Автоматичний тонометр Omron i-Q142

  • Виробник:  Omron
  • Наявність:  Немає в наявності
Характеристики тонометра
  • Індикатор неправильної пози Є
  • Індикатор ранкової гіпертензії Є
  • Індикатор руху Є
дивитися всі
10 462 грн
Знайшли дешевше
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати замовлення з нашого магазину в м. Київ
Кур’єром по Києву
Доставка в межах Києва безкоштовна* на товари, в яких вказано "Безкоштовна доставка". Вартість доставки – 100 грн.
Доставка по Україні
Доставка товарів по Україні безкоштовна* на товари, у яких зазначено "Безкоштовна доставка" (пересилання грошей проводиться за рахунок покупця).
Оплата
Готівкою, Безготівкою з ПДВ, Оплата при отриманні

Автоматичний тонометр Omron i-Q142

Технологія інтелектуального управління Intellisense
Контролює процес вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря накачується в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії).

Автоматична фіксація манжети на руці
Прилад самостійно керує фіксацією манжети на плечі в залежності від обхвату плеча користувача.

Великий дисплей, який дозволить чітко бачити результати

Пам'ять для двох користувачів по 84 вимірювання з реєстрацією часу і дати
Артеріальний тиск змінюється протягом доби, причому, зазвичай найвищі цифри АТ бувають у ранкові години. Рекомендується вимірювати артеріальний тиск вранці після пробудження, близько обіду і ввечері. Щоб Ви могли точно знати, як веде себе Ваше АД в різний час доби, OMRON оснастив свої тонометри не тільки пам'яттю достатнього обсягу, а й обов'язковою функцією реєстрації дати і часу кожного виміру. При проведенні серії з декількох послідовних вимірювань з метою визначення середнього значення функція реєстрації дати і часу також допомагає Вам відстежувати інтервали між ними.

Модель призначена для моніторингу артеріального тиску двома користувачами. Дані зберігаються в двох окремих блоках пам'яті. І кожен в будь-який момент може переглянути саме свої показники артеріального тиску.
Також в приладі присутній "Гостьовий режим", при роботі в якому значення в пам'ять не зберігаються.

Індикатор аритмії і руху
У тому випадку, якщо ритм нормальний, прилад виводить результат на дисплей.
Якщо спостерігалося незначне порушення ритму, результат з можливою похибкою, але може вважатися достовірним, прилад також покаже результат.
Якщо ж спостерігалися серйозні викривлення пульсової хвилі, прилад припинить вимір і покаже символ помилки, як би кажучи тим самим пацієнту:
«Коректне вимірювання в даний момент неможливе, дочекайтеся більш сприятливого моменту і повторіть вимірювання». Результат на дисплей виводитися не буде.

Тонометри OMRON виводять на дисплей лише достовірний результат.
Прилади OMRON, одночасно оснащені індикаторами аритмії і руху, мають здатність диференціації перешкод, що вплинули на результат вимірювання. Одним словом, прилади з подібною функцією здатні розібратися, що саме викликало неритмічні пульсації: перебої в роботі серця або рух користувача, і позначити результат вимірювання відповідним індикатором.

Індикатор підвищеного тиску
Нещодавно проведені дослідження показали, що в якості орієнтира для визначення підвищеного артеріального тиску в домашніх умовах можна розглядати величини рівні або вище 135/85. Ці критерії рекомендовано використовувати саме для домашніх вимірювань.

Якщо Ваш систолічний або діастолічний АТ опинився за межами норми, на дисплеї приладу буде блимати індикатор підвищеного тиску.
Ця функція працює як в режимі поточного вимірювання (в кінці виміру), так і в режимі перегляду результатів, що зберігаються в пам'яті приладу. Крім того, якщо середнє арифметичне результатів АД, що потрапили в розрахунок середнього значення, виходить за межі норми, даний індикатор буде блимати в режимі демонстрації середнього значення.

Функція усереднення 3-х вимірів за останні 10 хвилин
Кожен з нас звертав увагу на той факт, що, проводячи кілька вимірів поспіль, ми отримуємо різні значення АТ. Це обумовлено різними фізіологічними причинами.
Для отримання об'єктивної величини АТ лікарі рекомендують брати середнє значення 3 послідовних вимірювань, проведених з інтервалами в 2-3 хвилини. Сучасні моделі тонометрів OMRON дозволяють з легкістю здійснити дану рекомендацію лікарів, так як мають автоматичну функцію розрахунку середнього значення тиску і пульсу на підставі результатів 3 останніх вимірювань за 10 хвилин.
Крім того, з метою оптимізації терапії лікарі рекомендують також контролювати середнє значення АТ за день. Для цього необхідно провести по три вимірювання вранці, в середині дня і ввечері, записати середні значення, розраховані приладом, в щоденник у вигляді таблиці, а в кінці дня самостійно порахувати середнє значення АТ за день.
Зібрану за кілька днів інформацію слід передати вашому лікареві. Такі дані можуть бути дуже корисні для коректування терапії.

Індикатор правильного положення корпусу тіла
Якщо користувач не прийняв правильне положення під час вимірювання - прилад про це сповістить.

Функція моніторингу Ранкової Гіпертензії
Чому важливо вимірювати артеріальний тиск вдома, а головне вранці? Люди, для яких характерне підвищення артеріального тиску в ранні години - з 6.00 до 10.00, в більшій мірі схильні до ризику інфарктів та інсультів. В рамках концепції по боротьбі з «ранкової гіпертензією», спеціально для контролю артеріального тиску в домашніх умовах OMRON (за рекомендацією лікарів Всесвітньої Ліги гіпертонії) пропонує свої тонометри з функцією реєстрації дати і часу вимірювання, а також індикатором підвищеного тиску.

Можливість підключення до комп'ютера і принтера.

Характеристики Автоматичний тонометр Omron i-Q142

Індикатор неправильної пози Є
Індикатор ранкової гіпертензії Є
Індикатор руху Є
Індикатор серцебиття Є
Визначення аритмії Є
Гарантія 5 років
Дата / час Є
Обсяг пам’яті (вимірювань) 2x84
Профілі для двох користувачів Є
Розмір (см) 28,6х29,4х27,1
Система Intellisense Є
Усереднення 3-х вимірювань за останні 10 хв Є
Тип тонометра Автоматичний
Діапазон вимірювання 0-299 мм рт.ст.
Тип живлення від мережі (адаптер)/батарейки
Точність вимірювання +/- 3 мм рт.ст.
Розмір манжети 22-42 см
Сумочка/Футляр для зберігання Ні
Кількість батарейок 4 шт.
Діапазон вимірювання пульсу 40-180 уд./хв.
Мережевий адаптер Є
Комплектація Електронний блок;
манжета;
адаптер мережевий;
комплект елементів живлення;
журнал для запису артеріального тиску;
гарантійний талон.

Отзывы о Автоматичний тонометр Omron i-Q142

Ваш відгук про товар: Автоматичний тонометр Omron i-Q142


Самовивіз

Ви можете забрати своє замовлення з нашого магазину в м. Київ (попередньо погодивши наявність даного товару та час забору) за адресою:

вул. Куренівська 18, офіс 20-А, метро Почайна (за ТЦ "Ашан")

Пн.-Пт.: 9:00-19:00, Сб.-Нд.: 10:00-17: 00

Карту проїзду ви можете переглянути в розділі "Контакти"

Самовивіз можливий у будні дні з 9:00 до 19:00. У вихідні дні з 10:00 до 17:00 (попередньо погодивши час та адресу самовивозу).

Доставка по Києву

Доставка в межах Києва безкоштовна* на товари, в яких зазначено "Безкоштовна доставка". Вартість доставки – 150 грн.

По Києву доставка товарів здійснюється з 10:00 до 19:00 у робочі дні.

Наші співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною вами адресою у зручний для Вас час.

*Винятком є доставка "Сольових ламп" - до 10 кг – 45 грн., від 10 кг – 50 грн.

Мінімальне замовлення: 150 грн.

Термін доставки: 1-3 дні. Якщо товар знаходиться на віддаленому складі, термін може збільшуватися.

Доставка по Україні

Увага!
При отриманні товару обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію).

Доставка товарів по Україні безкоштовна*на товари у яких зазначено "Безкоштовна доставка". Пересилання грошей здійснюється за рахунок покупця (20грн. +2% від суми замовлення). Вартість пересилання, розраховується згідно з тарифами "Нової пошти". Доставка здійснюється компанією «Нова пошта».

*Винятком є пересилання "Сольових ламп", біотуалетів та рідин для біотуалетів, милиць, ходунків, стільців туалетів - оплата послуг доставки проводиться за рахунок покупця незалежно від суми замовлення.

Мінімальне замовлення:150 грн.

Термін відправлення: 1-3 дні. Якщо товар знаходиться на віддаленому складі, термін може збільшуватися.

Важливо!
У нас передбачено автоматичне повернення відправлення, яке зберігалося у відділенні компанії «Нова пошта» протягом 5-ти робочих днів (крім неділі, неробочих та святкових днів), і не було забрано Одержувачем.

Способи оплати

Готівка

Оплата готівкою можлива лише при покупці у Києві, а також у пунктах самовивезення в регіонах України та у відділеннях "Нової Пошти". Оплата здійснюється виключно в національній валюті за курсом, визначеним на момент замовлення.

Безготівкова

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою (або смс) надішле Вам рахунок-фактуру або номер картки ПриватБанк. Після чого Ви зможете сплатити в касі відділення, терміналі, LiqPay (не виходячи з дому) або з розрахункового рахунку з ПДВ.

Увага!
Тільки після оплати ми робимо відправлення замовлення (при безготівковому розрахунку). Підтвердження оплати потрібно проводити за телефоном, вказавши номер замовлення та час оплати. Замовлення без підтвердження оплати не надсилаються!