Механічні тонометриКод товару: 12274
Механічний тонометр Longevita LS-4

Механічний тонометр Longevita LS-4

Механічні тонометри ніколи не втрачали своєї актуальності і були важливим інструментом в інвентарі медиків. Розроблений по поліпшеним технологіям механічний тонометр Longevita LS-4 забезпечить комфортне і точне вимірювання як для медпрацівника, так і буде зручний користувачеві без медичної освіти. Тонометр складається з манжети з внутрішньою камеро..

585 грн

 0

Код товару: 12273
Механічний тонометр Longevita LS-5

Механічний тонометр Longevita LS-5

Завжди актуальний тонометр механічного типу Longevita LS-5 допоможе точно і швидко зробити виміри артеріального тиску в клініці або будинку. Пристрій зручно у використанні, розроблено з удосконаленими технологіями.У внутрішній камері тонометра, виготовленої по безшовному методу, розміщується нейлонова манжета з фіксуючою скобою і вбудованою мембран..

585 грн

 0

Код товару: 17415
Тонометр механічний B.Well WM-62S

Тонометр механічний B.Well WM-62S

Механічних приладів B.Well довіряють лікарі в усьому світі, вибираючи їх за високу точність і довговічність.B.Well WM-62S - класичний механічний тонометр для вимірювання артеріального тиску зі стетоскопом в комплекті.Манометр WM-62S виконаний в металевому корпусі, міцний нагнітач з латексу оснащений захисним фільтром, захистить нагнітач від пилу - ..

619 грн

 0

Код товару: 17416
Тонометр механічний B.Well WM-63S

Тонометр механічний B.Well WM-63S

Механічні тонометри B.Well для вимірювання артеріального тиску вибирають багато лікарів, а також ті, хто віддає перевагу класичному метод вимірювання.B.Well WM-63S - класичний механічний тонометр для вимірювання артеріального тиску з вбудованим стетоскопом в комплекті.Манометр WM-63S виконаний в металевому корпусі, міцний нагнітач з латексу оснащен..

619 грн

 0

Код товару: 17754
Тонометр механічний AND UA-100

Тонометр механічний AND UA-100

Механічний прилад для вимірювання артеріального тиску AND UA-100 з вбудованим стетоскопом забезпечує просте і точне вимірювання артеріального тиску, використовуючи метод Короткова.Відмінні особливості:Протизапорошена сіточка на нагнітачі і фітингуСтандартна нейлонова манжета розміром 22 - 32 смМеталевий манометр з можливістю калібруванняВбудований ..

626 грн

 0

Код товару: 17755
Тонометр механічний AND UA-200

Тонометр механічний AND UA-200

Професійний механічний прилад для вимірювання артеріального тиску AND UA-200 забезпечує просте і точне вимірювання артеріального тиску, використовуючи метод Короткова.Тонометр AND UA-200 підійде як для домашнього використання, так і для лікарської практики. Завдяки використанню в процесі виробництва високоякісного металевого сплаву, а також гаранто..

724 грн

 0

Код товару: 10207
Механічний тонометр Little Doctor LD-91

Механічний тонометр Little Doctor LD-91

Комбінований тип - для зручності вимірювання манометр, нагнітач та повітряний клапан з'єднані в єдиний механізм.Хромований металевий корпус манометра - Chrome Deluxe.Особливості:Якісний металевий стетоскоп у комплекті.Міцна та надійна нейлонова манжета з металевим фіксуючим кільцем для окружності плеча 25 - 36 см.Сітчастий фільтр зворотнього клапан..

541 грн

 1

Код товару: 10205
Механічний тонометр Little Doctor LD-71A

Механічний тонометр Little Doctor LD-71A

Класичний тонометр з вбудованим стетоскопом для самостійного використання в домашніх умовахМодель призначена для самостійного контролю артеріального тиску в домашніх умовах.Металевий анероїдний манометр.Міцна та надійна нейлонова манжета для плеча обхватом 25-36 см з фіксуючим металевим кільцем.Пневмокамера виготовлена ​​за безшовною технологією.Ме..

575 грн

 0

Код товару: 10204
Механічний тонометр Little Doctor LD-71

Механічний тонометр Little Doctor LD-71

Класичний тонометр для самостійного використання в домашніх умовах, стетоскоп у комплекті.Міцна та надійна нейлонова манжета з металевим фіксуючим кільцем для окрулості плеча 25-36 см.Сітчастий фільтр зворотнього клапану нагнітача попереджує засмічення приладу пилом.Точний металевий анероїдний манометр.Якісний стетоскоп у комплекті.Металевий надійн..

545 грн

 0

Код товару: 10949
Механічний тонометр Little Doctor LD-60

Механічний тонометр Little Doctor LD-60

Механічний тонометр класичного типу з великою манжетою (33-46см) в комплекті. Стетоскоп вбудований в манжету.Особливості:Фонендоскоп вбудований в манжету.Матеріал манометра: метал і пластик.Діаметр циферблата манометра: 45.5 мм.Клапан травлення курковий з фільтром.Модель манжети: LD Cuff.Розмір манжети: 33-46.Манжета з металевим кільцем.Кількість т..

645 грн

 0

Код товару: 10948
Тонометр механічний Little Doctor LD81

Тонометр механічний Little Doctor LD81

Тонометр комбінованого типу з вбудованим стетоскопом для самостійного використання в домашніх умовахКомбінований тип.Модель призначена для самостійного контролю артеріального тиску в домашніх умовах.Манометр з великим циферблатом (60 мм).Адаптований для роботи як правою, так і лівою рукою.Великий пластмасовий анероїдний манометр, поєднаний з нагніт..

568 грн

 0

Код товару: 10945
Механічний тонометр Little Doctor LD-70 NR

Механічний тонометр Little Doctor LD-70 NR

Професійний класичний тонометр, манжета без металевого кільця, має такі особливості:Класичний тип.Металевий анероїдний манометр.Міцна та надійна нейлонова манжета без фіксуючого металевого кільця.Пневмокамера виготовлена ​​за безшовною технологією.Металевий повітряний голчастий клапан.Індивідуальна вінілова сумочка.Діапазон вимірювання тиску: від 2..

333 грн

 0

Показано з 1 по 12 із 18 (всього сторінок: 2)

Механічні тонометри

Механічні тонометри

Механічний тонометр із фонендоскопом, сфігмоманометром і грушею для нагнітання повітря - це невід'ємний інструмент для медпрацівника, який працює на виїзді, як-от швидка допомога, швидка допомога, невідкладна допомога чи сімейні лікарі. Механічний тонометр - класичне пристосування для вимірювання систолічного та діастолічного тиску. І незважаючи на наявність більш сучасних аналогів, таких як автоматичний і напівавтоматичний тонометри, механічне пристосування не втрачає своєї актуальності й понині, завдяки низці якостей:

Міцність - пристрій не так схильний до пошкоджень, не боїться вологи, його зручно складати і брати з собою. Тобто можна сказати, що такий тонометр практично не ламається.

Точність - сучасні механічні тонометри вважаються найкращим рішенням для вимірювання тиску в людей, які страждають на атеросклероз. Це пояснюється тим, що електронні датчики на автоматичних пристроях можуть давати похибку через особливості судин пацієнтів. Механічний же пристрій такої похибки не дасть і точно покаже результат.

Доступна ціна - такі тонометри найбільш бюджетні за вартістю. Класична комплектація, справна робота, достовірні результати - нічого зайвого.

Економічність - прилад не потребує батарейок і живлення від мережі.

Особливості застосування

Звісно, виміряти тиск механічним тонометром може будь-який медик. Однак якщо Ви купуєте пристрій для дому, то можете не сумніватися, що користуватися ним буде зовсім не складно. 

Досить надіти манжету на руку, на 6-8 см вище ліктя, щоб вона перебувала приблизно на рівні серця. Стетоскоп прикласти до центру вигину руки, це дасть змогу чітко розчути пульс, коли повітря буде виходити. За допомогою груші нагнітайте манжету до рівня 200-220 мм.рт.ст. Поступово, по 2-4 мм.рт.ст. спускайте повітря, орієнтуючись на циферблат сфігмоманометра і на удари в стетоскопі. За першого удару зафіксуйте показник на циферблаті, який відображатиме верхній або систолічний тиск. Коли пульс нормалізується, тобто, коли почуєте останній гучний удар, зафіксуйте другий показник, який відображатиме діастолічний тиск (нижній). Також у такий спосіб зручно рахувати ЧСС, завдяки виразному звуку ударів серця. Рекомендується провести вимірювання тричі, а потім підрахувати середнє значення. Це все, що потрібно знати про експлуатацію механічного тонометра.

Ніякі батарейки або живлення від електромережі не потрібні.

Вимірювач тиску, доступний кожному

Магазин медтехніки і товарів для здоров'я Ozonet представляє широкий асортимент тонометрів, зокрема механічних від відомих виробників медичної техніки, таких як Little Doctor, Gamma, Rossmax та інші. Пристосування користуються широкою популярністю серед медиків, повністю укомплектовані, мають гарантію, оснащені циферблатом, який можна прочитати, і зручною манжетою.

На сайті Ozonet є докладна характеристика про кожну модель, а консультанти готові допомогти підібрати найбільш оптимальний для Вас пристрій.

Купити вподобаний механічний тонометр можна за допомогою замовлення на сайті інтернет-магазину або телефоном, замовивши оперативну доставку до Одеси, Дніпропетровська, Харкова, Сум і будь-якого іншого населеного пункту України; або можна забрати прилад з одного з магазинів у Києві.

Якщо Ви любите класику, довіряєте перевіреним поколіннями пристроям, хочете, щоб надійний вимірювач тиску був завжди під рукою і не підводив - механічний тонометр, це те, що Вам потрібно.

Expand
Collapse