ТаблетниціКод товару: 11885
Таблетниця Пілюля електронна з таймером та трьома відділеннями

Таблетниця Пілюля електронна з таймером та трьома відділеннями

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Містить 3 відділення для різних видів лікарських засобів та вітамінів. Вбудований таймер допоможе вчасно прийняти ліки: потрі..

453 грн

 0

Код товару: 15163
Таблетниця Пілюля Комбі

Таблетниця Пілюля Комбі

Таблетниці призначені для компактного і упорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного, легко миючого пластику.Зручні і прості у використанні.Легко поміщаються і переносяться в сумці.Компактна Таблетниця Пігулка Комбі розроблена спеціально для активних людей, яким необхідно приймати ліки кілька разів протягом ти..

475 грн

 0

Код товару: 12095
Таблетниця Пілюля На 7 днів Домашня

Таблетниця Пілюля На 7 днів Домашня

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Містить 28 відділень, які відповідають дням тижня: ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ і НД; а також добового режиму прийому ліків: ранок,..

435 грн

 0

Код товару: 12094
Таблетниця Пілюля на 7 днів Дорожня

Таблетниця Пілюля на 7 днів Дорожня

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Складається з 7 міні-контейнерів, які відповідають дням тижня. Кожен міні-контейнер має 4 відділення для розподілення ліків з..

320 грн

 0

Код товару: 11881
Таблетниця Пілюля на 7 днів з кришкою, що обертається

Таблетниця Пілюля на 7 днів з кришкою, що обертається

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Містить 7 окремих контейнерів, які відповідають дням тижня: ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ і НД . Для людей з ослабленим зором нанесе..

199 грн

 0

Код товару: 11539
Таблетниця Пілюля на 7 днів Органайзер

Таблетниця Пілюля на 7 днів Органайзер

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Складається з 2-х блоків. Перший блок містить 6 пронумерованих відділень, в кожне з яких поміщається щоденна доза необхідних ..

188 грн

 0

Код товару: 11538
Таблетниця Пілюля на 7 днів Пенал

Таблетниця Пілюля на 7 днів Пенал

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Містить 7 відділень, які відповідають дням тижня: ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ і НД. Для людей з ослабленим зором нанесені символи ..

162 грн

 1

Код товару: 12091
Таблетниця Пілюля На 7 днів Трансформер

Таблетниця Пілюля На 7 днів Трансформер

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Складається з 7 відділень, які відповідають дням тижня: ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ і НД. Будь-яке відділення з певним днем тижня ..

198 грн

 0

Код товару: 12092
Таблетниця Пілюля На 7 днів Трансформер подвійний

Таблетниця Пілюля На 7 днів Трансформер подвійний

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Складається з 7 відділень, які відповідають дням тижня: ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ і НД; а також мають 2 відділення відповідно до..

320 грн

 0

Код товару: 12093
Таблетниця Пілюля на 7 днів Циліндр

Таблетниця Пілюля на 7 днів Циліндр

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Містить 7 окремих контейнерів, які відповідають дням тижня: ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ, СБ і НД. Кожен контейнер складається з 4 відд..

401 грн

 0

Код товару: 11537
Таблетниця Пілюля на один день

Таблетниця Пілюля на один день

Таблетниці призначені для компактного та впорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного пластику, який легко миється.Зручні і прості у використанні.Легко вміщуються і переносяться у сумці.Складається з 4-х відділень для розподілу ліків та вітамінів відповідно до режиму прийому на добу: ранок, день, вечір, ніч.Сп..

124 грн

 0

Код товару: 15164
Таблетниця Пілюля на тиждень Вітамінка

Таблетниця Пілюля на тиждень Вітамінка

Таблетниці призначені для компактного і упорядкованого зберігання лікарських засобів або вітамінів.Виготовлені з безпечного, легко миючого пластика;Зручні і прості у використанні;Легко поміщаються і переносяться в сумці.Яскравий дизайн Таблетниці Вітамінка розроблений спеціально для дітей і майбутніх мам. Має 7 відділень, кришка кожного з яких прик..

201 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 16 (всього сторінок: 2)

Таблетниці

Таблетниця для своєчасного приймання препаратів

Одна з головних умов ефективного одужання - своєчасний і регулярний прийом призначених препаратів. Нерідко буває так, що ліки у вигляді таблеток рекомендують на тривалий період, до того ж їх можна чергувати з іншими препаратами, в різний час доби і дні тижня. 

Для того, щоб не було плутанини з графіком, виробник медичних аксесуарів Альпіна Пласт пропонує спеціальний контейнер для таблеток, що сприяє зручному зберіганню і дотриманню курсу призначеного лікування.

Виріб допомагає розподілити медикаменти на тиждень або на місяць, відповідно до часу доби та доз. Спеціально для людей із поганим зором таблетницю виготовляють із легкого пластику яскравих кольорів, з написами шрифтом Брайля.

Практичний графік для дотримання лікувального курсу

Залежно від призначеного курсу рекомендується купувати органайзер для пігулок із відповідною кількістю комірок. Так, існують контейнери-трансформери з осередками для всього тижня або для місяця, з поділом на обідній, ранковий, нічний і вечірній час. 

Органайзери з обертовими кришками являють собою круглі контейнери, розділені на сім секцій. Навіть для рідких ліків застосовуються спеціальні вироби з мензурками і дільниками.

Лікувальний органайзер, який ніколи не підведе

Вироби виробляються з екологічно безпечного пластику, зручного для миття і чищення. Практичне пристосування виконує кілька допоміжних функцій:

  • зберігання і транспортування таблеток
  • розподіл дозування препарату
  • дотримання режиму приймання ліків

У метушні повсякденних справ легко забути про прийом медикаменту, в результаті - графік збивається, лікування проходить некоректно. Для забудькуватих або зайнятих людей, людей похилого віку і молодих мам рекомендується купити таблетницю або органайзер для таблеток у вигляді контейнера, який не дасть пропустити жоден етап медикаментозного лікування. Завдяки пристосуванню препарати будуть зберігатися в порядку, а лікування пройде правильно і результативно.

Expand
Collapse