Комірчасті матраци
Протипролежневий комірчастий матрац - це високоефективний засіб профілактики та лікування пролежнів першого та другого ступенів. Використовується виріб у медичних установах і вдома. Матрац ефективний не тільки в разі пролежнів, а й за схильності до утворення виразкових утворень, висипань. Найчастіше до них схильні пацієнти таких категорій:
- з надмірною вагою;
- у разі цукрового діабету;
- у посттравматичний період хребта;
- після інсультів;
- пацієнти похилого віку.
Протипролежневий комірчастий матрац із компресором можна використовувати протягом доби, масажуючи всі зони тіла пацієнта.
З чого складається комірчастий матрац?
Матрац має камери у вигляді комірок, вони за допомогою компресора наповнюються повітрям і поступово надуваються в шаховому порядку. Період надування становить від п'яти до десяти хвилин. Завдяки цьому в пацієнта поперемінно відбувається зміна опор і він не залежується на одному місці, масаж сприятливо впливає на кровообіг, посилює його.
Міцний матеріал полівінілхлорид і лазерна перфорація (мікроотвори 30-40 мікрон) сприяють мікроциркуляції повітря, що дає змогу шкірі дихати, не пріти.
Як вибрати комірчастий матрац?
Протипролежневий матрац має відповідати зросту пацієнта і підходити під розміри ліжка, на якому він буде розміщуватися.
Під час вибору виробу необхідно звернути увагу на максимальну вагу, яку він може витримувати.
Також важливо враховувати наявність функції статики. Для деяких хворих постійний масаж може завдавати дискомфорту, тому необхідно, щоб він тимчасово перебував у статичному положенні.
Для того щоб забезпечити пацієнтові спокійний сон, необхідно вибирати виріб із низьким рівнем шуму.
Для комфортного самопочуття і турботи про шкіру необхідна наявність лазерної перфорації, яка забезпечить її провітрювання.
Купити комірчастий протипролежневий матрац за низькими цінами можна в нашому інтернет-магазині.
Правила використання комірчастого матраца
Необхідно розташувати комірчастий матрац на звичайному або медичному матраці та розправити по краях, унеможливлюючи його сповзання з ліжка. Не можна застосовувати шпильки для фіксації, щоб уникнути проколів виробу.
Для зручності компресор варто розташувати під ліжком, а самі трубки ближче до ніг хворого.
Потім необхідно під'єднати шланг до матраца і компресор для наповнення повітрям комірок. Поставити вказівний елемент у позицію від одного до десяти. Після того, як матрац стане об'ємним, його необхідно накрити простирадлом, перевірити, щоб не було нерівностей. Вигини можуть нашкодити тілу пацієнта. Необхідно виключити перегрівання і прання виробу. Протирати від пилу й усувати забруднення з матраца можна вологою ганчіркою.
Купити компресорні комірчасті матраци можна на нашому сайті, підібравши необхідну модель за розмірами. Менеджери нададуть необхідну інформацію про товар і оформлять замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні.