ОбігрівачіКод товару: 15122
Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-513

Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-513

Кварцовий обігрівач ZENET ZET-513 - кварцовий обігрівач нового покоління з ефектним дизайном від ZENET для прогріву приміщення площею до 30 м2. Економна модель обігрівача швидко і ефективно обігріває приміщення: низьке споживання електроенергії при високому коефіцієнті обігріву. Обігрів починається відразу ж при включенні обігрівача.Кварцові спірал..

1 450 грн

 0

Код товару: 15123
Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-514

Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-514

Інфрачервоний обігрівач ZET 514 ТМ Zenet - енергозберігаючий, потужний опалювальний прилад, який не сушить повітря і має ряд корисних для здоров'я людини якостей.Обертається обігрівач на стійкій платформі працює ефективно, при цьому споживає трохи електроенергії. Особливістю інфрачервоного обігріву є те, що тепло не розсіюється в повітрі, а цілеспр..

1 156 грн

 0

Код товару: 15124
Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-515

Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-515

Інфрачервоний обігрівач ZENET ZET-515 - інфрачервоний електрообігрівач призначений для додаткового обігріву житлових і нежитлових будівель та споруд способом спрямованого інфрачервоного теплового випромінювання. Інфрачервоний обігрівач ZENET ZET-515 виготовлений з жаростійкої пластмаси.Зверху встановлені 4 кнопки управління, перші три кнопки відпов..

1 012 грн

 0

Код товару: 15119
Карбоновий обігрівач Zenet ZET-501

Карбоновий обігрівач Zenet ZET-501

Карбоновий обігрівач споживає менше електроенергії в 2-2.5 рази. Карбонове волокно має необмежений термін служби на відміну від металевого провідника або трубки заповненої газом, які мають обмежений ресурс роботи. Конструктивна особливість карбонового обігрівача дозволяє обертатися на 90 градусів. Обігрівач дозволяє прогрівати приміщення швидко і р..

1 842 грн

 0

Код товару: 15120
Карбоновий обігрівач Zenet ZET-502

Карбоновий обігрівач Zenet ZET-502

Карбоновий обігрівач ZENET ZET-502 призначений для створення комфортного мікроклімату в житлових і громадських приміщеннях. Прогріває повітря, не пересушує його. Працює максимально ефективно при мінімумі витрат електроенергії.Карбоновий обігрівач - це опалювальний прилад нового покоління, який віддає тепло в навколишній простір за допомогою інфраче..

1 940 грн

 0

Код товару: 17191
Карбоновий обігрівач Zenet ZET-503

Карбоновий обігрівач Zenet ZET-503

Карбоновий обігрівач ZET 503 - легко обігрівають великі приміщення при невеликому споживанні електроенергії. Економічні карбонові обігрівачі Zenet ZET-503 мають режим обертання на 180º. Прилад ефективно нагріває людини і об'єкти на відстані в 3-4 метри.Звичайні конвекційні обігрівачі спочатку гріють повітря, а потім повітря гріє об'єкти всередині п..

1 940 грн

 0

Код товару: 17192
Карбоновий обігрівач Zenet ZET-504

Карбоновий обігрівач Zenet ZET-504

Клімат нашої країни часто буває непередбачуваний - холода можуть прийти набагато раніше опалювального сезону. Але і опалення не завжди підтримує комфортну температуру взимку, особливо в старих будинках. Рішенням цієї проблеми може стати карбоновий обігрівач Zenet ZET-504. Це новітня модель з унікальною технологією - нагрівальний елемент знаходиться..

1 646 грн

 0

Код товару: 17188
Карбоновий обігрівач Zenet ZET-505

Карбоновий обігрівач Zenet ZET-505

Різка зміна погодних умов під час зміни сезонів дуже часто супроводжується простудними захворюваннями, проблемами з внутрішньочерепним тиском і головними болями. Щоб комфортно пережити цей перехід і убезпечити себе від перепадів температур в тому числі в приміщеннях, можна придбати карбоновий обігрівач Zenet ZET-505. Це нова модель 2018 року з нагр..

1 940 грн

 0

Код товару: 15121
Карбоновий обігрівач Zenet ZET-511

Карбоновий обігрівач Zenet ZET-511

Карбоновий обігрівач Zenet ZET-511 - зручний, комфортний підлоговий обігрівач з привабливим дизайном для прогріву приміщення до 30 м2. Енерговитрати більш ніж в 2 рази менше звичайних обігрівачів, завдяки високій теплопровідності карбонового волокна. Карбонові обігрівачі використовуються в медицині завдяки інфрачервоному випромінюванню, яке глибоко..

2 234 грн

 0

Код товару: 15152
Карбоновий обігрівач ТРІО 4 Сезони

Карбоновий обігрівач ТРІО 4 Сезони

Плівковий обігрівач ТРІО - це плівковий, плоский побутовий обігрівач, виготовлений з термостійкої плівки високої якості, всередині якої є нагрівальні елементи. По-перше, це найвищий рівень ефективності самого пристрою. ККД такого обігрівача складає практично 100%. Дана модель призначена для локального обігріву людей, предметів, а не для прогріву по..

657 грн

 0

Код товару: 15146
Карбоновий обігрівач ТРІО Бунгало

Карбоновий обігрівач ТРІО Бунгало

Оригінальний карбоновий обігрівач-картина - це зручний в експлуатації і ефективний прилад. Забезпечить рівномірне поширення тепла в приміщенні, створить затишну та приємну атмосферу в прохолодний день.Особливості:Не спалює і не сушить повітря.Можливість використовувати в умовах підвищеної вологості.Не потребує монтажу.Дає м'яке тепло, не висушуючи ..

1 150 грн

 0

Код товару: 15145
Карбоновий обігрівач ТРІО Водопад

Карбоновий обігрівач ТРІО Водопад

Обігрівач картина відмінне рішення для створення тепла і затишку у себе в будинку. Повісивши обігрівач на стінку Ви зможете милуватися картиною і грітися. Картина не вимагає монтажу, мобільна при необхідності Ви завжди зможете зняти і повернувши її перевести в потрібне Вам місце. Плівковий обігрівач не займає місця, і не буде Вам заважати плутаючис..

657 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 70 (всього сторінок: 6)

Обігрівачі

Карбонові обігрівачі: наповнюємо дім затишком і теплом

Обігрівачі та калорифери завжди були рятівним рішенням у холодну пору року, особливо, якщо виникали проблеми з опаленням. Карбонові обігрівачі стали новим поколінням приладів для обігріву приміщень. Ці пристрої мають масу переваг перед звичайними пристосуваннями у вигляді тепловентиляторів і канальних нагрівачів:

 • економніше витрачають електроенергію
 • генерують більше тепла
 • довговічний термін експлуатації нагрівального елементу
 • компактні розміри та мобільність
 • швидке прогрівання та охолодження
 • можливість застосування не тільки в закритому приміщенні, а й у теплиці, на веранді тощо.
 • безпека у використанні
 • відчутний тепловий потік
 • відсутність негативного впливу на людину та екологію

Як додатковий бонус можна відзначити ще й корисний вплив інфрачервоних променів, що генеруються приладом, і різні варіації дизайнерського оформлення.

Як працює карбоновий обігрівач

Генерація тепла здійснюється карбоновим волокном, яке розташоване в кварцовій трубці. Повітря з цієї труби витіснено, для забезпечення вакууму. Коли це волокно нагрівається за допомогою електричного струму, виділяється інфрачервоне випромінювання, здатне нагріти не тільки поверхню предметів, а й прогріти їх на глибину 2 см, після чого предмети самі віддають тепло в навколишній простір. Для людей, які перебувають у приміщенні, ІЧ-промені матимуть благотворний вплив:

 • прискориться кровообіг
 • зникнуть або ослабнуть запальні процеси в організмі
 • знизиться ризик інфекційних захворювань
 • покращиться стан шкіри

Не можна не відзначити також вдосконалені протипожежні та протиопікові властивості приладів. Карбоновий обігрівач влаштований таким чином, що в разі неправильного нагрівання, перекидання або падіння, пристрій просто не вмикається. Сам нагрівальний елемент розташований за решіткою, що виключає загрозу обпектися.

Різновиди карбонових обігрівачів можуть бути підвісними, і кріпитися на стіну або стелю, а також портативними, вертикальної будови. Величезний вибір моделей з різноманітним оформленням і дизайном дає змогу кожному знайти відповідний обігрівач. Термоприлад не тільки наповнить Ваш будинок теплом, а й зробить більш стильним і затишним. Дуже гарний вигляд має ввімкнений пристрій при вимкненому світлі, а найновіші моделі доповнені пультами, таймерами і вбудованими термостатами, що дає змогу регулювати бажану температуру.

Як вибрати карбоновий обігрівач для свого житла

Вибираючи пристрій для дому, зверніть увагу на квадратуру приміщення, що обігрівається, спосіб кріплення пристрою, тип управління. Настінні та підлогові варіанти займають мало місця, можуть додатково служити прикрасою інтер'єру і поширюють тепло по всій площі кімнати. Мобільні ж агрегати дають змогу використовувати їх у різних приміщеннях, за ціною вони, як правило, доступніші, до того ж вони зручні та ергономічні. Тип управління може бути:

 • сенсорним
 • механічним
 • електронним

Ціна на прилад залежить від типу конструкції, функціональних характеристик, виробника та дизайну, тому обирайте той варіант, який найоптимальніше підходить для Вашого будинку.

Карбонові обігрівачі стали популярною альтернативою звичним для нас нагрівальним електроприладам, адже вони набагато зручніші та безпечніші, наповнюють кімнату теплом, не осушуючи повітря. Тому вони стали вигідним і практичним рішенням для боротьби з холодом в осінні та зимові вечори.

Expand
Collapse