ІнгаляториКод товару: 19254
Компресорний інгалятор (небулайзер) Heaco WNE211
-5%

Компресорний інгалятор (небулайзер) Heaco WNE211

Компресорний інгалятор HEACO WNE211 - це прилад, який розпилює ліки до найдрібніших частинок для більш ефективного лікування. Інгалятор дає можливість проводити лікування органів дихання більш ефективно і без побічних ефектів самостійно вдома. Його використовують для лікування верхніх і нижніх дихальних шляхів у разі застуди, астми, розладів дихаль..

941 грн 990 грн

 1

Код товару: 19253
МЕШ інгалятор (небулайзер) Heaco NE-M01
-5%

МЕШ інгалятор (небулайзер) Heaco NE-M01

NE-M01 — це ультразвуковий (МЕШ) інгалятор, який розпорошує ліки у формі туману мікроскопічних крапель, які можуть легко вдихатися в дихальні шляхи для досягнення максимального терапевтичного ефекту у разі респіраторних захворювань. МЕШ-технологія — це вібрація особливої мембрани з мікроскопічними отворами, проходячи крізь які, лікарський засіб пер..

1 424 грн 1 499 грн

 2

Код товару: 19477
Інгалятор (небулайзер) МЕШ ультразвуковий OROMED ORO-MESH

Інгалятор (небулайзер) МЕШ ультразвуковий OROMED ORO-MESH

Компактний і тихий сітчато-мембранний інгалятор.Відмінно працює як портативний пристрій і є найменшим інгалятором.Великий обсяг розпилювача - 8 мл.Індикатор живлення і індикатор низького заряду батареїКишеньковий розмір дозволяє зручно транспортувати.На відміну від звичайного ультразвукового інгалятора, в інгаляторах MESH технології можна використо..

2 825 грн

 0

Код товару: 19479
Код товару: 17426
Компресорний небулайзер B.Well PRO-115

Компресорний небулайзер B.Well PRO-115

Компресорний небулайзер для дітей і дорослих B.Well PRO-115 - професійне лікування і швидка допомога при кашлі, бронхіті та інших захворюваннях дихальних шляхів. Відомості про апарат відповідають Європейському стандарту для небулайзера EN 13544-1, тому він забезпечує професійне лікування для дітей та дорослих в домашніх умовах.PRO-115 має дизайн у ..

1 899 грн

 0

Код товару: 17391
Інгалятор Beurer IH 18

Інгалятор Beurer IH 18

Компактний, ергономічний інгалятор який можна брати з собою в поїздку.Особливості:Компактний інгалятор з якісним розпиленням - 0,4 мл/хв;Ергономічний, для зручності сумка-переноска в комплекті.Використовується для лікування верхніх і нижніх дихальних шляхів, респіраторних захворювань, астми.Оснащений розпилювачем для більш короткого часу інгаляції...

2 000 грн

 0

Код товару: 17392
Інгалятор Beurer IH 21

Інгалятор Beurer IH 21

Компактний інгалятор з якісним розпиленням - 0,2 мл/хв, можливість підключення зарядки через USB-портОсобливості:Інгалятор зі збільшеним ресурсом роботи.Дає можливість тривалого використання - до 30 хв.Покращена система розпилювача.Гранично малий розмір розпилюються частинок.Висока швидкість розпилення лікарського препарату.Вбудоване відділення для..

2 000 грн

 0

Код товару: 12399
Інгалятор компресорний Ulaizer Home + Дитяча маска + Небули Лорде № 10 (2 уп.)
Новинка

Інгалятор компресорний Ulaizer Home + Дитяча маска + Небули Лорде № 10 (2 уп.)

Зручний компресорний небулайзер Ulaizer Home простий у використанні, компактний в розмірах, що дає можливість використовувати його для лікування і профілактики дихальних шляхів, як в домашніх умовах, так і брати його з собою в подорожі і поїздки.Для роботи Ulaizer Home досить буде підключити його до електромережі і заповнити резервуар для ліків, як..

899 грн

 10

Код товару: 12439
Компресорний інгалятор Arianne Power Norditalia
Топ продаж

Компресорний інгалятор Arianne Power Norditalia

Інгалятор Arianne Power NorditaliaІталійський інгалятор Arianne Power Norditalia створений для зручного проведення інгаляційних терапій в домашніх умовах. Пристрій перетворює лікарську рідина в дрібнодисперсний аерозоль за рахунок стисненого повітря, тобто апарат відноситься до компресорних різновидах інгаляторів. Відмітна особливість даної моделі ..

1 625 грн

 2

Код товару: 12440
Компресорний інгалятор Drop Norditalia
Топ продаж

Компресорний інгалятор Drop Norditalia

Компресорний інгалятор Drop NorditaliaІнгалятор європейського рівня якості від італійського виробника Drop Norditalia - це оптимальне рішення для домашньої терапії респіраторних захворювань, зокрема бронхітів, ЛОР-патологій, ГРВІ та ГРЗ. Інгаляційні терапії мають ряд істотних переваг в плані лікування дихальних шляхів, а компресорний інгалятор Drop..

1 430 грн

 0

Код товару: 12382
Компресорний інгалятор LD-221С
Новинка

Компресорний інгалятор LD-221С

Компресорний інгалятор для дітей і дорослих, що дозволяє використовувати широкий спектр інгаляційних препаратів.Особливості:Дозволяє використовувати широкий спектр інгаляційних препаратів.Максимальне використання лікарських препаратів через невеликого обсягу інгаляційного розчину.В комплекті 3 розпилювача.Низький рівень шуму.Для найбільш ефективног..

989 грн

 1

Код товару: 10329
Компресорний інгалятор Little Doctor LD-212C

Компресорний інгалятор Little Doctor LD-212C

Новий дитячий компресорний інгалятор з веселим дитячим дизайном - зайчиком намальованим на приладі і яскравими веселими кнопками. Перетворіть лікування в гру з Вашою дитиною! Цей універсальний прилад дозволяє використовувати практично будь-які лікарські засоби. Три розпилювача в комплекті дозволяють ефективно лікувати верхні і нижні дихальні шляхи...

1 665 грн

 31

Показано з 1 по 12 із 76 (всього сторінок: 7)

Інгалятори

Купівля інгалятора (небулайзера) - що потрібно знати?

Значить, інгалятор (небулайзер) компресорний - це свобода дихання та один із найбільш затребуваних у домашній терапії медичних приладів. Використовуючи сучасні технології класичний інгалятор перетворився на інгалятор-небулайзер компресорний. Пройдемося по типах і харакетеристиках. Напевно ви знаєте, що інгалятор небулайзерного типу може бути ультразвуковим або компресійним. Ультразвуковий прилад для створення дрібнодисперсного аерозолю використовує п'єзоелектрику, а компресорний створює аерозольну хмару завдяки потужному компресору. < / p>

Сімям з новонародженими або малюками ми радимо придбати спеціальний інгалятор. Це змінений небулайзер компресорного типу, адаптований для дітей. Купуючи інгалятор для дітей можна обрати модель одного з багатьох виробників. Головне звертати увагу на комплектність дитячою маскою - це основне, що перетворює звичайний небулайзер на дитячий. Не забувайте - при купівлі інгалятора для дітей звертаємо увагу на дитячу маску! Ми закуповуємо інгалятори для дітей грудного віку тільки у найвідоміших європейських і азіатських виробників. Компресорний прилад - це якість, доведена популярністю в усьому світі. Найпопулярніші торгові марки у нас в асортименті це Omron і AND (Японія), Little Doctor (Сінгапур), Microlife, Dr. Frei і Rossmax (Швейцарія), Mikroneb і Flaem Nuova (Італія), Gamma і Longevita (Великобританія).

Пройдемося по кожному з брендів. Отже, компанія Omron випускає надійний інгалятор для дітей у різних варіаціях і купити його можна в магазині OZONET. Компанія Little Doctor також виробляє якісні інгалятори для дітей і дорослих - цей прилад від сінгапурського виробника також можна придбати в магазині OZONET.

Також в Україні вітчизняні виробники випускають кілька моделей інгаляторів. Це торгова маркою Юлайзер (Ulaizer). Це відносно компактний, мобільний і якісний виріб, з відносно невисокою ціною."

До преміум-брендів ми можемо віднести такі компанії, як Microlife і Flaem Nuova. Це дуже високотехнологічні інгалятори, і відносно висока їхня ціна продиктована високою швидкістю розпилення, можливістю регулювання рівня дисперсності мікрочастинок і тривалим гарантійним терміном від 3 до 5 років.

Небулайзерна терапія вельми ефективна в боротьбі із сезонними ГРВІ. Але не менш важливо використовувати небулайзер компресорний у процесі регулярного лікування хронічних патологій дихальної системи (бронхіальної астми, туберкульозу). Зокрема, порекомендований лікуючим пульмонологом або фтизіатром інгалятор (небулайзер) компресорний. Кожен астматик обов'язково повинен носити при собі переносний інгалятор. Процедуру інгаляції проводять через інгаляційну маску, загубник (ротовий мундштук) або дихальну трубку. Такий інгалятор компресорний здійснює розпорошення аерозолю не тільки в бронхах і легенях, а й у носовій порожнині. Інгалятор (небулайзер) компресорний із маскою підходить тим, кому важко дихати носом. Цікаво, що деякі інгалятори компресорні мають навіть кілька загубників. Такий інгалятор компресорний (інгалятор небулайзер компресорний) попутно санує ротову порожнину, перш ніж доставити ліки трахеєю в нижні дихальні шляхи.

Часто в комплектації можна зустріти і дихальну трубку. У такому разі інгалятор компресорний (інгалятор небулайзер компресорний) доставляє в бронхи та легені практично весь аерозоль, не втрачаючи його дорогою.

Купити небулайзер (інгалятор) з доставкою по всій Україні ви можете в мережі магазинів ОЗОНЕТ.

Expand
Collapse