ОбігрівачіКод товару: 15146
Карбоновий обігрівач ТРІО Бунгало

Карбоновий обігрівач ТРІО Бунгало

Оригінальний карбоновий обігрівач-картина - це зручний в експлуатації і ефективний прилад. Забезпечить рівномірне поширення тепла в приміщенні, створить затишну та приємну атмосферу в прохолодний день.Особливості:Не спалює і не сушить повітря.Можливість використовувати в умовах підвищеної вологості.Не потребує монтажу.Дає м'яке тепло, не висушуючи ..

1 150 грн

 0

Код товару: 15149
Карбоновий обігрівач ТРІО Гармонія

Карбоновий обігрівач ТРІО Гармонія

Оригінальний карбоновий обігрівач-картина забезпечить рівномірне поширення тепла в приміщенні, створить затишну та приємну атмосферу в прохолодний день.Настінний обігрівач виробляє м'яке тепло для локального обігріву в тяжкоотаплювальних приміщеннях до 15 кв.м. Його можна використовувати вдома, на дачі, в офісі, торгових приміщеннях, дитячих садах,..

1 150 грн

 0

Код товару: 15154
Карбоновий обігрівач ТРІО Замок

Карбоновий обігрівач ТРІО Замок

Настінний обігрівач-картина Замок - це гнучка жаростійка плівка з карбоновим волокном. На обігрівачі зображений старовинний красивий замок. Плівковий обігрівач будемо служити Вам як звичайна картина, але при цьому буде і обігрівати Вас. Вага обігрівача - картина всього 0,6 кг, але він легко обігріває до трьох метрів. Він не палить і не сушить повіт..

1 150 грн

 0

Код товару: 15151
Карбоновий обігрівач ТРІО Земля

Карбоновий обігрівач ТРІО Земля

Плівковий обігрівач ТРІО - це плівковий, плоский побутовий обігрівач, виготовлений з термостійкої плівки високої якості, всередині якої є нагрівальні елементи. По-перше, це найвищий рівень ефективності самого пристрою. ККД такого обігрівача складає практично 100%. Дана модель призначена для локального обігріву людей, предметів, а не для прогріву по..

950 грн

 0

Код товару: 15153
Карбоновий обігрівач ТРІО Камін Новий

Карбоновий обігрівач ТРІО Камін Новий

Плівковий обігрівач ТРІО - це плівковий, плоский побутовий обігрівач, виготовлений з термостійкої плівки високої якості, всередині якої є нагрівальні елементи. По-перше, це найвищий рівень ефективності самого пристрою. ККД такого обігрівача складає практично 100%.Дана модель призначена для локального обігріву людей, предметів, а не для прогріву пов..

1 150 грн

 0

Код товару: 15150
Карбоновий обігрівач ТРІО Котик

Карбоновий обігрівач ТРІО Котик

Плівковий обігрівач ТРІО - це плівковий, плоский побутовий обігрівач, виготовлений з термостійкої плівки високої якості, всередині якої є нагрівальні елементи. По-перше, це найвищий рівень ефективності самого пристрою. ККД такого обігрівача складає практично 100%. Дана модель призначена для локального обігріву людей, предметів, а не для прогріву по..

1 150 грн

 0

Код товару: 15148
Карбоновий обігрівач ТРІО Лотос

Карбоновий обігрівач ТРІО Лотос

Нова модель настінного обігрівача картина - Лотос обігріє Вас м'яким теплом. Плівкові обігрівачі призначені для локального обігріву, тепло від інфрачервоного обігрівача поширюється на відстань 3 метрів і добре прогріває організм. Картинка на обігрівачі сприяє створити затишний і комфортний куточок у Вас в будинку, офісі або дачі.Обігрівачі оснащені..

1 150 грн

 0

Код товару: 15158
Карбоновий обігрівач ТРІО Натюрморт

Карбоновий обігрівач ТРІО Натюрморт

Електричний плівковий настінний обігрівач - це унікальний продукт, вироблений за новою технологією на основі карбонової (вуглецевої) нитки, яка володіє унікальними властивостями; даний принцип застосовується навіть в медицині.На основі довгих випробувань, був отриманий надійний, естетичний і ефективний варіант. Сертифікаційна служба привласнила наш..

1 150 грн

 0

Код товару: 17656
Карбоновий обігрівач ТРІО Кава

Карбоновий обігрівач ТРІО Кава

Електричний плівковий настінний обігрівач - це унікальний інфрачервоний обігрівач, вироблений за новою технологією на основі карбонової (вуглецевої) нитки, яка володіє унікальними властивостями; даний принцип застосовується навіть в медицині.На основі довгих випробувань, був отриманий надійний, естетичний і ефективний варіант. Сертифікаційна служба..

1 150 грн

 0

Код товару: 15122
Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-513

Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-513

Кварцовий обігрівач ZENET ZET-513 - кварцовий обігрівач нового покоління з ефектним дизайном від ZENET для прогріву приміщення площею до 30 м2. Економна модель обігрівача швидко і ефективно обігріває приміщення: низьке споживання електроенергії при високому коефіцієнті обігріву. Обігрів починається відразу ж при включенні обігрівача.Кварцові спірал..

1 450 грн

 0

Код товару: 15123
Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-514

Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-514

Інфрачервоний обігрівач ZET 514 ТМ Zenet - енергозберігаючий, потужний опалювальний прилад, який не сушить повітря і має ряд корисних для здоров'я людини якостей.Обертається обігрівач на стійкій платформі працює ефективно, при цьому споживає трохи електроенергії. Особливістю інфрачервоного обігріву є те, що тепло не розсіюється в повітрі, а цілеспр..

1 156 грн

 0

Код товару: 15124
Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-515

Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-515

Інфрачервоний обігрівач ZENET ZET-515 - інфрачервоний електрообігрівач призначений для додаткового обігріву житлових і нежитлових будівель та споруд способом спрямованого інфрачервоного теплового випромінювання. Інфрачервоний обігрівач ZENET ZET-515 виготовлений з жаростійкої пластмаси.Зверху встановлені 4 кнопки управління, перші три кнопки відпов..

1 012 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 70 (всього сторінок: 6)

Обігрівачі

Карбонові обігрівачі: наповнюємо дім затишком і теплом

Обігрівачі та калорифери завжди були рятівним рішенням у холодну пору року, особливо, якщо виникали проблеми з опаленням. Карбонові обігрівачі стали новим поколінням приладів для обігріву приміщень. Ці пристрої мають масу переваг перед звичайними пристосуваннями у вигляді тепловентиляторів і канальних нагрівачів:

 • економніше витрачають електроенергію
 • генерують більше тепла
 • довговічний термін експлуатації нагрівального елементу
 • компактні розміри та мобільність
 • швидке прогрівання та охолодження
 • можливість застосування не тільки в закритому приміщенні, а й у теплиці, на веранді тощо.
 • безпека у використанні
 • відчутний тепловий потік
 • відсутність негативного впливу на людину та екологію

Як додатковий бонус можна відзначити ще й корисний вплив інфрачервоних променів, що генеруються приладом, і різні варіації дизайнерського оформлення.

Як працює карбоновий обігрівач

Генерація тепла здійснюється карбоновим волокном, яке розташоване в кварцовій трубці. Повітря з цієї труби витіснено, для забезпечення вакууму. Коли це волокно нагрівається за допомогою електричного струму, виділяється інфрачервоне випромінювання, здатне нагріти не тільки поверхню предметів, а й прогріти їх на глибину 2 см, після чого предмети самі віддають тепло в навколишній простір. Для людей, які перебувають у приміщенні, ІЧ-промені матимуть благотворний вплив:

 • прискориться кровообіг
 • зникнуть або ослабнуть запальні процеси в організмі
 • знизиться ризик інфекційних захворювань
 • покращиться стан шкіри

Не можна не відзначити також вдосконалені протипожежні та протиопікові властивості приладів. Карбоновий обігрівач влаштований таким чином, що в разі неправильного нагрівання, перекидання або падіння, пристрій просто не вмикається. Сам нагрівальний елемент розташований за решіткою, що виключає загрозу обпектися.

Різновиди карбонових обігрівачів можуть бути підвісними, і кріпитися на стіну або стелю, а також портативними, вертикальної будови. Величезний вибір моделей з різноманітним оформленням і дизайном дає змогу кожному знайти відповідний обігрівач. Термоприлад не тільки наповнить Ваш будинок теплом, а й зробить більш стильним і затишним. Дуже гарний вигляд має ввімкнений пристрій при вимкненому світлі, а найновіші моделі доповнені пультами, таймерами і вбудованими термостатами, що дає змогу регулювати бажану температуру.

Як вибрати карбоновий обігрівач для свого житла

Вибираючи пристрій для дому, зверніть увагу на квадратуру приміщення, що обігрівається, спосіб кріплення пристрою, тип управління. Настінні та підлогові варіанти займають мало місця, можуть додатково служити прикрасою інтер'єру і поширюють тепло по всій площі кімнати. Мобільні ж агрегати дають змогу використовувати їх у різних приміщеннях, за ціною вони, як правило, доступніші, до того ж вони зручні та ергономічні. Тип управління може бути:

 • сенсорним
 • механічним
 • електронним

Ціна на прилад залежить від типу конструкції, функціональних характеристик, виробника та дизайну, тому обирайте той варіант, який найоптимальніше підходить для Вашого будинку.

Карбонові обігрівачі стали популярною альтернативою звичним для нас нагрівальним електроприладам, адже вони набагато зручніші та безпечніші, наповнюють кімнату теплом, не осушуючи повітря. Тому вони стали вигідним і практичним рішенням для боротьби з холодом в осінні та зимові вечори.

Expand
Collapse