Стільці-туалети
У догляді за хворим, неходячим пацієнтом може виникнути низка питань, що потребують рішень, з них це забезпечення для хворого зручностей, якщо він не в змозі дістатися до вбиральні, наприклад. У цьому допоможуть стільці-туалети, мобільні пристосування, зі спеціальним судном і сидінням. Виробництвом таких виробів займаються бренди, що спеціалізуються на пристосуваннях для догляду за хворими та реабілітації. Стільці-туалети можна побачити в госпіталях, лікарнях, будинках для людей похилого віку, пансіонатах, а також їх купують у квартири та будинки, де утримується пацієнт.
Вироби значно полегшують умови для самого хворого і того, хто за ним доглядає. Легкий за вагою, міцний, комфортний, зручний для використання і догляду, стілець-унітаз стане корисною частиною лікарняного інвентарю.
Властивості та характеристики стільців-туалетів
Для того щоб виріб був легким і водночас міцним, конструкція пристосування виготовляється з алюмінію або сталі. Метал не іржавіє і спокійно переносить вологу, тому виріб можна мити і застосовувати як сидіння для водних процедур у душі або у ванній. Сидіння вкрите водонепроникним вінілом і антибактеріальним покриттям. Висота рами може бути фіксованою або регульованою.
Для додаткової зручності багато моделей оснащені знімними або фіксованими підлокітниками, що дає змогу користувачеві безпечно пересісти з ліжка на стілець і назад. Судно знімне, легко піддається чищенню та дезінфекції, сидіння виготовляють із пластику й оснащують кришкою. Саме такий вигляд має практично будь-яка модель стільця із санітарним оснащенням.
Як вибрати стілець-унітаз?
Виріб вибирають за індивідуальними параметрами пацієнта, для цього беруть до уваги такі характеристики:
- висота рами
- ширина сидіння
- глибина сидіння
- допустиме вагове навантаження
Тому уточніть вагу, зріст, параметри користувача, щоб обрана модель була максимально зручна для нього.
Для поліпшеної стійкості, ніжки стільця прогумовані. Є також моделі з колесами, зручні для переміщення виробу в різні приміщення, тобто його можна використовувати і як крісло-каталку. У виборі відповідного пристосування може допомогти лікар-реабілітолог. До того ж враховується і стан хворого: якщо пацієнт тимчасово нерухомий, то в придбанні спеціалізованої моделі немає необхідності, досить узяти на час стандартний стілець-унітаз. Якщо ж справа стосується хворого, який назавжди втратив можливість переміщатися, то увагу звертають на виріб із поліпшеними характеристиками, який зможе прослужити довго. Наприклад, є стільці з відкидним м'яким сидінням, що дає змогу використовувати виріб і як крісло, і як унітаз.
Крісло-туалет від перевірених виробників допоможе в догляді за пацієнтом із порушеннями опорно-рухового апарату, ослабленим старим або інвалідом, прослужить довго і не займе багато місця в приміщенні.