ОзонаториКод товару: 10449
Озонатор GL-3189 для води та повітря

Озонатор GL-3189 для води та повітря

Озонатор GL-3189 для води та повітря (АскоУкрем) сертифікований Державним підприємством "Укрметртестстандарт"Побутовий озонатор GL-3189Активна форма кисню у вигляді озону є потужним окислювачем. І незважаючи на те, що в концентрації, що перевищує граничну допустиму норму, озон небезпечний, його можна використовувати з медичною метою або в догляді з..

1 595 грн

 10

Код товару: 10447
Озонатор GL-3188 для води і повітря

Озонатор GL-3188 для води і повітря

Озонатор GL-3188 для води і повітря (АскоУкрем) сертифікований Державним підприємством "Укрметртестстандарт"Модифікована форма кисню, у вигляді озону є потужним окислювачем. Сам по собі озон може чинити згубний ефект на живі організми, якщо його концентрація перевищує допустиму. Але це не заважає використовувати озон у різноманітних побутових цілях..

1 545 грн

 12

Код товару: 10448
Озонатор GL-3188A для води і повітря

Озонатор GL-3188A для води і повітря

Озонатор GL-3188A для води і повітря (АскоУкрем) сертифікований Державним підприємством "Укрметртестстандарт" Озон - це форма кисню, що має найсильніші окислювальні властивості. У великій концентрації озон токсичний. Однак за правильного використання він здатний стати корисним помічником у турботі про чистоту квартири або будинку. Прилад для д..

1 095 грн

 16

Код товару: 19248
Озонатор води та повітря GL-3210

Озонатор води та повітря GL-3210

Озонатор GL-3210  призначений для генерування озону з наступним розсіюванням у повітряному або водному середовищі.Відповідність стандартамОзонатор відповідає діючим вимогам з техніки електробезпеки, електромагнітної сумісності і санітарно-гігієнічним нормам України.Принцип діїОтримання озону відбувається з повітря, яке закачується у прилад насосом...

1 650 грн

 0

Код товару: 14739
Озонатор Cyclone-101

Озонатор Cyclone-101

Озонатор Cyclone-101 ТМ Doctor-101 - незамінний домашній помічник, який очищає повітря, воду, продукти харчування, роблячи їх більш корисними для здоров'я людини.Принцип роботиПобутовий озонатор - пристрій для отримання озону. Озон - форма кисню, яка є природним і безпечним органічним дезінфектором. Озон, який виділяється побутовим озонатором, нада..

2 250 грн

 0

Код товару: 14743
Озонатор Long Life 101

Озонатор Long Life 101

Невеликий і компактний озонатор дуже простий в управлінні і має всього один механічний регулятор- який включає прилад і встановлює час роботи. Long life 101 це універсальний прилад, який стане незамінним на кухні, у ванній, для очищення води і продуктів.Озонування - процедура, при якій приміщення насичується озоном і киснем. Досить 20 хвилин в день..

999 грн

 0

Код товару: 14740
Озонатор Luna-101

Озонатор Luna-101

Компанія Doctor-101 являє Озонатор Luna-101, який зможе допомогти вивести шкідливі речовини з води, продуктів харчування, почистити повітряний простір навколо вас.Озонатор Luna-101 сприяє знищенню різних мікроорганізмів: вірусів, бактерій, найпростіших їх спор, цист і т.д. Особливості озону давно вивчені - цей нестійкий газ, який швидко розщеплюєть..

2 600 грн

 0

Код товару: 14738
Озонатор Premium-101

Озонатор Premium-101

Найкрасивіший і потужний озонатор в своєму класі. Завдяки озонатору "Premium-101", в вашому домі завжди буде чисте повітря, знезаражена вода, безпечні і корисні продукти. Озонатор "Premium-101" здатний насичувати озоном великі приміщення (50-70 кв.м). При всіх своїх перевагах і унікальною продуктивності, ціна на апарат більш ніж доступна!Особливост..

3 495 грн

 0

Код товару: 14742
Озонатор Sanit-101

Озонатор Sanit-101

Автоматичний озонатор Sanit-101 ТМ Doctor-101 - малогабаритний, але ефективний прилад, який очищає повітря, позбавляє від неприємних запахів, покращує мікроклімат невеликого приміщення, тим самим позитивно впливаючи на здоров'я людини.Озонатор - електронний пристрій, який виробляє озон. Потрапляючи в повітря молекули озону дезінфікують його: знешко..

1 300 грн

 0

Код товару: 14741
Озонатор іонізатор Double Strike-101

Озонатор іонізатор Double Strike-101

Double Strike-101 поєднує в собі дві функції - іонізація і озонування. Він не тільки зробить воду і повітря чистим і насиченим озоном, а й наситить приміщення іонами з негативним зарядом. Компактний розмір дозволяє ідеально вписатися в інтер'єр, а завдяки високій продуктивності озонатор-іонізатор Double Strike-101 здатний наситити озоном квартиру д..

2 750 грн

 0

Код товару: 14744
Озонатор для холодильника Refrigeratory Kavass-101

Озонатор для холодильника Refrigeratory Kavass-101

Озонатор для холодильникаОзон, як засіб очищення, давно відомо і активно використовується в різних сферах. Крім продуктів харчування, проходженню озонової терапії піддаються повітря і вода, що немало важливо для підтримки власного здоров'я.Для того щоб мати хороший імунітет і підтримувати власне здоров'я на належному рівні, правильне харчування - о..

690 грн

 0

Код товару: 14747
Озонатор очищувач повітря Passat-101

Озонатор очищувач повітря Passat-101

Passat-101 очищувач повітря в салоні автомобіля і кімнатіОчищувач повністю позбавить машину і приміщення від неприємних запахів, смогу, пилу і сигаретного диму. Прилад працює, як від мережі AC220V, так і від прикурювача в салоні автомобіля. Його можна використовувати для очищення повітря в салоні авто, і для підключення в розетку в приміщенні. Поту..

1 990 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 13 (всього сторінок: 2)

Озонатори

Кожен з нас задавався питанням, як очистити повітря у квартирі і прибрати нав'язливі запахи? Для цього існують прилади, озонатори, які призначені для використання в побуті. Вони допоможуть видалити неприємні запахи в приміщенні, шафі та холодильнику.

Принцип дії озонатора

Перетворюючи кисень, озонатор побутовий виробляє озон. Такий процес відбувається завдяки електричному розряду, який схожий на розрядження блискавки.

Системи знезараження спрямовані на пропуск сухих повітряних мас крізь високовольтний коронний розряд, який утворює озон. Його щільність становить приблизно 10 000 мг/л.

Озон - найсильніший і високоактивний окислювач. Він інтенсивно взаємодіє зі шкідливими речовинами, вуглекислим газом і пиловими частинками. Продукти реакції утворюють конденсат.

Завдяки такому впливу озонатор допомагає усунути віруси, ендотоксини, цвілеві гриби. Після проведення процедури відчувається свіжість.

Завдяки такому ефекту прилад набув широкого застосування як у промисловому виробництві, так і в побуті.

Переваги

Озонування - високоефективний метод дезінфекції. Оскільки озон швидко і надовго усуває шкідливі мікроорганізми. У приміщенні усуваються кокові палички та віруси.

Сам озон дуже токсичний як для бактерій, так і для людини, тому процедуру проводять у порожньому приміщенні. Після чого його ретельно провітрюють.

За допомогою приладу можна:

  • позбутися шкідливих речовин;
  • усунути токсини і нітрати в продуктах,
  • позбутися джерела алергенів,
  • очистити воду від бактерій.

Озон стимулює і прискорює загоєння ран, бореться з лупою, вбиває патогенні бактерії на шкірі. Апарат також допоможе позбутися мошок, мух і тарганів.

Можна сказати, що озонатор повітря проводить повну стерилізацію приміщення і поверхонь. Після обробки повітряні маси знову перетворюються на кисень.

Універсальний ефект озонування

За допомогою озонування можна підготувати кімнату для малюка. За симптомів астми та алергії ця процедура просто необхідна. Оскільки обробка озоном дає змогу усунути шкідливі мікроорганізми, які призводять до алергічних реакцій і захворювань.

Ефективні апарати дають змогу зберегти продукти свіжими, продовжують термін їхньої придатності. Особливо це стосується м'яса, риби, яєць.

Можна, використовуючи озонатори повітря, провести антисептування і дезодорацію холодильних камер.

Переваги озонування:

  • озон швидко перетворюється на кисень, при цьому не використовуються шкідливі для організму хімічні засоби;
  • усувається сморід, одночасно дезінфікує і дезодорує повітряний простір;
  • вивітрюється неприємний аромат після ремонту;
  • видаляються бацили і цвілеві гриби, а також джерела алергенів.

За допомогою озонатора, який можна купити в Києві, усувається запах сигаретного диму, гару з ефективністю 99.9%.

Який прилад вибрати?

Якщо стоїть завдання очищення не тільки приміщення, а й води, в нашому магазині представлений побутовий озонатор купити який можна з максимальною знижкою. Завдяки його взаємодії очищаються повітряні маси від бактерій, а вода стає чистішою і приємнішою на смак. 

Якщо необхідно прибрати патогенні бактерії і хочеться дихати свіжим повітрям, варто вибрати компактний пристрій GL-3188. Він допоможе зберегти свіжість речей після прання. Додатковим плюсом стане антисептування одягу, взуття, меблів.

У магазині існує широкий вибір моделей для знезараження ванн і туалетів.

Також представлений озонатор води GL-3189, який допомагає запобігти негативній дії мікроорганізмів у ротовій порожнині. Очищена вода дасть змогу усунути стоматит, прибере неприємні запахи з рота. Озонована рідина впорається з профілактикою карієсу.

Терапія за допомогою апарату

У терапевтичних дозах озон проявив свої імунопідвищувальні та протизапальні функції. Його застосовують у невідкладній хірургії, інфекційній терапії, гастроентерології та косметології.

Доведено, що озонотерапія є ефективним методом лікування.

У невропатології її рекомендовано пацієнтам у разі порушення мозкового кровообігу, порушень периферичної нервової системи та мігрені.

У стоматології купити озонатор часто рекомендують хворим у разі пульпіту, стоматиту, карієсу, а також пародонтозу. При цьому виключається застосування антибіотиків.

В онкології завдяки підвищенню імунітету завдяки озонуванню стає можливим зниження ймовірності метастазів при пухлині.

Також можлива корекція порушень гомеостазу в період після реанімації. У таких випадках використовується детоксикаційна озонотерапія.

Expand
Collapse