ХодункиКод товару: 12425
Ходунки дворівневі складні алюмінієві Dr. Life 12853

Ходунки дворівневі складні алюмінієві Dr. Life 12853

Особлива дворівнева конструкція дозволяє вибрати опорне положення рук в залежності від потреб і обставин. При опорі рук на нижній рівень основи конструкція дає додаткову підтримку передпліччя. Ходунки допомагають зберегти рівновагу і зменшити навантаження на нижні кінцівки, прискорюють процес реабілітації, створюючи опору при вставанні.Особливості:..

2 399 грн

 0

Код товару: 12346
Ходунки складні, регульовані Heaco WR-440
-5%

Ходунки складні, регульовані Heaco WR-440

Крокуючі ходунки Heaco WR-440 - це проста і надійна модель ходунків, конструкція якої складається. Призначені для додаткової підтримки при пересуванні. Виготовлені ходунки з якісного і надійного матеріалу - металу. Ходунки регулюються по висоті і оснащені гумовими наконечниками, які не будуть ковзати.Переваги крокуючих ходунків Heaco WR-440:Модель ..

1 226 грн 1 290 грн

 0

Код товару: 17115
Ходунки-туалет 6 в 1 Рідні RD-OP-W01

Ходунки-туалет 6 в 1 Рідні RD-OP-W01

Ходунки-рамки - легкий, зручний, індивідуальний засіб реабілітації та пересування для:людей з порушенням опорно-рухового апарату;післяопераційних хворих в хірургічних і травматологічних відділеннях стаціонарів;літніх людей.Пристрій складається з двох стійок, шарнірно закріплених у твердій рамці, і об'єднаних телескопічною перемичкою з кнопковим фік..

4 454 грн

 0

Код товару: 11299
Реабілітаційні ходунки на чотирьох колесах, OSD-1100V

Реабілітаційні ходунки на чотирьох колесах, OSD-1100V

Реабілітаційні ходунки на чотирьох колесах, OSD-1100VХодунки OSD-1100V - рекомендовані людям в період реабілітації після важких травм і операцій, при порушенні координації руху внаслідок захворювань нервової системи.Використовуються для відновлення функцій опорно-рухового апарату.Функціональні особливості:поворотні задні і передні колеса розміром 3..

7 990 грн

 0

Код товару: 12434
Універсальні ходунки, OSD-EY-913

Універсальні ходунки, OSD-EY-913

Ходунки OSD-EY-913 призначені для літніх людей, інвалідів та людей після травм і операцій.Працюють в режимі «фіксовані» або «крокуючі». Перемикаються за допомогою кнопок на рамі ходунків. Можна використовувати в приміщенні або на вулиці.Основні переваги:Легка вага - 2,7 кг.Стійка і надійна конструкція.Ходунки компактно складаються.М'які накладки дл..

1 599 грн

 0

Код товару: 11499
Ходунки Nova B4030 №2

Ходунки Nova B4030 №2

Ця модель «крокуючих» ходунків ідеально підходить для літніх людей і людей з порушеннями опорно-рухового апарату, яким важлива постійна опора. Особлива конструкція дозволяє пересуватися, не відриваючи повністю ходунки від поверхні, а по черзі переставляючи праву і ліву частину ходунків.Функції:Ходунки допомагають і полегшують ходьбу людям з порушен..

2 004 грн

 0

Код товару: 11496
Ходунки Nova B4070

Ходунки Nova B4070

Дана модель фіксованих ходунків оснащена додатковими бічними перекладинами, які дозволяють закріпити на ходунки підлокітники BAH-A. Високі підлокітники переносять навантаження з рук на передпліччя, що полегшує ходьбу для людей з хворобою Паркінсона. Також така конструкція підходить для людей після інсульту або з пошкодженнями хребта, яким важливо з..

2 412 грн

 0

Код товару: 11498
Ходунки Nova дворівневі B4092AA

Ходунки Nova дворівневі B4092AA

Дана модель фіксованих ходунків має більш широку раму, ніж у звичайних, що в першу чергу необхідно людям з хворобою Паркінсона, порушенням координації руху і рівноваги. Крім того, це одна з найбільш стійких моделей ходунків.Два рівня призначені для полегшення підняття з положення сидячи для людей з ослабленими руками...

2 241 грн

 0

Код товару: 11497
Ходунки Nova дитячі C4072

Ходунки Nova дитячі C4072

Завдяки малій висоті, легкій вазі і яскравому кольору ця модель фіксованих ходунків ідеально підходить для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, а також для людей невисокого зросту.Функції:Ходунки допомагають і полегшують ходьбу людям з порушеннями опорно-рухового апарату;Покращують координацію, дозволяють зберегти рівновагу і зменшують нава..

2 335 грн

 0

Код товару: 12426
Ходунки складні алюмінієві Dr. Life 12850

Ходунки складні алюмінієві Dr. Life 12850

Ходунки виконують функцію додаткової опори при ходьбі, працюють в режимі фіксованої рами.Особливості:полегшена посилена конструкція з подвійною рамою;двосторонні надійні фіксатори складання / розкладання;телескопічний механізм регулювання висоти;зручно складаються для транспортування;ручки мають додаткові полімерні накладки;м'які гумові наконечники..

1 599 грн

 0

Код товару: 12427
Ходунки складні крокуючі алюмінієві Dr. Life 10188

Ходунки складні крокуючі алюмінієві Dr. Life 10188

Крокуючі ходунки виконують роль додаткової опори при пересуванні, не вимагають піднімання ходунків, так як можуть переміщатися шляхом переступання правої і лівої частини по черзі.Особливості:легка і міцна алюмінієва конструкція;подвійна посилена рама;телескопічний механізм регулювання висоти;зручно складаються для транспортування;ручки мають додатк..

1 599 грн

 0

Код товару: 17114
Ходунки складні регульовані 2-х колісні Рідні RD-OP-W03

Ходунки складні регульовані 2-х колісні Рідні RD-OP-W03

Ходунки-рамки - легкий, зручний, індивідуальний засіб реабілітації та пересування для:людей з порушенням опорно-рухового апарату;післяопераційних хворих в хірургічних і травматологічних відділеннях стаціонарів;літніх людей.Особливості:Пристрій складається з двох стійок, шарнірно закріплених у твердій рамці, і об'єднаних телескопічною перемичкою з к..

2 177 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 37 (всього сторінок: 4)

Ходунки

Що таке ходунки та для чого їх купують?

Ходунки - пристосування літніх людей або людей з обмеженими здібностями, які потребують додаткової підтримки, щоб зберегти рівновагу і стійкість під час ходьби.

Ходунки почали з'являтися на початку 1950-х років. Перший американський патент на них отримав 1953 року англієць Вільям К. Робб (William Cribbes Robb). Цей пристрій проходив під назвою "помічник при ходьбі" (англ. "walking aid"). Патент США на два варіанти з колесами було видано в травні 1957 року, а на першу безколісну конструкцію, що мала назву "ходок" (англ. "walker"), було запатентовано 1965 року. Перші ходунки сучасного вигляду, були запатентовані 1970 року Альфредом Смітом (Alfred A. Smith) з Каліфорнії.

Конструкція ходунків

Зазвичай основна конструкція виготовлена з металевих трубок і складається з двох бічних плоских рамок з ручками нагорі, спереду скріпленими між собою горизонтальними елементами на відстані трохи ширшій, ніж розмір того, хто ними користується. Сучасні ходунки мають регулювання і встановлюються на висоті, комфортній для користувача, і дають змогу підтримувати невеликий вигин рук. Цей вигин необхідний для зручності та нормальної циркуляції крові в руках. Передні ніжки ходунків можуть мати або не мати колеса, залежно від необхідності.

Ролятор - ходунки з колесами  

Іншим підходом до проблеми допомоги в пересуванні є т. зв. ролятор, який винайшла шведська соціальна працівниця Аіна Віфалк (Aina Wifalk) 1978 року, сама при цьому страждала від поліомієліту. Спочатку будучи назвою бренду, "ролятор" став узагальненим поняттям щодо колісних ходунків у багатьох країнах, і також найпоширенішим типом ходунків у низці європейських країн. Ролятор складається з рами на трьох або чотирьох великих колесах, керма і вбудованого сидіння, яке дає змогу користувачеві зупинитися і відпочити, коли це необхідно. Ролятори також часто обладнані кошиком для покупок. Вони зазвичай складніші, ніж звичайні ходунки з колесами. Ролятори регулюються за висотою і мають невелику масу, кермо оснащене ручним гальмом.

Expand
Collapse