Голосоутворювальні апаратиКод товару: 19090
Голосообразуючий апарат Labex Comfort

Голосообразуючий апарат Labex Comfort

Цей пристрій має дві мовні кнопки, які забезпечують поліпшену функціональність і комфорт. Кожна кнопка налаштовується на власну гучність і частоту, які зручніше використовувати в різних умовах. Наприклад, верхня кнопка в шумному місці (на вулиці) і нижня кнопка в тихому місці (в приміщенні). Це дозволяє істотно економити подовження терміну служби б..

16 700 грн

 0

Код товару: 19088
Голосообразуючий апарат Labex Digital

Голосообразуючий апарат Labex Digital

Labex Digital - це пристрій для тих, хто цінує надійність і простоту в користуванні! Прилад генерує стійкий рівний тон. Включення / вимикання звуку проводиться натисненням великої мовної кнопки. Є можливість вибору пари "Висота / Гучність" звуку з попередньо визначену установку.Завдяки цифровому управлінню і потужної Li-ion батареї - 4 години безпе..

13 360 грн

 0

Код товару: 19089
Голосообразуючий апарат Labex Inspiration

Голосообразуючий апарат Labex Inspiration

Голосообразуючий апарат (або, як його ще називають - електронна гортань) Labex Inspiration - це найсучасніший пристрій на ринку, що поєднує передові технології та сучасний дизайн.Labex Inspiration дозволяє легко змінювати висоту звуку при розмові зрушуючи палець по сенсорній панелі управління. Таким чином, пристрій дає можливість виражати емоції за..

28 680 грн

 0

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)