Аплікатори ЛяпкоКод товару: 10672
Аплікатор Ляпко Килимок Великий 7,0 Ag

Аплікатор Ляпко Килимок Великий 7,0 Ag

Пристрій аплікаційний Ляпко плоский "Килимок Великий" 7,0 Ag Пристрій аплікаційний Ляпко "Килимок Великий", крок голки - 7,0, розмір - 275 х 480 мм, кількість голок: 2710. Склад: залізо, мідь, нікель, цинк, срібло, гума медичного призначення. *Далі за текстом - "аплікатор Ляпко" - прим. ред. * Відмінною особливістю "Килимка" є його велика площа ..

1 887 грн

 26

Код товару: 17805
Аплікатор Ляпко Килимок Великий Складаний 6,2 Ag

Аплікатор Ляпко Килимок Великий Складаний 6,2 Ag

Рекомендований для аплікацій на спину, як килимок під ноги (у положенні стоячи, сидячи, лежачи), на нього зручно лягати животом - для профілактики і в комплексній терапії захворювань органів травлення (колітах, дискінезіях, запорах та ін.) та ожиріннях (у разі жирових відкладень на животі).Аплікатор Ляпко "Килимок Великий Складаний" також застосову..

1 944 грн

 22

Код товару: 19172
Аплікатор Ляпко масажна подушка голчаста 5,8 Ag

Аплікатор Ляпко масажна подушка голчаста 5,8 Ag

Пристрій аплікаційний Ляпко Масажна подушка голчаста розміром 385х165 мм має крок голки 5,8 мм і містить 1856 голок із різних металів (заліза, міді, цинку, нікелю, срібла).Одночасно поєднує в собі голчасту поверхню з універсальним кроком голки 5,8 мм, а також камеру для заповнення повітрям, завдяки чому ідеально повторює фізіологічні вигини тіла і ..

1 342 грн

 0

Код товару: 19171
Аплікатор Ляпко масажний Килимок голчастий 6,2 Ag

Аплікатор Ляпко масажний Килимок голчастий 6,2 Ag

Розмір 560х290 мм; Крок голки 6,2 мм. Кількість голок 4538.Відмінною особливістю «Масажного килимка голчастого великого плюс» є його розмір 560х290 мм, який дозволяє задіяти всю поверхню спини і включити в роботу максимальну кількість рефлекторних зон. Комфортний крок голки 6,2 мм підходить для людей з різним ступенем чутливості шкіри.Відпочинок на..

2 318 грн

 0

Код товару: 10681
Аплікатор Ляпко УАЛП Шанс 6,2 Ag

Аплікатор Ляпко УАЛП Шанс 6,2 Ag

Пристрій аплікаційний Ляпко плоский Шанс 6,2 AgАплікаційний пристрій Ляпко "Шанс" 6,2 - це масажер, який складається з 750 голок (крок голки дорівнює 6,2 міліметра), його розмір становить 11,8 x 23,5 сантиметра.Призначення - для людей з нервовими розладами, порушеннями серцево-судинної системи та ендокринними захворюваннями.Компанія МПК "Ляпко" спе..

497 грн

 22

Код товару: 10883
Аплікатор Ляпко Килимок Великий 6,8 Ag

Аплікатор Ляпко Килимок Великий 6,8 Ag

Відмінністю пристрою аплікаційного Ляпко "Килимок 6,8" від пристрою аплікаційного Ляпко "Килимок 7,0" є менший крок голки та розмір аплікатора, що чинить м'якший вплив на шкіру. Він комфортний для аплікацій пацієнтам із нормальною статурою, а також людям із чутливою шкірою.Килимок рекомендований для аплікацій на спину, під стегна, ікри, як килимок ..

1 887 грн

 0

Код товару: 10680
Аплікатор Ляпко Шанс 5,8 Ag

Аплікатор Ляпко Шанс 5,8 Ag

Пристрій аплікаційний Ляпко плоский Шанс 5,8 AgУкраїнська компанія Ляпко відома своїми голчастими аплікаторами, які здатні впоратися з різноманітними захворюваннями, зміцнити здоров'я та імунні сили організму, поліпшити тонус і самопочуття. Аплікатор Ляпко Шанс 5.8 Ag - це гнучка, гумова пластина, у вигляді невеликого килимка. Медичні голки виготов..

542 грн

 20

Код товару: 10679
Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag

Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag

Аплікатори Ляпко - це знамениті масажні пристосування, що створюють гальвано-біоелектричний ефект завдяки своїм голкам з біогенних металів. Голчастий масажер Ляпко Шанс 4,9 являє собою невеликий еластичний килимок-пластину, розмірами 105х230 мм, із загальною кількістю срібних, цинкових, мідних і залізних голок - 1022 шт. Крок голки при цьому станов..

568 грн

 20

Код товару: 10689
Аплікатор Ляпко Квадро 6,2 Ag

Аплікатор Ляпко Квадро 6,2 Ag

Аплікатор Ляпко Квадро 6,2 Ag - це еластична пластина розміром 117 x 471 мм з цинковими, залізними, срібними, мідними і нікелевими голками, загальна кількість яких становить 1500 шт. Крок голки при цьому дорівнює 6,2 мм. Для рівномірного й одночасного ефекту акупунктурного масажу аплікатор Ляпко Квадро можна розділити на кілька однакових частин і п..

975 грн

 22

Код товару: 10687
Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag

Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag

Виробник акупунктурних голчастих масажерів Ляпко представляє ще один аплікатор для пасивного впливу на біологічно-активні точки за допомогою голок з біогенних металів - аплікатор Ляпко Квадро 5.8. Це еластична пластина, розміром 118х470 мм, із загальною кількістю цинкових, залізних, мідних і срібних голок - 1780 шт. Крок голки становить 5,8 мм. Пла..

1 074 грн

 22

Код товару: 19586
Аплікаційний костюм Ляпко

Аплікаційний костюм Ляпко

Комплектація аплікаційного костюма ЛяпкоАплікаційний костюм Ляпко складається зі стрічок, упакованих в два футляра.Великий футляр зі стрічками містить:3-смугова 12-сегментна - 1 шт. для фіксації на тулуб;2-смугова 12-сегментна - 2 шт. для фіксації на ногах;1-смугова 12-сегментна - 1 шт. додаткова;Малий футляр зі стрічками містить:2-смугова 9-сегмен..

17 940 грн

 0

Код товару: 10686
Аплікатор Ляпко Квадро 4,9 Ag

Аплікатор Ляпко Квадро 4,9 Ag

Пристрій аплікаційний Ляпко плоский Квадро 4,9 AgЕластичні пластини Ляпко - це зручні голчасті пристосування, які створені для оздоровчих маніпуляцій, зняття больових відчуттів, поліпшення імунних сил організму. Аплікатор Ляпко "Квадро" 4,9 Ag являє собою стрічкоподібну пластину, завширшки 106 мм, завдовжки 460 мм, з мідними, срібними, цинковими, з..

1 058 грн

 21

Показано з 1 по 12 із 44 (всього сторінок: 4)

Аплікатори Ляпко

Купити аплікатори Ляпко тепер просто

Ще на Стародавньому Сході голковколювання було визнано як потужний засіб для лікування захворювань різної локалізації та ступеня складності. Акупунктурний вплив на рефлекторні зони не тільки стимулює всі метаболічні реакції в організмі, а й знімає напругу, больові синдроми, спазми і м'язові затиски. Ефективність акупунктури безпосередньо залежить від матеріалу, з якого виготовлено голки, а отже, вироби для такої терапії мають бути безпечними, екологічно чистими і, бажано, економічно вигідними.

Усім цим вимогам відповідають вироби від української компанії МПК "Ляпко". Аплікатори Ляпко - це пристосування, виготовлені з високоякісної медичної гуми та біогенних металів, а саме срібла, міді, нікелю, заліза, золота та цинку.

Вироби Ляпка виконують одну й ту саму функцію, тобто стимулюють нервові закінчення, внаслідок чого імунні сили організму активізуються, що підвищує його стійкість до інфекцій і стресів. Однак для кожної цільової ділянки тіла існує відповідний аплікатор, що підходить за формою і розміром. Так, існують стрічки і килимки, пояси та устілки Ляпко для пасивного масажу. Такі вироби прикладають до попереку, області шиї, спини, ступень, живота або обличчя. Для активного масажу застосовують валики або м'ячики Ляпка, які надають так званий ефект багатомільйонного голчастого душу. Це активна стимуляція рефлекторних зон усього сегмента, по якому був проведений аплікатор, при цьому такий вплив доповнено ще й гальвано-механічним ефектом від голок. Такий голчастий душ здатний спровокувати моментальні імпульси по рефлекторних дугах і швидко привести організм у тонус. Голчасті масажери Ляпко рекомендуються масажистами, неврологами і фізіотерапевтами.

Особливості застосування

Аплікатори Ляпко прості й безпечні у використанні. Завдяки таким голчастим масажерам акупунктурна терапія доступна в домашніх умовах і в будь-який час. Голки аплікаторів стимулюють нервові закінчення, проте не травмують шкіру. Сам виріб легко і зручно утримувати в чистоті, адже достатньо промити килимок або валик Ляпко під теплою водою з милом і висушити. Спектр застосування голчастих аплікаторів поширюється на всі системи людського організму:

 • Серцево-судинна: стабілізує тиск, нормалізує тонус судин.
 • Опорно-руховий апарат: допомагають у лікуванні остеохондрозу, радикуліту, сколіозу, а також знімають м'язові затискачі та болі, допомагають швидше реабілітуватися після травм.
 • Травна: аплікатори Ляпко знімають больові синдроми і допомагають під час терапії виразкових і запальних захворювань шлунково-кишкового тракту, як наприклад, панкреатит, коліт, гастрит.
 • Сечостатева система: вироби рекомендують у разі урологічних і гінекологічних захворювань.
 • Шкіра: за екземи, кропив'янки, вугрового висипу, целюліту.

Крім того, аплікатори Ляпко ефективні проти безсоння, хронічної втоми, мігрені, млявих паралічів.

Аплікатори Ляпко для дому

У магазині Ozonet представлений широкий асортимент виробів Ляпко для оздоровлення організму або лікування в домашніх умовах. У нас Ви можете купити вподобаний виріб за привабливою ціною з доставкою по всій території України: Одеса, Дніпропетровськ, Київ, Запоріжжя, Харків, а також будь-який населений пункт країни, куди ми оформимо оперативну доставку аплікатора Ляпко у зручний час. Якщо Ви бажаєте забрати вироби самостійно, ми раді бачити Вас в одному з наших магазинів у Києві.

Виріб з медичної гуми, аплікатор Ляпко, купити який можна в нашому інтернет-магазині, діє за принципом акупунктури. Він спрямований на лікування захворювань будь-якого ступеня складності. За допомогою акупунктурного впливу на рефлекторні зони голкоподібний предмет стимулює метаболічні реакції організму.

Також прилад знімає напругу з м'язів, притупляє больовий синдром, прибирає спазми. Завдяки стимулюванню нервових закінчень підвищується імунітет, стійкість до стресових ситуацій.

Терапія абсолютно безпечна і безболісна. Оскільки на основі гуми розташовані голки з біогенних металів:

 • заліза;
 • міді;
 • нікелю;
 • золота;
 • срібла;
 • цинку.

Кожна голка під час використання виробу торкається шкіри. Але не викликає дискомфорт, оскільки не пронизує шкірний покрив. Такий аплікатор Ляпко купити в Києві можна з адресною доставкою.

Механізм впливу аплікаторів Ляпко

Голки на кінцях мають різне напилення металів. Завдяки цьому утворюється різний за полярністю потенціал катіонів і аніонів. Тому стикаючись зі шкірою, іони утворюють мікроелектрофорез.

Після чого вони плавно перетікають в організм людини, беруть участь у біохімічному процесі. 

Результат - поліпшення обміну речовин, нормалізація припливу крові по капілярах. Такий вплив називають гальвано-електричним.

У разі рефлекторно-механічної реакції виникає активізація обміну речовин завдяки впливу на акупунктурні точки, які розташовані на тілі.

Щоб купити виріб Ляпко, треба знати, на яку ділянку впливати. Для кращого ефекту слід попрацювати над зоною болю. Також включити опрацювання зони хребта.

Види виробів

Для кожної ділянки можна купити аплікатор Ляпка, який буде підходити під індивідуальні параметри пацієнта. Залежно від форми та розміру поділяють глоподібні предмети на такі, як: килимки, стрічки, устілки та пояси.

Вони служать для пасивного масажу і прикладаються залежно від захворювання на ділянки спини, живота, обличчя та шиї.

Для активних масажних рухів існує валик Ляпка, а також м'ячик. Вони обидва працюють за принципом багатомільйонного голчастого душу. Їхній вплив спрямований на активне стимулювання рефлекторних зон і доповнений гальвано-механічним ефектом від голок.

Голчастий душ провокує моментальні імпульси, які проходять через рефлекторні дуги. Таке явище приводить у тонус весь організм. Масажисти і фізіотерапевти рекомендують використовувати пристосування в домашніх умовах.

У нашому магазині існує величезний вибір моделей Ляпко, купити які варто вже сьогодні. Вони спрямовані на загальне оздоровлення. 

ЗАСТОСУВАННЯ

Завдяки акупунктурній терапії аплікатор Ляпко можна застосовувати в домашніх умовах у зручний для користувача час. Він абсолютно безпечний, оскільки голки тільки стимулюють нервові закінчення, не травмуючи при цьому шкірний покрив.

Пристосування зручно мити. Для цього достатньо теплої води і мила. Просушити можна на відкритому повітрі.

Застосування приладу охоплює всі системи організму:

 • Серцево-судинна - стабілізується тиск, стінки судин стають еластичними.
 • Опорно-руховий апарат - знімається скутість м'язів, минає радикуліт, остеохондроз і сколіоз.
 • Сечостатева - виріб Ляпко чинить ефективну дію в разі урологічних захворювань
 • Травна - засіб ефективний у разі виразки, запальних процесів, колітів, панкреатитів.
 • Крім того, пристрій показаний у разі екзем, вугрової висипки та целюліту.

Як правильно користуватися виробом?

Зручний аплікатор Ляпко, ціна на який відповідає отриманому терапевтичному ефекту. Але для його досягнення необхідно правильно вибрати області впливу, дотримуватися правильного розміщення на масажері.

Важливо раціонально розподілити вагу тіла на площині винаходу. Для цього слід застосувати подушки або валики з рушників, які необхідно розмістити в шийному та поперековому відділах.

Якщо дотримуватися правил, можна відчути легкі поколювання, відчути розслаблення всього організму. У разі дискомфортних відчуттів слід застосувати через десять годин. При цьому охопити меншу зону.

У нашому магазині представлена голчаста конструкція, аплікатор Ляпко, який у Києві можна придбати з доставкою за адресою.

Час впливу 

У разі сонливості, зниженого тиску прикладати масажер слід у ранковий час. Тривалість процедури становить від семи до десяти хвилин. Курс лікування до двох тижнів.

У разі сильного болю, гіпертонії та безсоння рекомендовано його прикладати від п'ятнадцяти хвилин до півгодини. Голчастий винахід бажано прикладати в другій половині дня або на ніч.

Expand
Collapse