Garcia


Тростина Garcia Classico для лівої руки

Тростина Garcia Classico для лівої руки

Тростина анатомічна, призначена виключно для лівої руки, також тростину має спеціальне кільце для гравіювання. Рукоятка виготовлена імітат дерева, наконечник з гуми. Тростини Гарсія відомі св..

949 грн

Тростина Garcia Classico для правої руки

Тростина Garcia Classico для правої руки

Тростина анатомічна, призначена виключно для правої руки, також тростина має спеціальне кільце для гравіювання. Рукоятка виготовлена імітат дерева, наконечник з гуми. Тростини Гарсія відомі с..

949 грн

Трекінгова палиця телескопічна Garcia 69A Синя

Трекінгова палиця телескопічна Garcia 69A Синя

Телескопічна палиця, виконана з полегшеного сплаву алюмінію, що робить її надійною і незамінною при тривалих піших походах по місцевості зі складним рельєфом. Сучасні трекінгові палки активно..

749 грн

Складна тростина Garcia з метакрилатною рукояткою

Складна тростина Garcia з метакрилатною рукояткою...

Тростина, виконана в жіночому стилі, стане прекрасним несподіваним подарунком. Це унікальний аксесуар, здатний стати виразною деталлю іміджу, підкреслити діловий стиль. Оригінальний дизайн і ..

2 167 грн

Тростина Derby Garcia вогнево-каштанова

Тростина Derby Garcia вогнево-каштанова

Тростина ручної роботи виготовлена з деревини бука. Виконана в класичних формах, така опорна тростина додасть в ваш образ нотку екстравагантності! А прямий, рівний шафт і зручна рукоятка Дерб..

881 грн

Тростина Garcia 205 з модною акриловою рукояткою

Тростина Garcia 205 з модною акриловою рукояткою...

Тростина для справжніх цінителів краси з цінної деревини бука. Насичений коричневий колір шафта і зручної форми акрилова рукоятка незвичайної забарвлення гармонійно доповнюють один одного. Ця..

1 490 грн

Тростина Garcia 227 з модною акриловою рукояткою

Тростина Garcia 227 з модною акриловою рукояткою...

Тростина для справжніх цінителів краси з цінної деревини бука. Насичений коричневий колір шафта і зручної форми акрилова рукоятка незвичайної забарвлення гармонійно доповнюють один одного. Ця..

855 грн

Тростина Garcia Artes 505 з рукояткою у вигляді голови кота

Тростина Garcia Artes 505 з рукояткою у вигляді голови кота...

Тростина Garcia Artes артикул 505, виробництва Іспанії - ортопедичний виріб, що забезпечує допоміжну опору для тих, у кого є певні обмеження при пересуванні. Оригінальний дизайн дозволяє вико..

1 870 грн

Тростина Garcia Artes 523 з рукояткою у вигляді голови орла

Тростина Garcia Artes 523 з рукояткою у вигляді голови орла...

Оригінальна тростина з цінної деревини бука. Рукоять тростини виконана у вигляді голови орла, що дозволяє власнику висловити індивідуальність і, чого гріха таїти, вигідно виділитися в суспіль..

1 672 грн

Тростина Garcia Artes 525 з рукояткою у вигляді голови оленя

Тростина Garcia Artes 525 з рукояткою у вигляді голови оленя...

Оригінальна тростина з цінної деревини бамбука. Рукоять тростини виконана у вигляді голови оленя. Візьміть оту поламану в свою руку і ви відчуєте, що вона набагато легше в порівнянні з іншими..

1 178 грн

Тростина Garcia Artes 527 з рукояткою у вигляді голови собаки

Тростина Garcia Artes 527 з рукояткою у вигляді голови собаки...

Елегантна тростина з цінної деревини бука. Рукоять виконана у вигляді голови собаки. Прекрасна тростина Гарсія буде стильним подарунком і відмінним помічником. Продукція Гарсія по праву відно..

1 890 грн

Тростина Garcia Artes 528 з рукояткою у вигляді голови коня

Тростина Garcia Artes 528 з рукояткою у вигляді голови коня...

Оригінальна тростина з цінної деревини бука. Рукоять тростини виконана у вигляді голови коня, що дозволяє власнику висловити індивідуальність. Руці буде зручно і приємно торкатися теплого пок..

1 573 грн

Показано з 1 по 12 із 41 (всього сторінок: 4)