Автоматичний тонометр Omron M5 Comfort

  • Виробник:  Omron
  • Наявність:  Немає в наявності
Характеристики тонометра
  • Індикатор правильної фіксації манжети Є
  • Індикатор ранкової гіпертензії Ні
  • Індикатор руху Є
дивитися всі
2 711 грн
Знайшли дешевше
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати замовлення з нашого магазину в м. Київ
Кур’єром по Києву
Доставка в межах Києва безкоштовна* на товари, в яких вказано "Безкоштовна доставка". Вартість доставки – 100 грн.
Доставка по Україні
Доставка товарів по Україні безкоштовна* на товари, у яких зазначено "Безкоштовна доставка" (пересилання грошей проводиться за рахунок покупця).
Оплата
Готівкою, Безготівкою з ПДВ, Оплата при отриманні

Автоматичний тонометр Omron M5 Comfort

Технологія інтелектуального управління Intellisense
Контролює процес вимірювання подібно до лікаря, враховуючи індивідуальні особливості кожного користувача, що дозволяє провести вимірювання максимально комфортно і швидко. Прилад вимірює артеріальний тиск двічі під час одного виміру (коли повітря накачується в манжету і коли виходить з неї), що є запорукою беззастережної точності навіть при порушеннях ритму серця (аритмії).

Великий дисплей
Дозволить чітко бачити результати

Пам'ять на 90 вимірювань з реєстрацією дати і часу
Артеріальний тиск змінюється протягом доби. OMRON оснастив свої тонометри не тільки пам'яттю достатнього обсягу, а й обов'язковою функцією реєстрації дати і часу кожного виміру. Модель призначена для моніторингу і контролю артеріального тиску двома користувачами. Дані зберігаються в двох окремих осередках, і кожен користувач в будь-який момент може переглянути свої показники артеріального тиску.
Модель призначена для моніторингу артеріального тиску двома користувачами. Дані зберігаються в двох окремих осередках. І кожен в будь-який момент може переглянути саме свої показники артеріального тиску.

Індикатор аритмії і руху
У тому випадку, якщо ритм нормальний, прилад виводить результат на дисплей.
Якщо спостерігалося незначне порушення ритму, результат зазнав змін, але може вважатися достовірним, прилад також покаже результат.
Якщо ж спостерігалися серйозні викривлення пульсової хвилі, прилад припинить вимір і покаже символ помилки, як би кажучи тим самим пацієнту:
«Коректне вимірювання в даний момент неможливе, дочекайтеся більш сприятливого моменту і повторіть вимірювання». Результат на дисплей виводитися не буде.
Тонометри OMRON виводять на дисплей лише достовірний результат.
Прилади OMRON, одночасно оснащені індикаторами аритмії і руху, мають здатність диференціації перешкод, що вплинули на результат вимірювання. Одним словом, прилади з подібною функцією здатні розібратися, що саме викликало неритмічні пульсації: перебої в роботі серця або рух самого користувача, і відмітити результат вимірювання відповідним індикатором.

Графічний індикатор рівня артеріального тиску (АТ)
Індикатор рівня артеріального тиску (АТ) в нових тонометрах OMRON пропонує на сьогоднішній день найбільш досконалий алгоритм інформування користувача про підвищений артеріальний тиск. Він не просто сигналізує про факт перевищення рекомендованої межі АТ по одному з параметрів (систолічний АТ або діастолічний АТ), а й показує окремо рівень кожного значення АТ щодо рекомендацій Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ). Таким чином, пацієнт бачить, на якому рівні щодо рекомендованих ВООЗ значень знаходяться результати його систолічного і діастолічного АТ. Крім того, на відміну від інших приладів на ринку, тонометри OMRON орієнтуються не на норми тиску в кабінеті лікаря (140/90), а на критерії, призначені для домашніх вимірювань (135/85). Значення, отримані в домашніх умовах, як правило, нижчі за ті, що отримані в кабінеті лікаря (через відсутність вдома ефекту «білого халата»).

Індикатор правильної фіксації манжети
Нові моделі тонометрів OMRON - тепер забезпечені індикатором правильної фіксації манжети у вигляді зрозумілої користувачеві графічної піктограми. Ця функція дозволяє оцінити правильність фіксації манжети на руці, що є запорукою точного вимірювання.
Якщо манжета накладена занадто слабо, прилад сповістить користувача спеціальним індикатором. У разі коректної фіксації манжети, на дисплеї також висвітиться відповідний індикатор.

Функція усереднення 3-х вимірів за останні 10 хвилин
Кожен з нас звертав увагу на той факт, що, проводячи кілька вимірів поспіль, ми отримуємо різні значення АТ. Це обумовлено різними фізіологічними причинами.
Для отримання об'єктивної величини АТ лікарі рекомендують брати середнє значення 3 послідовних вимірювань, проведених з інтервалами в 2-3 хвилини. Сучасні моделі тонометрів OMRON дозволяють з легкістю здійснити дану рекомендацію лікарів, так як мають автоматичну функцію розрахунку середнього значення тиску і пульсу на підставі результатів 3 останніх вимірювань за 10 хвилин.
Крім того, з метою оптимізації терапії лікарі рекомендують також контролювати середнє значення АТ за день. Для цього необхідно провести по три вимірювання вранці, в середині дня і ввечері, записати середні значення, розраховані приладом, в щоденник у вигляді таблиці, а в кінці дня самостійно порахувати середнє значення АТ за день.
Зібрану за кілька днів інформацію слід передати вашому лікареві. Такі дані можуть бути дуже корисні для корегування терапії.

Універсальна манжета Comfort Cuff
Компанією OMRON була розроблена універсальна манжета нового покоління, що отримала назву Comfort. По конструкції і основним характеристик вона відрізняється від звичайних манжет.
По-перше, це максимальна точність вимірювання. Для отримання точного результату, як відомо, необхідно перекрити артерію на всій ділянці накладення манжети. Манжети зі звичайними камерами не дозволяють повноцінно реалізувати цю умову, оскільки створюють нерівномірний тиск на артерію. Універсальна манжета Comfort - це манжета, яка, завдяки "Σ"-подібній камері, забезпечує рівномірний тиск на артерію, а відповідно забезпечує більш точний результат.
По-друге, універсальна манжета Comfort підходить відразу двом категоріям користувачів - людям з рукою звичайного розміру і людям з великою рукою (діапазон застосування 22 - 42 см). Як відомо, розмір манжети повинен строго відповідати розміру руки, інакше результат буде неточним. У випадку з "Σ"-подібною камерою, працюють як би дві манжети, розташовані одна над іншою. За зовнішніми розмірами манжета майже не відрізняється від стандартної, але, завдяки більшому обсягу камери, дозволяє вимірювати тиск як людям з рукою звичайного розміру, так і людям з великою рукою.
По-третє, універсальна манжета Comfort має всередині щільну вставку заздалегідь заданої форми, що дозволяє обходитися без металевого кільця, що використовується в звичайних манжетах. Така манжета легко накладається на руку одним рухом, а преформована вставка знижує больові відчуття від здавлювання руки. Використання універсальної манжети Comfort робить процедуру вимірювання АТ максимально зручним і комфортним.

Характеристики Автоматичний тонометр Omron M5 Comfort

Індикатор правильної фіксації манжети Є
Індикатор ранкової гіпертензії Ні
Індикатор руху Є
Індикатор серцебиття Є
Визначення аритмії Є
Гарантія 5 років
Дата / час Є
Обсяг пам’яті (вимірювань) 2x90
Подвійна перевірка точності вимірювання Ні
Профілі для двох користувачів Є
Розмір (см) 15,8 х12, 3х8, 5
Світловий індикатор підвищеного і нормального тиску Ні
Світловий індикатор підвищеного тиску Ні
Світловий індикатор правильної фіксації манжети Ні
Система Intellisense Є
Усереднення 3-х вимірювань за останні 10 хв Є
Щоденник здоров’я Ні
Тип тонометра Автоматичний
Діапазон вимірювання 0-299 мм рт.ст.
Тип живлення від мережі (адаптер)/батарейки
Точність вимірювання +/- 3 мм рт.ст.
Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) Є
Розмір манжети 22-42 см
Сумочка/Футляр для зберігання Є
Кількість батарейок 4 шт.
Діапазон вимірювання пульсу 40-180 уд./хв.
Мережевий адаптер Є
Комплектація Електронний блок;
манжета;
чохол для зберігання приладу;
адаптер мережевий;
посібник з експлуатації;
комплект елементів живлення;
журнал для запису артеріального тиску;
гарантійний талон.

Отзывы о Автоматичний тонометр Omron M5 Comfort

Ваш відгук про товар: Автоматичний тонометр Omron M5 Comfort


Самовивіз

Ви можете забрати своє замовлення з нашого магазину в м. Київ (попередньо погодивши наявність даного товару та час забору) за адресою:

вул. Куренівська 18, офіс 20-А, метро Почайна (за ТЦ "Ашан")

Пн.-Пт.: 9:00-19:00, Сб.-Нд.: 10:00-17: 00

Карту проїзду ви можете переглянути в розділі "Контакти"

Самовивіз можливий у будні дні з 9:00 до 19:00. У вихідні дні з 10:00 до 17:00 (попередньо погодивши час та адресу самовивозу).

Доставка по Києву

Доставка в межах Києва безкоштовна* на товари, в яких зазначено "Безкоштовна доставка". Вартість доставки – 150 грн.

По Києву доставка товарів здійснюється з 10:00 до 19:00 у робочі дні.

Наші співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною вами адресою у зручний для Вас час.

*Винятком є доставка "Сольових ламп" - до 10 кг – 45 грн., від 10 кг – 50 грн.

Мінімальне замовлення: 150 грн.

Термін доставки: 1-3 дні. Якщо товар знаходиться на віддаленому складі, термін може збільшуватися.

Доставка по Україні

Увага!
При отриманні товару обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію).

Доставка товарів по Україні безкоштовна*на товари у яких зазначено "Безкоштовна доставка". Пересилання грошей здійснюється за рахунок покупця (20грн. +2% від суми замовлення). Вартість пересилання, розраховується згідно з тарифами "Нової пошти". Доставка здійснюється компанією «Нова пошта».

*Винятком є пересилання "Сольових ламп", біотуалетів та рідин для біотуалетів, милиць, ходунків, стільців туалетів - оплата послуг доставки проводиться за рахунок покупця незалежно від суми замовлення.

Мінімальне замовлення:150 грн.

Термін відправлення: 1-3 дні. Якщо товар знаходиться на віддаленому складі, термін може збільшуватися.

Важливо!
У нас передбачено автоматичне повернення відправлення, яке зберігалося у відділенні компанії «Нова пошта» протягом 5-ти робочих днів (крім неділі, неробочих та святкових днів), і не було забрано Одержувачем.

Способи оплати

Готівка

Оплата готівкою можлива лише при покупці у Києві, а також у пунктах самовивезення в регіонах України та у відділеннях "Нової Пошти". Оплата здійснюється виключно в національній валюті за курсом, визначеним на момент замовлення.

Безготівкова

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою (або смс) надішле Вам рахунок-фактуру або номер картки ПриватБанк. Після чого Ви зможете сплатити в касі відділення, терміналі, LiqPay (не виходячи з дому) або з розрахункового рахунку з ПДВ.

Увага!
Тільки після оплати ми робимо відправлення замовлення (при безготівковому розрахунку). Підтвердження оплати потрібно проводити за телефоном, вказавши номер замовлення та час оплати. Замовлення без підтвердження оплати не надсилаються!