СкрабериКод товару: 17978
Скрабер Classic Estetico

Скрабер Classic Estetico

Скрабер має функції ультразвукового відшелушувача, EMS, іонофореза, і видалення вугрів.Функціональні режими скрабера: 1) глибоке очищення; 2) Висока частотна вібрація проникає в шкіру на глибину близько 3-5 мм; 3) покращує поглинання шкіри для захисту від зморшок.Виготовлений з ABS пластику і медичної нержавіючої сталі для всіх кольорів і типів шкі..

1 050 грн

 0

Код товару: 17976
Скрабер LW-006 Estetico

Скрабер LW-006 Estetico

Ультразвуковий апарат LW-006 дозволяє здійснювати комплексний догляд за шкірою на основі сучасних ефективних методик: чистка та пілінг особи з використанням ультразвуку і мікрострумів, не піддаючи шкіру пошкодження, розтягування, деформацій і інших шкідливих дійЗастосовується як в спеціалізованих салонах, так і в домашніх умовах. Легкість і мобільн..

1 250 грн

 0

Код товару: 17977
Скрабер Modern Estetico

Скрабер Modern Estetico

Ультразвуковий іонно-очищающий інструмент має функції глибокого очищення, зволоження, розтягування і підтягування, що зробить шкіру гладкою і ніжною. Він може ефективно очищати шкіру, охороняти шкіру від важких станів, таких як прищі, і допомагати тонеру і зволожувачу вступати в силу.Особливості:Високоякісний матеріал: основний корпус виготовлений ..

1 800 грн

 0

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)