..

5 671 грн

 0

Код товару: 14670
Електроактиватор води АП-1 з індикатором і титановими електродами

Електроактиватор води АП-1 з індикатором і титановими електродами

Прилад АП-1 для отримання Живої і Мертвої води.Виконання 2Т (з індикатором струму електролізу, катоди виготовлені з титану)Побутовий активатор води АП-1 вар. 2Т - легкий, нескладний, компактний апарат, що дозволяє кожному в домашніх умовах всього за 20 хвилин отримати близько 1,4 літра активованої (Живої і Мертвої) води. Для цього достатньо заповни..

3 976 грн

 0

Код товару: 14667
Побутовий активатор води (електроактиватор) АП-1 без індикатора

Побутовий активатор води (електроактиватор) АП-1 без індикатора

Електроактиватор води побутовий АП-1 вар. 2 призначений для приготування в домашніх умовах 2-х типів води:аноліта (кислотної, або мертвої води);католіта (лужний, або живої води).Комплектація:Електроактиватора АП-1 ісп. 02;Вставка плавка ВП1-2А;Мірка на 1 грам кухонної солі;Інструкція з експлуатації;Упаковка.Прилад складається з 4-х основних частин:..

2 200 грн

 0

Код товару: 14668
Побутовий активатор води (електроактиватор) АП-1 з індикатором

Побутовий активатор води (електроактиватор) АП-1 з індикатором

Медичний апарат для перетворення води АП-1.2м добре показує себе в даній області. Католітна і анолітна рідина допомагає лікувати захворювання різних типів: від тривалих, таких, як ревматизм і радикуліт, до більш локальних, грипу і печії. Жива вода має здатність стимулювати імунітет, а також підвищує регенеративну функцію, мертва ж завдяки своїй ант..

2 361 грн

 0

Код товару: 14673
Активатор води PTV-A (ІВА-1) з таймером

Активатор води PTV-A (ІВА-1) з таймером

Активатор води PTV-A ІВА-1:Прилад для активації водиФункція автоматичного вимкнення після установки заданого часуЗвуковий сигнал під час закінчення роботи приладуКомпактні розміри, легка вагаВелика кількість електродівВисокий рівень безпекиПобутовий електролізер-активатор води ІВА-1 з таймером - компактний апарат, що дозволяє в домашніх умовах за 2..

4 055 грн

 0

Код товару: 14674
Активатор води ІВА-2 Silver (іонізатор-осрібнювач)

Активатор води ІВА-2 Silver (іонізатор-осрібнювач)

Іонізатор ІВА-2 Silver для приготування живої та мертвої води - це компактний апарат, що дозволяє в домашніх умовах отримувати активовану воду.Переваги активатора води:Можливість приготування срібної води двох типів! Іва2 Silver дозволяє готувати не тільки живу і мертву, але також концентровану і питну срібну воду, що відрізняється додатковими кори..

4 997 грн

 0

Код товару: 14675
Активатор води ІВА-2 з цифровим таймером

Активатор води ІВА-2 з цифровим таймером

Активатор-іонізатор води Іва-2 створений на базі добре зарекомендуваного приладу Іва-1 і поєднує в собі всі його переваги з набором нових функцій і поліпшень. Він дозволяє проводити процес активації звичайної водопровідної води і готувати з неї корисну для здоров'я людини живу і мертву воду. При цьому фірмова технологія Aquatension System додатково..

4 333 грн

 0

Код товару: 14672
Активатор води ІВА-ЕКО (PTV-A)

Активатор води ІВА-ЕКО (PTV-A)

Активатор води ІВА-ЕКО (PTV-A) - це прилад, який в процесі електролізу готує активовану воду (жива і мертва вода). Активована вода має властивості, які є надзвичайно близькими властивостями рідин людського організму - крові і лімфи, тому така вода моментально включається в процеси життєдіяльності і благотворно впливає на стан організму.Жива вода (к..

3 395 грн

 0

Код товару: 14664
Аквадиск побутовий з глечиком

Аквадиск побутовий з глечиком

Аквадиск є перетворювачем структури води в цілях скорочення надмірного вмісту шкідливих домішок, відновлює природну структуру води, яка сприятливо впливає на функції організму, а також здатний обробляти до 4 літрів води в годину.Аквадиск скорочує вміст шкідливих домішок і перешкоджає розмноженню кишкової палички, не вимагає змінних картриджів додат..

0 грн

 0

Код товару: 14665
Аквадиск-500 (для ванн)

Аквадиск-500 (для ванн)

Аквадиск-500 є перетворювачем структури води в цілях скорочення надмірного вмісту шкідливих домішок, відновлює природну структуру води, яка сприятливо впливає на функції організму.Аквадиск здатний обробляти до 500 літрів води на годину, є екологічно чистим продуктом.Аквадиск-500 це пристрій для людей, що піклуються про своє здоров'я, а також скороч..

0 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 23 (всього сторінок: 2)