Сольові інгаляториКод товару: 10339
Сольовий інгалятор Солтпайп (пластиковий корпус)

Сольовий інгалятор Солтпайп (пластиковий корпус)

Лікування в соляних печерах називається спелеотерапією. Відвідування соляних шахт чимало коштує і потребує багато часу, а через нинішній стан таких печер, як Солотвино (затоплені й не підлягають відновленню), люди позбавлені такої можливості. Лікарні-печери є в Угорщині, Польщі, Румунії. Саме в Угорщині було винайдено і запатентовано цей простий і ..

359 грн

 7

Код товару: 10791
Сольовий інгалятор Saltpipe для дітей

Сольовий інгалятор Saltpipe для дітей

Інгалятор Солтпайп (Sopipa-Pharma) Угорщина, призначений для індивідуального використання. Керамічний корпус, у вигляді слоника, розроблений спеціально для дітей. Можна використовувати починаючи з 4 років. Невеликі розміри дають змогу завжди мати його при собі. Термін експлуатації - 5 років при щоденному використанні. Не має побічних ефектів, що ду..

716 грн

 5

Код товару: 10790
Сольовий інгалятор Солтпайп

Сольовий інгалятор Солтпайп

Наприкінці 20 століття кількість випадків таких захворювань, як астма, алергічні риніти та інших хвороб, пов'язаних із проблемами респіраторних шляхів, суттєво зросла. Однією з причин цього є велика кількість чинників, що забруднюють атмосферу, які щодня "атакують" нашу дихальну систему. Оскільки уникнути цього ми практично не в силах, то ми мусимо..

693 грн

 8

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Сольові інгалятори

Сольові інгалятори

Якщо Ви побували в соляних печерах або кабінетах, Вам буде знайоме відчуття насиченого повітря, що проникає глибоко в дихальні шляхи, наповнюючи легені природними мінералами та солями. Таке ж відчуття може відвідати на морському березі, під час вдихання морського бризу. У будь-якому разі, така сольова інгаляція доступна сьогодні для кожного, завдяки соляним інгаляторам. Це пристрої, оснащені кристалами солі всередині, від яких прилад і розпилює мікрочастинки хлориду натрію, доповненого натуральними мікроелементами, корисними для бронхів, альвеол легень та організму загалом. Клінічно доведено, що така суміш іонів ефективна в лікуванні респіраторних захворювань, зокрема, ларингіту, фарингіту, ГРЗ, астматичних нападів, а також запалення бронхів. Завдяки таким "солоним" інгаляційним сеансам зникає сухий кашель, набряклість, виводиться мокротиння, насичується кров. Що вже говорити про те, що відвідування соляних печер і вдихання дрібнодисперсних елементів настійно рекомендується пульмонологами для хворих на туберкульоз. Лікування сіллю в медицині називається галотерапією і передбачає інгаляцію морською або печерною сіллю.

Сольові інгалятори дають змогу проводити такі сеанси в будь-який зручний час. Для того, щоб користуватися соляним інгалятором, не потрібно якихось специфічних навичок, просто вдихаєте через рот, видихаєте через ніс, і вже за кілька годин результат буде відчутний: дихання стане глибшим, больові відчуття, що викликаються застудними захворюваннями, менше турбуватимуть, з'явиться відчуття наповненості, насиченості повітрям соляних печер. Такі інгаляційні терапії стимулюють імунітет, підвищують тонус організму і навіть допомагають поліпшити стан шкіри та волосся завдяки насиченню іонами кальцію, магнію, цинку, калію.

Соляна печера, яка завжди під рукою

Магазин товарів для здоров'я Ozonet представляє сольові інгалятори, сухого розпилення від європейських виробників. Пристрої прості в експлуатації та схвалені за стандартами, що пред'являються до приладів медичного призначення. Корпус може бути керамічним або пластиковим, оснащеним ковпачком-заглушкою. Для інгаляції використовують різноманітну лікувальну сіль: білу, рожеву, гімалайську, просочену ефірними оліями - кожна має свої лікувальні властивості й аромати. Користуватися сольовими інгаляторами абсолютно безпечно для здоров'я: кристали не токсичні, а мікроелементи розпорошуються у вигляді іонів, що не викликає подразнення епітелію дихальних шляхів. А спеціальний вбудований фільтр не допускає, щоб ви випадково вдихнули великі частинки солі.

Для профілактики та лікування застудних захворювань, для поповнення нестачі мікроелементів у крові та зміцнення імунних сил організму сольові інгалятори стануть корисним приладом, який наповнить Вас здоров'ям і енергією тисячолітніх соляних печер.

Купити сольовий інгалятор за привабливою ціною Ви можете в нашому магазині з оперативною доставкою по всій території України або придбати прилад самостійно в нашому магазині в Києві.

Expand
Collapse