Рефлектори МінінаКод товару: 14634
Синя лампа KVARTSIKO-СЛ Настільна

Синя лампа KVARTSIKO-СЛ Настільна

Лампа синя KVARTSIKO настільна призначена для лікування різних захворювань шляхом інфрачервоного опромінення частин тіла людини. Практично немає протипоказань для застосування, тому використовують для дорослих і дітей.При нагріванні лампа продукує інфрачервоні промені, які обігрівають ділянки тіла і активізують процеси організму, які спрямовані на ..

0 грн

 0

Код товару: 14635
Синя лампа KVARTSIKO-СЛ Ручна

Синя лампа KVARTSIKO-СЛ Ручна

Апарат інфрачервоного опромінення KVARTSIKO Кварц-ІК призначений для опромінення тіла людини. Опромінення активізує біологічні процеси в організмі людини за допомогою теплового ефекту під впливом інфрачервоного випромінювання.Опромінювач синя лампа (рефлектор Мініна) може з успіхом використовуватися для лікувальних і профілактичних опромінень дорос..

0 грн

 0

Код товару: 10533
Синя лампа d 180 рефлектор Мініна

Синя лампа d 180 рефлектор Мініна

Давно вже відомо, наскільки благотворно впливає на самопочуття людини синє світло. У сучасному світі його вже давно навчилися застосовувати в медицині, оздоровлюючи при цьому дихальні шляхи пацієнта, загальний стан організму, причому можна це робити як в лікарнях, так і в домашніх умовах, якщо у людини є потрібна для цього синя лампа D 180 (рефлект..

323 грн

 15

Код товару: 10532
Рефлектор Мініна d 159 cиня лампа

Рефлектор Мініна d 159 cиня лампа

Рефлектор Мініна: світлотерапія, перевірена поколіннямиФізіотерапія володіє безліччю ефективних методик, здатних допомогти впоратися з хворобами, які супроводжуються запальними процесами і болями. Одна з них - це світлотерапія, тобто вплив на тканини організму за допомогою світла певного спектру. Популярним і дієвим методом визнано вплив синім світ..

317 грн

 17

Код товару: 11431
Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-100Р ручна 100 Вт

Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-100Р ручна 100 Вт

Інфрачервона лампа для прогрівання КР-100Р Kvartsiko. Потужність лампи 100 ват - підходить для всієї родини.Інфрачервоне випромінювання (ІК) являє собою електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні від 1 мм до 0,74 мкм (740 нм). Найвищого рівня проникнення ІЧ-випромінювання в шкіру людини досягає при довжині хвиль (0,95-1,2 мкм). Мак..

737 грн

 0

Код товару: 11429
Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-100Н настільна 100 Вт

Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-100Н настільна 100 Вт

Інфрачервона лампа для прогрівання КР-100Н Kvartsiko. Зручна конструкція у вигляді настільної лампи. Потужність лампи 100 ват - підходить для всієї родини.Інфрачервоне випромінювання (ІЧ) являє собою електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні від 1 мм до 0,74 мкм (740 нм). Найвищого рівня проникнення ІЧ-випромінювання в шкіру людин..

658 грн

 0

Код товару: 11430
Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-75Н настільна 75 Вт

Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-75Н настільна 75 Вт

Інфрачервона лампа для прогрівання КР-75Н Kvartsiko. Зручна конструкція у вигляді настільної лампи. Потужність лампи 75 ват - підходить навіть для самих маленьких.Інфрачервоне випромінювання (ІЧ) являє собою електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні від 1 мм до 0,74 мкм (740 нм). Найвищого рівня проникнення ІЧ-випромінювання в шкі..

622 грн

 0

Код товару: 11428
Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-75Р ручна 75 Вт

Інфрачервона лампа KVARTSIKO КР-75Р ручна 75 Вт

Інфрачервона лампа для прогрівання КР-75Р Kvartsiko. Потужність лампи 75 ват - підходить для всієї родини.Інфрачервоне випромінювання (ІК) являє собою електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні від 1 мм до 0,74 мкм (740 нм). Найвищого рівня проникнення ІЧ-випромінювання в шкіру людини досягає при довжині хвиль (0,95-1,2 мкм). Макси..

690 грн

 0

Код товару: 14476
Інфрачервоний опромінювач BactoSfera MININ MULTIFIX IR

Інфрачервоний опромінювач BactoSfera MININ MULTIFIX IR

Інфрачервоне випромінювання як метод фізіотерапевтичного світлового впливу, здатне поліпшити загальнооздоровчий ефект:Активізувати імунітет;Розширити судини;Поліпшити кровообіг;Зняття больових відчуттів;Зниження запального процесу;Прискорення метаболізму;Відновлення водно-сольового балансу;Нормалізація вироблення гормонів;Зниження гіпертонусу;Знище..

600 грн

 0

Код товару: 14477
Інфрачервоний опромінювач BactoSfera MININ PORTABLE IR

Інфрачервоний опромінювач BactoSfera MININ PORTABLE IR

Інфрачервоне випромінювання як метод фізіотерапевтичного світлового впливу, здатне поліпшити загальнооздоровчий ефект:Активізувати імунітет;Розширити судини;Поліпшити кровообіг;Зняття больових відчуттів;Зниження запального процесу;Прискорення метаболізму;Відновлення водно-сольового балансу;Нормалізація вироблення гормонів;Зниження гіпертонусу;Знище..

670 грн

 0

Код товару: 14474
Синя лампа BactoSfera MININ MULTIFIX

Синя лампа BactoSfera MININ MULTIFIX

Синя лампа BactoSfera MININ MULTIFIX - популярний фізіотерапевтичний засіб домашнього користування і найвідоміший в народі прилад для лікування сухим теплом за допомогою електричного світла. MININ MULTIFIX складається з металевого плафона діаметром 140мм, рукоятки, підставки.Оздоровчий ефект досягається завдяки генерування інфрачервоних променів, щ..

346 грн

 0

Код товару: 14475
Синя лампа BactoSfera MININ PORTABLE

Синя лампа BactoSfera MININ PORTABLE

Синя лампа BactoSfera MININ PORTABLE - популярний фізіотерапевтичний засіб домашнього користування і найвідоміший в народі прилад для лікування сухим теплом за допомогою електричного світла. MININ PORTABLE складається з металевого плафона діаметром 140 мм і рукоятки.Оздоровчий ефект досягається завдяки генерування інфрачервоних променів, що утворюю..

372 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 12 (всього сторінок: 1)

Рефлектори Мініна

Рефлектори Мініна

Найпростіший засіб, рефлектор Мініна, прилад, за допомогою якого здійснюється теплотерапія, шляхом прогрівання хворих зон тіла. Він спрямований на оздоровлення людини при ЛОР-захворюваннях, ранах, що погано гояться, і болях різної етіології.

Що собою являє лампа для прогрівання

Фізіотерапевтичний апарат використовується для лікувальних і профілактичних цілей, являє собою синій світильник, який обрамляє плафон, що віддзеркалює.

Джерелом слугує інфрачервоне випромінювання. Пацієнт під час використання приладу відчуває приємне тепло. Прогріваються певні ділянки поверхні шкіри, дерма нагрівається до п'ятдесяти градусів.

Завдяки такому впливу відбуваються позитивні процеси в організмі:

 • прилад приводить у норму склад крові, знижує її в'язкість, ефективно діє на метаболізм;
 • підвищується імунітет, нормалізується робота легенів, серцевого м'яза;
 • усуваються запальні процеси в організмі, поліпшується дихання.
 • Також стає можливим лікування запальних захворювань асептичного характеру та трофічних виразок.

Призначення

Залежно від перебігу хвороби тривалість сеансу коливається від двадцяти до тридцяти хвилин. При цьому на елемент прогрівання дивитися заборонено. Промені під час впливу мають спрямовуватися під нахилом. Відстань від шкірних покривів становить від п'ятнадцяти до п'ятдесяти сантиметрів.

Терапію бажано проводити в домашніх умовах до сну. Якщо нагрівання проводиться в денний час, на повітря з'являтися не рекомендується протягом шістдесяти хвилин після сеансу.

Використовується лампа для прогрівання за таких процесів:

 • ринітах;
 • фарингітах;
 • радикулітах;
 • артритах;
 • травмах;
 • бронхітах;
 • запаленні легенів;
 • шкірних хворобах;
 • атеросклерозах судин;
 • дисбалансу мікроциркуляції;
 • головних болях;
 • жовтяниці немовлят;
 • нейродермітах;
 • порушеннях кровотоку.

Фототерапія за допомогою впливу на людину світлом світловипромінювальних діодів з різним спектром випромінювання допомагає не впадати в депресію і не хворіти.

Тривалість лікування

У разі отитів, синуситів випромінювач забезпечує швидке одужання, якщо спрямувати його на запалену ділянку з дистанцією в сорок сантиметрів. Тривалість процедури п'ятнадцять хвилин.

У разі кашлю потрібно розташувати апарат над грудьми, проектуючи на розташування легень. Сеанс слід проводити двічі на добу по п'ятнадцять хвилин.

У разі захворювань шийного, поперекового відділів тривалість проведення процедури становить двадцять хвилин. Дистанція від світильника до хворих ділянок становить двадцять п'ять сантиметрів. Тривалість процедури тридцять хвилин.

За наявності аденоїдів рекомендується нагріти ділянку носової перегородки по десять хвилин і до двох разів на день. Сеанс можна проводити, коли малюк спить. На його очах обов'язково розмістити рушник. Тепло від променів не повинно палити шкіру.

Лікуючий лікар має визначати купити синю лампу за цього захворювання чи не варто.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Випромінювач заборонено застосовувати в разі отиту, якщо він протікає в гнійному стані. У разі гнійних ран, а також у разі підвищення температури застосовувати прилад не рекомендовано.

Категорично заборонено використання в разі таких процесів: гаймориту, онкоутворень, туберкульозу, тріщин на шкірі, а також у разі хронічних захворювань і кровотечі.

Вагітним жінкам заборонено використовувати випромінювач. Фахівці не рекомендують поєднувати гормональні препарати та імуномодулюючі з прогріванням. Також не варто проводити терапію світильником, коли встановлено псоріаз.

Дотримуючись правил експлуатації світильника можна уникнути побічних ефектів. Слід чітко дотримуватися рекомендацій у разі тривалого проведення процедури, щоб уникнути опіків.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ ВИПРОМІНЮВАЧА

Ефект під час терапії рефлектором Мініна, купити який можна в нашому магазині, залежатиме від самого відбивача. Фокус буде точним у тому разі, коли відбивач менший. Але слід враховувати такий факт, якщо діаметр відбивача занадто маленький, він не зможе обігріти великі зони тулуба. Оптимальним вважається розмір шістнадцять сантиметрів.

Характерною перевагою таких пристроїв є те, що вони здатні впоратися з інфекційними захворюваннями за три сеанси. Тривалість процедури при цьому не повинна перевищувати двадцяти хвилин. Корисне прогрівання виконує одночасно кілька функцій: усуває біль, підвищує працездатність та імунітет.

Наш магазин представляє два варіанти світильників. Синя лампа d 180 і d 159, купити яку можна з максимальною знижкою.

Expand
Collapse