Алкотестери



Код товару: 14804
Алкотестер AlcoScan AL 2500

Алкотестер AlcoScan AL 2500

Алкотестер Alcoscan AL-2500 - персональний вимірювальний прилад, високої точності, для визначення вмісту алкоголю в організмі людини.Особливості:Дисплей з підсвічуванням.Звуковий супровід по закінченню тестуАвтовимкнення після 5 хвилин бездіяльності, що економить заряд батареї.Перевага моделі:Висока точність приладуДіапазон вмісту алкоголю 0-4,00 п..

2 280 грн

 0

Код товару: 14811
Алкотестер AlcoScan AL 8000

Алкотестер AlcoScan AL 8000

Алкотестер AlcoScan AL 8000 - професійний вимірювальний прилад, високої точності, для визначення вмісту алкоголю в організмі людини. Даний прилад за допомогою електрохімічного сенсора визначення вмісту алкоголю 0 - 4,00 проміле, з похибкою вимірювання не більш 0,1 проміле. Час підготовки приладу до тестування становить не більше 10-20 секунд, час в..

6 300 грн

 0

Код товару: 14814
Алкотестер AlcoScan AL 9000L

Алкотестер AlcoScan AL 9000L

Алкотестер AlcoScan AL9000 L - це одна з кращих на сьогоднішній день моделей як для професійного, так і для особистого використання, причому по найприйнятнішою ціною. Основою алкотестера AlcoScan AL9000L є електрохімічний сенсор, який на відміну від напівпровідникових, використовуваних в більшості моделей алкометрів, володіє підвищеною точністю і ш..

8 220 грн

 0

Код товару: 14805
Алкотестер AlcoScan AL-2500 Elite

Алкотестер AlcoScan AL-2500 Elite

Алкотестер AlcoScan AL 2500 elite - персональний вимірювальний прилад, високої точності, для визначення вмісту алкоголю в організмі людини. Даний прилад за допомогою напівпровідникового сенсора визначення вміст алкоголю 0 - 4,00 проміле, з похибкою вимірювання не більш 0,1 проміле і швидкістю відображення свідчення в 5 секунд. Час підготовки прилад..

2 490 грн

 0

Код товару: 14807
Алкотестер AlcoScan AL7000

Алкотестер AlcoScan AL7000

Алкотестер AlcoScan AL 7000 це портативний алкотестер призначений для застосування на невеликих підприємствах. До відмітних особливостей даної моделі алкотестера можна віднести можливість самостійного обслуговування за допомогою заміни модуля сенсора до алкотестеру.Також в комплекті до AL 7000 йде перехідник від прикурювача автомобіля. Якісний напі..

4 620 грн

 0

Код товару: 14808
Алкотестер АлкоФор 105

Алкотестер АлкоФор 105

Алкотестер АлкоФор 105 - компактний алкотестер, що володіє високими характеристиками точності, що забезпечується електрохімічним сенсором виробництва Англія. Якість і надійність цієї моделі підтверджується сертифікатом УкрЦСМ (У3577-14).Великий міжкалібровочний інтервал (12 міс.) Дозволяє економити на обслуговуванні приладу в порівнянні з іншими ал..

5 190 грн

 0

Код товару: 14810
Алкотестер АлкоФор 205

Алкотестер АлкоФор 205

Алкотестер АлкоФор 205 - напівпрофесійний вимірювальний прилад, високої точності, для визначення вмісту алкоголю в організмі людини. Даний прилад за допомогою електрохімічний сенсора визначення вміст алкоголю 0 - 2,00 проміле, з похибкою вимірювання не більш 0,1 проміле. Час підготовки приладу до тестування становить менше 10 секунд, час аналізу 15..

6 300 грн

 0

Код товару: 14813
Алкотестер АлкоФор 307

Алкотестер АлкоФор 307

Алкотестер АлкоФор 307 - це професійний алкотестер з високою точністю і стабільністю показань. В даном апараті використаний совеременний електрохімічний сенсор, який реагує виключно на пари алкоголю, що дозволяє уникнути неправдивих свідчень.Особливості:простий в експлуатаціїне вимагає ніяких навичоквключення натисканням однієї кнопкицифровий диспл..

8 250 грн

 0

Код товару: 14815
Алкотестер АлкоФор 405

Алкотестер АлкоФор 405

Алкотестер АлкоФор 405 - професійна модель, розрахована на часте використання. На дисплеї алкотестера виводиться наступна інформація: поточна дата, час і температура. У алкотестері передбачена пам'ять на останні п'ять тестів. Корпус алкотестера виконаний з soft-пластика, який приємний на дотик і забезпечує надійний контакт приладу з рукою.Особливос..

10 980 грн

 0

Код товару: 14819
Алкотестер АлкоФор 505

Алкотестер АлкоФор 505

Алкотестер АлкоФор 505 - професійний алкотестер з дуже надійним і витривалим сенсором, здатний витримати велику кількість тестів без зміни характеристик приладу. Даний алкотестер можна підключити до мобільного принтера АлкоФор (замовляється окремо) за допомогою USB кабелю.АлкоФор 505 призначений для використання в медичних установах (наркології) пр..

19 020 грн

 0

Код товару: 14822
Алкотестер АлкоФор S40

Алкотестер АлкоФор S40

Алкотестер АлкоФор S40 - прилад, спеціально розроблений для застосування на прохідних підприємств з великою кількістю співробітників. Дана модель найшвидкодіючою з нині представлених на ринку - пропускна здатність становить 12 тестів в хвилину!Переваги:Модель алкотестера призначена для стаціонарної установки в місцях великого потоку людей.Можливіст..

28 770 грн

 0

Код товару: 19493
Алкотестер OROMED F11 PROFESSIONAL

Алкотестер OROMED F11 PROFESSIONAL

ПРОФЕСІЙНИЙ електрохімічний алкотестер OROMED F11 PROFESSIONALАлкотестер OROMED F11 PROFESSIONAL - це професійний прилад для визначення вмісту алкоголю в повітрі, що видихається. Він оснащений висококласним електрохімічним датчиком, який гарантує високу точність вимірювань у всьому діапазоні вимірювань.Алкотестер OROMED F11 PROFESSIONAL оснащений д..

5 399 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 47 (всього сторінок: 4)

Алкотестери

Алкотестери: принцип роботи, види, призначення

Для виявлення і контролю рівня алкоголю в крові існують алкотестери, прилади, що визначають кількість спирту в проміле. Проміле показує, скільки міліграмів алкоголю міститься в 1 літрі циркулюючої крові людини. Алкотестери - компактні прилади, які аналізують склад повітря, що видихається людиною, яку тестують, і видають результат аналізу на екран, причому сам тест не триває довше кількох секунд. Алкотестерами користуються на дорожньо-транспортних службах, підприємствах, особливо якщо вони пов'язані з точними механізмами, у деяких клубах, а також індивідуально, для самостійного контролю. Існують різні моделі алкотестерів і розрізняються вони за типом датчика, технічними характеристиками і функціоналом.

Принцип визначення алкоголю залежить від типу датчика приладу. Виділяють кілька видів датчиків:

 • напівпровідниковий: вловлює молекули алкоголю завдяки пористій кристалічній структурі датчика
 • електрохімічний: реагує на молекули через чутливість реагенту-каталізатора на аноді; високоспецифічні, точні та швидкодіючі
 • інфрачервоний: званий також фотометричним і вловлює зміни довжини хвилі світла, під впливом алкогольних парів

Кожен тип датчика має як переваги, так і нюанси в застосуванні. Найбільш популярними моделями є алкотестери з напівпровідниковими та електрохімічними датчиками. Фотометричні більше підходять для професійних і лабораторних тестів.

Алкотестери та алкометри: види і способи застосування

Пристрій для визначення алкоголю купують як у професійних, так і в побутових цілях, тому моделі між собою різняться. Основні види пристроїв розподіляються таким чином:

Професійні. Називаються також алкометрами, розраховані на велику кількість тестів на день: від 50 до 150, що необхідно для перевірки великої кількості людей. Мають високу точність, похибка всього в 0,01 проміле, вбудована пам'ять дає змогу зберігати результати, іноді є портативний принтер для роздруківки результату.

Клубні. Підвид професійних моделей, відрізняються тим, що їх спеціально встановлюють у барах, клубах, казино і ресторанах. Досить габаритні, для продування використовуються одноразові мундштуки, деякі доповнені монетоприймачами.

Спеціальні. Більш компактні прилади, розраховані на 30-50 тестів на день, застосовуються працівниками дорожніх інспекцій для перевірки водіїв.

Індивідуальні. Найкомпактніші прилади, призначені для особистого користування з метою самоконтролю, проводять до 5 тестів за день.

Усі ці підвиди також між собою розрізняються за способом потрапляння повітря на датчик. Так є прилади:

 • безмундштукові: у них повітря, що видихається, проходить через спеціальний отвір, після чого воно одразу потрапляє безпосередньо на датчик, вважаються більш точними
 • мундштукові: класичні моделі, в яких забір повітря відбувається через трубочку

Як вибрати алкотестер

Мета застосування у всіх алкотестерів одна, а ось сфера і частота застосування різна, тому, щоб вибрати найбільш підходящу модель, визначити для себе спочатку наступне:

 • прилад потрібен в індивідуальних або професійних цілях
 • як часто ним будуть користуватися
 • прийнятна ціна
 • необхідні характеристики

Зверніть увагу, що будь-який алкотестер вимагає калібрування після кожних 200 вимірювань або ж раз на півроку-рік, частота сервісного обслуговування залежить від моделі. Наприклад, персональні калібруються частіше, двічі-тричі на місяць, спеціальні раз на 3-6 місяців, професійні проходять процедуру щорічно. Важливими факторами вибору апарата є також:

 • Сертифікація
 • Відгуки про прилад
 • Похибка у вимірах
 • Додаткові опції

Чим функціональніший, точніший і професійніший алкотестер, тим він, відповідно, дорожчий. Однак для особистого використання не обов'язково купувати дорогий пристрій. Компактні, персональні моделі досить прості у використанні і не б'ють по кишені.

Expand
Collapse