Трубчасті матрациКод товару: 19583
Секційний матрац з функцією статики з ПВХ OSD-F-501
-4%

Секційний матрац з функцією статики з ПВХ OSD-F-501

Секційний матрац з компресором для профілактики і лікування пролежнів 1-3 ступеня.Матрац рівномірно розподіляє вагу пацієнта, запобігаючи виникненню пролежнів і сприяючи загоєнню пролежнів при тривалому нерухомому положенні тіла. Полегшує хворобливі відчуття.Основа матраца виконана з неалергенного і нетоксичного полівінілхлориду (ПВХ). Легко миєтьс..

5 759 грн 5 999 грн

 0

Код товару: 12108
Протипролежневий секційний матрац Gi-emme TKS-2012B

Протипролежневий секційний матрац Gi-emme TKS-2012B

Секційний протипролежневий матрац Gi-emme TKS-2012B розроблений італійською компанією Gi-emme S.R.L. - Провідним виробником протипролежневі систем в Італії.Матрац дуже ефективний для профілактики і лікування пролежнів 1 і 2 ступеня. Його можна використовувати, як в стаціонарі, так і вдома.Застосування у пацієнтів:з ураженнями опорно-рухового апарат..

5 490 грн

 1

Код товару: 11622
Протипролежневий секційний матрац, OSD-QDC-500
-4%

Протипролежневий секційний матрац, OSD-QDC-500

Протипролежневий секційний матрац, OSD-QDC-500Секційний матрац з компресором OSD-QDC-500 застосовується в цілях профілактики і лікування пролежнів 1-3 ступеня, коли пацієнт тривалий час змушений перебувати в лежачому положенні.Основні переваги:висота матраца 9,5 см дозволяє ефективніше розподілити тиск від ваги користувача;змінний тип роботи компре..

4 799 грн 4 999 грн

 0

Код товару: 11623
Протипролежневий секційний матрац з функцією статики, OSD-QDC-505
-4%

Протипролежневий секційний матрац з функцією статики, OSD-QDC-505

Секційний матрац з компресором OSD-QDC-505 застосовується як ефективний засіб профілактики і лікування пролежневих ран 1-3 ступеня у лежачих пацієнтів в домашніх або лікарняних умовах.Основні переваги:Висота секцій матраца складає 12,8 см, така "повітряна подушка" допомагає більш рівномірному розподілу тиску від ваги користувачаКомпресор поперемінн..

9 599 грн 9 999 грн

 0

Код товару: 11464
Секційний матрац з компресором і системою A / B, OSD-QDC-501
-4%

Секційний матрац з компресором і системою A / B, OSD-QDC-501

Секційний матрац з компресором OSD-QDC-501 застосовується як ефективний засіб профілактики і лікування пролежневих ран 1-3 ступеня у лежачих пацієнтів в домашніх або лікарняних умовах.Основні функції:оптимальний розподіл ваги користувача;нормалізація кровообігу в м'яких тканинах;ефективна терапевтична дію;комфорт для пацієнта і зручний догляд для а..

5 759 грн 5 999 грн

 0

Код товару: 11465
Секційний матрац з системою A / B / C, OSD-QDC-501B
-4%

Секційний матрац з системою A / B / C, OSD-QDC-501B

Секційний матрац з компресором OSD-QDC-501B застосовується з метою профілактики і лікування пролежнів 1-3 ступеня, коли пацієнт тривалий час змушений перебувати в лежачому положенні.Основні функції:максимальний комфорт і ефективний розподіл ваги користувача, ефект масажу м'яких тканин;кровопостачання тканин підтримується на оптимальному рівні;висок..

10 559 грн 10 999 грн

 0

Код товару: 18026
Секційний матрац з функцією статики, OSD-F-600
-4%

Секційний матрац з функцією статики, OSD-F-600

Секційний матрац з компресором для профілактики і лікування пролежнів 1-3 ступеня. Матрац рівномірно розподіляє вагу пацієнта, запобігаючи виникненню пролежнів і сприяючи загоєнню пролежнів при тривалому нерухомому положенні тіла. Полегшує хворобливі відчуття.Особливості:Основа матраца виконана з неалергенного і нетоксичного полівінілхлориду та ней..

6 335 грн 6 599 грн

 0

Код товару: 17292
Реанімаційний секційний матрац з компресором, OSD-QDC-8010
-4%

Реанімаційний секційний матрац з компресором, OSD-QDC-8010

Реанімаційний секційний матрац з компресором, OSD-QDC-8010Особливості:Реанімаційний секційний матрац з компресором для профілактики і лікування пролежнів 1-4 ступеня.Мартас рівномірно розподіляє вагу пацієнта, запобігаючи виникненню пролежнів і сприяючи загоєнню пролежнів при тривалому нерухомому положенні тіла. Полегшує хворобливі відчуття.Основа ..

26 879 грн 27 999 грн

 0

Код товару: 10411
Матрац трубчастий протипролежневий Orthoforma М 0021

Матрац трубчастий протипролежневий Orthoforma М 0021

Дана модель трубчастого протипролежневого матраца Orthoforma за своєю структурою складається з трубчастих камер, які розміщені поперек тіла хворого. Вони ж по черзі надуваються і спускаються за допомогою особливого компресорного насоса, який працює практично безшумно. Матеріал матраца міцний гіпоалергенний матеріал з лазерною перфорацією для мікроо..

3 900 грн

 0

Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)

Трубчасті матраци

Унаслідок тривалого постільного режиму можуть виникнути порушення в м'яких тканинах.

Кисень перестає надходити до шкіри, клітини гинуть і з'являються пролежні. Пацієнту, який змушений перебувати постійно в лежачому положенні, можна уникнути подібних проблем за допомогою протипролежневого трубчастого матраца з компресором.

Що собою являє протипролежневий матрац

Виріб являє собою ортопедичну підстилку на ліжко у вигляді матраца з трубчастих камер, який оснащений блоком живлення і компресором. Слугує найефективнішим засобом під час лікування і профілактики пролежнів у лежачих пацієнтів.

За допомогою шлангів матрац з'єднується з компресором. (його розташовують у ногах пацієнта). Компресор по черзі надуває парні і непарні трубки, завдяки чому і відбувається протипролежнева терапія. Балони (трубки) наповнюються повітрям через кожні десять хвилин. За допомогою терапії у пацієнта нормалізується кровообіг, і пролежні проходять.

Вироби застосовують у разі важких пролежнів третьої та четвертої стадії з вагою тіла понад 100-160 кг. Протипролежневу підстилку розміщують поверх ліжка, а зверху застеляють простирадлом. Матеріал трубчастого матраца (полівінілхлорид) відрізняється міцністю і не викликає алергії.

Матрац може включати систему обдування, створюючи водночас прийнятний мікроклімат для шкіри пацієнта, у комплект можуть входити запасні трубчасті камери. 

Причини появи пролежнів:

 • неправильний догляд за лежачим пацієнтом;
 • у випадках, якщо пацієнт не в змозі переміщатися самостійно по ліжку;
 • у пацієнтів із порушеннями ЦНС;
 • у пацієнтів із порушенням мікроциркуляції.

Пролежні з'являються там, де шар підшкірно-жирової клітковини має малий об'єм.  Такі явища відбуваються внаслідок перетискання тканин, дрібних судин, порушення кровообігу. Це призводить до некрозів і больових відчуттів. Для запобігання негативним наслідкам необхідно проводити профілактику пролежнів.

Показання до застосування:

 • рекомендується застосовувати в післяопераційний період;
 • після перенесення інсульту (інфаркту);
 • у разі тривалого дотримання постільного режиму;
 • остеохондрози, остеопорози;
 • у разі спондильозу хребта;
 • у разі травматичних станів опорно-рухового апарату;
 • у реабілітаційний період операцій, проведених у ділянці хребта;
 • у разі радикулопатії поперекового відділу, люмбалгії, ішіалгії;
 • у період після опіків.

Купити трубчасті матраци відповідної моделі можна в нашому інтернет-магазині. Ціна на вироби Вас приємно порадує. Менеджери допоможуть визначитися з вибором і нададуть повну інформацію про товар. Трубчасті матраци можна придбати з доставкою по всій Україні.

Expand
Collapse