Як вибрати аплікатор Ляпко
Домашнє голковколювання за допомогою аплікатора Ляпко - один з найдоступніших і найефективніших методів самооздоровлення і терапії різних захворювань. Шипасті килимки і валики здатні повернути організму сили, прискорити лікування захворювань, а також позбавити болю. Для того, щоб аплікатор приніс максимум користі, потрібно правильно підібрати виріб. У цьому Вам допоможе стаття, де ми склали основні принципи підбору виробів Ляпко.
Різновиди та призначення аплікаторів
Видів шипастих масажерів існує чимало, проте за принципом застосування вони поділяються на дві категорії:
Плоскі: до них належать стрічки, килимки, аплікатор "Ромашка", "Шанс", "Супутник", "Квадро". Суть застосування полягає в прикладанні виробу до певної ділянки тіла, на деякий час, з метою розслаблення м'язів і зняття стресу.
Динамічні: валики і м'ячики, створені для надання ефекту "багатомільйонного голчастого душу", який стимулююче впливає на рецептори, надає тонус організму.
Підбір масажера відбувається не тільки з огляду на принцип його роботи. Одним із ключових чинників вибору є також крок голки. Це відстань між голками, в різних моделях вона варіюється між 3,5 і 10 мм. Чому це важливий показник, на який обов'язково потрібно звертати увагу? Річ у тім, що густота розташування голок визначає інтенсивність акупунктури, тобто що ближче один до одного розташовуються шипи, то делікатніший їхній вплив на шкіру. Здебільшого, за показником кроку голки, аплікатори поділяються на три види:
- делікатні: відстань між шипами від 3,0 до 4,9 мм
- універсальні: від 5,0 до 6,1 мм
- сильні або інтенсивні: від 6,2 до 10 мм.
Перша категорія найкраще підходить чутливим людям, маленьким дітям, літнім, тобто всім, хто чутливий до поколювань і потребує щадного масажу. Універсальна, як це зрозуміло з назви, призначається для дорослих з нормальною статурою. Посилені моделі більше рекомендуються для людей з надмірною вагою або слабкою чутливістю.
Крім усього, силу натиску можна регулювати самостійно, наприклад, за допомогою рушника або бавовняної тканини її можна зменшити, а прикладаючи невеликі мішечки з піском, навпаки - збільшити.
Як використовувати аплікатори Ляпко
Багате розмаїття моделей масажних виробів дає змогу підібрати відповідний аплікатор для кого завгодно, незалежно від віку, статури, роду діяльності. Навіть якщо у Вас немає особливого часу лежати на шипастому килимку, то пояс із шипами допоможе пройти процес оздоровлення, без необхідності відриватися від справ.
- Час застосування масажера залежить від цільового ефекту:
- тонізування і стимулювання: 7-10 хв
- купірування гострих больових відчуттів: 10-15 хв
- релаксація: 20 хвилин - 2 години
- терапія за хронічного болю: 30 хвилин - 2 години
Масажери унікальні також тим, що мають максимально широкий спектр дії, а цим далеко не кожне медичне пристосування може похвалитися. Лікарі-рефлексотерапевти успішно застосовують масажери в разі патологій різних систем організму:
- опорно-рухова: артрити, артрози, радикуліти, сколіоз
- дихальна: гайморит, риніт, ангіна
- серцево-судинна: гіпо- і гіпертонія
- ендокринна: аліментарне ожиріння, гіпо- і гіпертиреоз
- жіноче здоров'я: аменорея, збої в циклі, альгоменорея
- травна: гастрити, панкреатити, панкреатити
- шкіра: акне, нейродерміти
- нервова: хронічна втоми, неврози, міалгії, безсоння
Було відзначено, що аплікатори не тільки допомагають позбутися хворобливих відчуттів або розв'язати проблему перевтоми, а й навіть допомагають позбутися шкідливих звичок, як-от алкоголізм чи тютюнопаління.
Чи є протипоказання в застосуванні аплікаторів?
Для того, щоб описати всі показання до використання масажерів, знадобиться багато часу. Зрештою, вони можуть слугувати чудовим способом загального оздоровлення всього організму. Однак, є деякі нюанси, які потрібно врахувати, перед тим, як почати користуватися виробом. Зверніть увагу, що аплікатори Ляпко не рекомендуються в таких випадках:
- алергія на той чи інший метал
- гостре виснаження
- тромбофлебіт
- наявність ран, опіків, саден та інших порушень цілісності шкірного покриву
- хвороби крові та кровотворних органів
- декомпенсація при гострих захворюваннях легень, органів, нирок
- інфекційні захворювання в гострій стадії
- загострення хронічних захворювань
Якщо сумніваєтеся у виборі відповідного для Вас виробу, порадьтеся з лікарем-рефлексотерапевтом або ж отримайте вичерпну консультацію в магазині медичних виробів.