Дюна ТКод товару: 10166
Апарат світлової терапії Дюна-Т

Апарат світлової терапії Дюна-Т

Апарат для фототерапії Дюна-ТЛікування світлом червоного та інфрачервоного спектрів - один з найпопулярніших методів фізіотерапії. Антибактеріальний вплив ІЧ-випромінювання з успіхом використовують під час лікування інфекційних захворювань різної локалізації. Так, апарат для фототерапії допоможе впоратися з вірусними інфекціями, застудними захворюв..

1 388 грн

 1

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Дюна Т

Дюна -Т

Інфрачервоне випромінювання - це червоне світло мікробам, хворобам і шкірним захворюванням. У сучасних клініках і косметологічних кабінетах інфрачервоне випромінювання стало популярним інструментом для фізіотерапії та косметології. Лікування світлом, у цьому разі інфрачервоним, називається світлотерапією, і передбачає використання спеціальних опромінювачів, які й виробляють світло потрібного спектра. 

До таких апаратів належить і прилад Дюна-Т. Пристрій генерує ІЧ-випромінювання такого діапазону, щоб воно залишалося безпечним для біологічних систем людини, але й водночас чинило б потужний бактерицидний вплив. Однак дія апарата не обмежується однією лише антимікробною властивістю, адже інфрачервоне світло - це ще й засіб проти запальних процесів, гнійних інфекцій, порушень опорно-рухового апарату, запалень слизових. І це цілком зрозуміло, адже ІЧ-випромінювання діє на організм комплексно: саме світло знищує мікроби та перешкоджає їхньому розмноженню, а тепло, що виділяється випромінюванням, знімає больові синдроми, прискорює кровообіг і лімфоток, унаслідок чого імунні реакції відбуваються значно швидше, й організм швидше впорається з інфекцією.

Дюна-Т набирає дедалі більшої популярності серед лікарів і пацієнтів, які лікуються світлотерапією, і за багаторічним досвідом користування апаратом і результатами клінічних досліджень було доведено, що апарат Дюна-Т ефективний у разі:

  • ЛОР-захворювань, бронхіту, астми, фарингіту
  • Гінекологічних захворюваннях запального характеру
  • Хворобах опорно-рухового апарату, зокрема, артритах і артрозах
  • Варикозному розширенні вен
  • Хворобах шкіри, як-от вугрі, екзема, дерматити, кропив'янка, свербіж, лущення, оперізувальний лишай
  • Стоматологічні проблеми: герпес, стоматит, гінгівіт.
  • Запальних процесах на рогівці, як наприклад, кон'юнктивіт
  • Проблеми з печінкою та жовчовивідними шляхами
  • Гастритах, панкреатитах, запаленнях ШКТ
  • Урологічних недугах

Прилад простий у використанні і підходить як літнім, так і дітям. Ба більше, він безпечний для тварин, тому за допомогою Дюни-Т Ви можете підлікувати свого улюбленця ІЧ-випромінюванням. 

Однак, Дюна-Т, як і будь-який прилад медичного призначення, має і свої протипоказання: онкологія, вагітність, туберкульоз, системні хвороби крові, порушення роботи щитоподібної залози, гнійні процеси, тромбофлебіт.

Світлотерапія в домашніх умовах

Щоб проводити лікування інфрачервоним світлом у домашніх умовах у зручний час, купіть апарат Дюна-Т за привабливою ціною в магазині Ozonet. Наші консультанти раді допомогти Вам з вибором апарату і проконсультувати щодо властивостей і застосування пристрою. Доставка здійснюється по всій території України, крім того, для Вас відкриті наші магазини в Києві, де Ви можете забрати прилад самостійно.

З апаратом Дюна-Т сеанси косметологічних процедур і мануальної терапії відбуватимуться в будь-який зручний для Вас час прямо вдома.

Expand
Collapse